reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Witam Laski,

Aine-ty to kobieto masz dar! Przegladalam ostatnio Twoje zdjecia na nk-rewelacja!
Emwu76-opowiadaj jak bylo.
Gosiu-moze ja tez na jakies avonki sie skusze.
Moze zrobimy jakies spotkanko w przyszlym tygodniu?

Pozdrawiam,
r.
 
reklama
witam dziewczynki
Unas ok ,dzisiaj wrocilismy do mnie do domku od tesciow,bo moj maz wrocil do irlandii ,skonczyl mu sie urlopik ,aja jeszcze 3 tyg zostaje w Polsce
widzeze malo co sie dzieje na forum niepiszecie za duzo
emwu - UDAL SIE WYJAZD OPOWIADAJ JAK BYLO,a ktorego wracasz z pl?
aine-poczekaj na mnie z tym piwkiem hahaha
gosiu- czy cos ciekawego jest teraz w avonie nowosc jakas?
mam zaproszenie od gosi na jutro na chrzciny,moze wpadne zobaczyc m,ala krolewne
juz 3kg przytylam na tych kajzerach,ale jak wracam do irlandii to sie odchudze
a co z yetii co u niej niema jej wcale na forum
buziaki pozdrawiam odezwe sie teraz juz czesciej
 
No wlasnie, az sie echo odbija!!!!:tak:

My juz po spacerku, Natalka sie wyszalala, mam nadzieje, ze zaraz klapnie, obiadek wstawiony a teraz relaksik przed telewizorkiem.;-)
 
renni dobry pomysł z tym spotkaniem ja też jestem chętna
emwu76 mam nadzieję,że wypad się udał,a babcia nacieszyła się Maxiem
Mamusie,które są w Polsce-odpoczywajcie dziewczynki...
Byliśmy kilka razy w Marley Parku i plac zabaw jest extra!no poza tym,że w niedziele trzeba stać w kolejce żeby pohuśtać dzidzie na huśtawce.
 
No to ja jeszcze odgrzeję temat babskiego spotkania, bo jak znam zycie, to zginie zapomniany....
Ja juz mowilam mojemu Rafalowi, ze chcę gdzies czasem wychodzic z Wami,jakies piwko, winko, kawiarnia...On jest jak najbardziej za i uwaza , ze to potrzebne i zdrowe-no tylko problem w tym, ze jakos sie niegdy nie mozemy zgrac:( Olga, nasza czolowa "bywalczyni" i imprezowiczka , gdzies wsiąkla...Monia, nakręćmy laski!:D Może w sobotę wieczorkiem, co?
 
Tym razem nic sie nie rozejdzie.
Ania - ja juz poinformowalam Michaela ze w sobote wychodze tak wiec nie ma opcji zeby spotkanie nam nie wyszlo. Jesli nikt nie dolaczy do nas to bedziwmy tylko we dwie i sie upijemy ha ha ha.

Kto sie dolacza? Renni i Monia a wy? bo jestescie akurat na fali forumowej.
 
reklama
Monika, no jasne, schlejemy się same, a co!:D
A tak serio, jeszcze 2 mamuśki potwierdzily obecnosc:) Yeti i Ania, mama Zuzi. nie jej na forum, ale jest fajowa i czesc z Was ja poznala;)
Kobitki- Manija, Renni i pozostale, bądzcie, pliz pliz pliiz!!
 
Do góry