reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

No dobra - to i ja sie melduje.
Podczytywalam ale poniewaz nikt nic nie pisal to i ja cicho siedzialam.
Co do zdjec to Ania odwalila kawal dobrej roboty. Kazda z nas moze byc piekna spod jej obiektywu :).
Spotkanko- o, moze i ja sie zalapie. Napiszcie dokladnie co , gdzie i kiedy.
A z nowinek to my dzis bylismy na basenie - wkleje kilka filmikow.
Max byl zachwyony (tak sobie wmawiam ) :). Szczerze to nawet sie na glos smial ale i tak wiekszosc czasu wpatrywal sie we wszytko szrokimi galami i buzia rozdziawiona. Ja bylam wniebowzieta i pekalam z dumy :) Zreszta tak samo jak tata.
Wiola a Ty sie przestan przejmowac nadwaga - moze latwiej niz zgubic kilogramy a potem utrzymac linie po schudnieciu jest poprostu zaakceptoac i polubic siebie.
Renni - my sie jeszcze nie znamy. Witam na forum.

[video=youtube;zf3cp1Qhaqw]http://www.youtube.com/watch?v=MaQfXHSKacw[/URL] , YouTube - CIMG2761.MOV , YouTube - CIMG2762.MOV , http://www.youtube.com/watch?v=zf3cp1Qhaqw[/video]
 
reklama
Witam dziewczyny

Unas juz duzo lepiej Amelcia wrocila juz do siebie ,zaczela jesc normalnie wszystko ,i rozrabia,niema temp,i przesypia nocke.

Teraz zyjemy juz wyjazdem do Polski ,
noi oczywiscie spotkaniem w centrum w srode o 12 pod st.green na kawke i na spacerek

Emwu-
ja nigdy niezaakceptuje siebie chyba ze bede o30kg chudsza,musze schudnac i to zrobie ale po przyjezdzie z Polski ,bo w Polsce to juz czekaja na mnie KAJZERKI Z MASLEM I SZYNKAAAAAAAAAAA I SCHABEM HAHAHHAHA,MAXIU JEST SUPER PLYWA JAK RYBKA

OLGA79-
gdzie ty jestes ,tesknimy za toba

Aine-jak tam przeprowadzka!!!

RENNI- FAJNIE BEDZIE CIE POZNAC W SRODE
 
Witam wszystkie Mamusie :)
Dopiero dzisiaj znalazlam ten watek:) bardzo sie ciesze ze jest nas troche:)
Jestem mama 5 letniego Michalka i 1,5 miesiecznego Adasia. Mieszkam w Dundrum.
Bardzo chetnie sie spotkam na spacerek zeby was poznac.
Pozdrawiam i postaram sie jak najczesciej zagladac.
Ania
 
reklama
Amelia ja mieszkam przy stacji balally luasa, a ty?

ja nie bede mogla dolaczyc w srode bo 13.40 musze starszego ze szkoly odebrac.
 
Do góry