reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Cześć dziewczyny...ja to chyba nigdy się nie ogarnę z pisaniem na tym forum:-( tak rzadko tu zaglądam,że za Wami nie nadążam...Tydzień temu wróciłyśmy z Julą z Polski i teraz próbujemy wrócić do naszej irlandzkiej rzeczywistości bo Jula tak się rozregulowała,że musiała od nowa uczyć się przesypiać noc.
Wyczytałam,że jutro się spotykacie,czy możemy z Julą do Was dołączyć?
 
reklama
monika1085- pewnie ze mozesz, co prawda ja pisze w swoim imieniu, ale mysle ze dziewczyny nie beda mialy nic przeciwko temu;-). W koncu im wiecej tym lepiej:tak::-D. O 12 pod glownym wejsciem do parku przy St Steven Green, oby tylko pogoda dopisala widzialam w Tv ze jutro ma padac:-(,
Gosia - w takim razie duzo zdrówka dla OLO:tak:
Olga79 - to ladnie idziesz z ta waga;-):-), oby tak dalej kobitko- wytrwalosci zycze, jak Cie ostatnio widzialam to juz bylo widac ze duzo schudlas, jak sie zobaczymy nastepnym razem to pewnie bedziesz jak przecinak:-);-)
Ja za tydzien o tej porze juz bede spakowana i lece na miesiac do PL, juz jestem w trakcie obmyslania planu jak tu sie ze wszystkim wyrobic, a duzo tego sie nazbieralo:-p:crazy:
 
Ja oczywiscie tez nie dam rady dotrzec, bo jutro pracuje do 15stej. Buuuu... Ciagle mnie omijaja wyjscia i kawki, bo jak nie katar to praca albo jakies inne zgagi cholerne :-(

Wielkie czesc dla wszystkich nowych Mam i Dzieciaczkow! :tak:

Emwu Max jest absolutnie fantastyczny, a wyparwy na basen pozazdroscilam i tez planujemy sie wybrac. Franek chyba oszaleje ze szczescia :-D

Aine jestes swietna! Zdjecia ktore zrobilas Emwu sa rewelacyjne (bo i modelka piekna :tak:). Robisz zapisy na sesje?:-)

Bawcie sie dobrze jutro!
Wielkie buziaki!
 
witam,
monika1085-pewnie ze mozesz dolaczyc ,wiecej dziewczyn zawsze lepiej ,odrazu poznamy nowa mame

spotykamy sie o 12 tak jak wiesienka napisala

wiesienka-
ja juz w niedziele lece do polski ,i juz dzisiaj musze znow jakies drobiagi irlandzkie pokupowac jeszcze,ajuz w poniedizalek wyslalam paczke z prezentami do pl miala ponad 23kg
mialysmy pojsc jeszcze do tej pani w centrum ktora pomaga z dokumentami ,moze wczesniej sie spotkamy albo po spotkanku pojdziemy co ty na to ?
olga79- podziwiam cie za twoja silna wole pieknie minus 10kg to ladnie ,teraz waga stanie na jakis czas pewnie.ja jak w kwietniu wroce z polski to tez sie ostro zabieram za odchudzanie

gosiu- wspolczuje ci i trzymam kciuki zeby olo szybko wyzdrowial
 
Dziewczyny!Bardzo bylo mi milo poznac Was wszystkie.Maciusiowi rowniez(chociaz nie do konca byl milutki ha ha i nie pozwolil mamie na rozmowy).Przepraszam za angielskie wyjscie i mam nadzieje,ze Gosia pozegnala Was w moim imieniu.Mam nadzieje,ze przy nastepnym spotkaniu bedziemy mogli zostac dluzej.Pozdrawiam
 
Ja dopiero teraz mam chwile żeby coś skrobnąć. Uważam, ze spotkanie było super i oby więcej takich:tak::laugh2:. Moje dziecko jak wróciłyśmy do domu spało jeszcze troche, a teraz tez juz smacznie spi. W autobusie podziwiała wszystko przez okno a jak tylko wysiadłyśmy to klap i spanie:-D. Ja juz z Amelia 2008 zyjemy wylotem do PL, tak wiec nie bedzie nas przez m-c ale piszcie będziemy sie udzielać z PL-przynajmniej postaram sie nie wiem jak to będzie z dostępem do neta:-(
Ewa72 - nie martw sie Kochana Twoj Macius jeszcze bedzie towarzyski :-D Teraz prawie same kobitki oprocz Maxa i chyba stwierdzil ze jeszcze za wczesnie na randki:laugh2:
 
reklama
Do góry