reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Dziewczyny,to moze na spokojnie w przyszlym tygodniu sie jakos spotkamy.
Moja niunia tez katarek zalapala:-(
 
dzien dobry
Dziewczyny czy macie jakies dobry krem dla dzieci na krostki?
Mojej Amelii wyskoczyly na buzce krostki ,niesa one z bialym czubkiem wiec ospa to niejest niema takze za uszami ,lecz ma z 6 na buzce niewiem,co to moze byc
 
hej dziewczynki:-),
co tam u was?
ostatnio strasznie tu jakos pusto, wiec moze ja zaczne.

U nas ok,nati juz prawie katar wyparowal, zyc mi nie daje, ciagle krzyczy miki, miki, papa, papa(czyli myszka miki, swinka pepa)
Nie dosc, ze w teli od rana mini mini, to w laptopie na youtubie bajki musza byc :szok:
Amelia2008-jak tam twoja niunia?przeszlo jej?
 
witam
co tu tak cicho ,rozumiem aine bo wyprowadzka ,gosia praca ,ale yeti i emwu ,maniija,wiesienka,i iiii,to co sobie mysla ze tak moga niepisac sobie dniami i tygodniami!!!O NIE tak niebedzie juz sie odmeldowywac!!!!
reni--moja amelcia juz lepiej przesypia prawie cale noce chyba jej sie juz te kly wyrznely

dzisiaj bylam u justy ma sie ok i w centrum kupilam kremowy plaszczyk .ALE DZIECIACZKI SIE DZIS BAWILY U JUSTY
juz za tydz lece na 40dni do Polski a nic nieschudlam ijestem bertaaaaaaaaaaaa

W SRODE SPOTYKAM SIE Z WIESIENKA W CENTRUM ,MOE KTORAS Z MAM BY BYLA CHETNA NA SPACEREK I KAWUSIE

A i Aine ja jestem chetne na sesje z Ammelia bo bardzo ladnie zrobiliscie sesje moniczce slicznie wyszla na fotkach moze i ja wkoncu bym, sie ukazala
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!
My tez dzisiaj na zakupkach bylismy:tak:,strasznie nogi mi do tylka wchodza:no:!
Cale szczescie, ze nati juz spi, bo zazwyczaj krzata sie do 22:szok:
Amelia2008-dobrze, ze z twoja niunia juz lepiej, przynajmniej mozesz w nocy pospac!
A co do diety, to wlasnie dzisiaj mojemu J oswiadczylam, ze od poniedzialku odchudzanko- TYLKO ZDROWA ZYWNOSC!!!Zadnej pizzy i fryteczek :no2:bo lato tuz, tuz....
A jesli chodzi o srodowa kawusie to bardzo chetnie;-):tak::tak:
Daj znac na private gdzie i o ktorej.

Pozdr.
 
Do góry