reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

witam

anfdzia-my mieszkamy na ACORN ROAD tj.za shooping centre 10min w strone Baliinter
ale zawsze mozemy sie tu w DUNDRUM spotkac jak chcesz
wiesienka-ja tez sobie robie u bozenki teraz w sobote na wyjazd
 
reklama
Cześc Kochane dziewczęta:-)

Ja za Wami tez tęsknię, ale mimo tego, że mam teraz tylko jedna pracę to czasu i tak mi brakuje.Szczególnie, że zmiany mam do kitu i jeszcze mam do tego wszystkiego bardzo dużo godzin.Pracuję teraz po 5 dni i mam albo zmiane od 10 do 18, alno od 14 do 22.Więc sobie wyobraźcie.Tym bardziej, że Łukasz pracuje zawsze od 10 do 18.Jedno wielkie wariactwo.

Jutro pracuję akurat od 10 do 18 więc nici ze spotkania:-(

Mam nadziję, ze może nastepnym razem.

Muszę Wam sie pochwalić, że jestem zregenerowana i odnowiona:-D Stan rzeczy ma sie tak na głowie nowa fryzura i pasemka.Co do tłuszczu póki co minus 10 kg:-):-)Twardo sie trzymam i walcze dalej.Jeszcze z 8 kg i bede w miare zadowolona :szok::-)

Bardzo serdecznie witam nowe mamusie .Mam nadzieję, że wkrótece sie spotkamy


Z tego co widzę wszyscy bardzo zajeci niektórzy szykuja sie na wyjazd, drudzy sie przeprowadzaja, jeszcze inni skaczą przy swoich maluchach, albo skacza przy maluchach i chodza do pracy:-D No cóz życie:-)

Całuję Was mocno!
 
Ostatnia edycja:
emwu79-witam, witam! Super filmik!:tak:
Amelia2008-ja tez sie strasznie ciesze, ze Was poznam.:happy::happy:Mam nadzieje, ze pogoda dopisze, bo ostatnio jest przepiekna.
Anfdzia-witam, Cie i ja!:-)
wiesienka123-tylko czapki nie zakladaj!:no:
Ewa72-swietnie, ze bedziesz.:tak:
Olga79-hej! Rowniez witam Cie b.serdecznie, do nastepnego!!!:-)

BUZIAKI!
 
Olga79, Renni i reszta dziewczyn - dzieki za przywitanie

pisze tak na raty, miedzy sniadaniem, praniem, sprzataniem, prasowaniem i przewijaniem, wiec wybaczcie.

Milego spotkanka jutro. pogoda powinna dopisac, chociaz ranki sa chlodne jeszcze. mam nadzieje ze na nastepne dam rade sie stawic. Pozdrawiam
 
Witam dziewczyny po długiej przerwie spowodowanej wizytą w Pl.Melduje sie że juz jestem i chętnie bym też sie jutro spotkała jednak musze jechać na podpis do socjala i chyba sie nie wyrobie wiec nic z tego:( mam nadzieje ze nastepnym razem uda mi sie pojawić.obiecywałam tez przed wyjazdem spotkanko u mnie jak wróce ale jak na razie widze spotkanie za spotkaniem sie wiec ja moze za jakiś czas cos postaram sie zorganizować..pozdrawiam was wszystkie szczególnie nowe mamy i do szybkiego zobaczenia
 
reklama
Hej Kochane!!!
Moj Olo ma angine:szok:biedactwo mial ponad 40stopni w nocy:crazy:Dzis bylismy u lekarza,dostal antybiotyk,ale jest jak niezywy caly dzien:baffled:Dzis starszy przyrodni brat odlecial i chyba od niego Olo sie zarazil,bo byl przez caly pobyt podziebiony i bolalo go gardlo:angry:No ,ale coz choroba niewybiera...
Dzis mialam wolne i niestety ani na spacer,ani nic...
Witam kolejna nowa mame ANFDZIE:-D
Juz tak dziewczynki za Wami tesknie,a tu mlody chory,wiec gdzies za 2tygodnie sie chyba zobaczymy,nie chcemy roznosic zarazkow;-)
Jeszcze trzy tygodnie i URLOP.hurra juz sie nie moge doczekac,po pol roku sie nalezy odpoczynek:tak:
Zmykam spac,bo jutro na 7.30:wściekła/y: i dopiero niedziela wolna.ehhh
Buziaki moje drogie i slodkich snow:-D
 
Do góry