reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Amelia 2008 - jestem:-)
Ja postanowiłam iść z moja kruszynka do lekarza, żeby sprawdzić czy aby nic sie nie dzieje. Katarek już sie zmniejszył ale trochę ciężko sie jej oddycha.Okazuje sie za to ja przewrażliwiona, ale wole dmuchać na zimno. Nasze dziecko wazy 6200 a nie jak zważyła położna we wtorek 7100! Niemożliwe żeby straciła przecież prawie kilo przez dwa dni( nie straciła apetytu), nie wiem tamta waga coś nie halo:szok:,ale jak mogą mieć taka wagę w HSE?:wściekła/y:Joasi tak naprawdę nic nie dolega tylko kazała zakraplać sola morska nosek i zrobić inhalacje na wieczór. Na spacer tez można wychodzić:tak:, wiec po powrocie cmyk do wózka i spacer zaliczony. Ja przy okazji zrobiłam przegląd moich zębów u stomatologa i jeden zaczęłam leczyć:-(
 
reklama
Witam dziewczynki troche mnie niebylo na form ale juz jestem :) najpierw zamieszanie w swieta potem do sylwestra odchorowywalam zatrucie bigosem porazka :( ale teraz jakos ok ten rok sie zaczyna tylko ta zima dała czadu szczegolnie na lotniskach niby juz stopniał ten snieg ale martwie sie bo we wtorek lece do przyjaciolki do Angli a tam wczoraj znow napadalo sniegu mam nadzieje ze nieodwolaja mi lotu mamy z Olim spedzic tam 2 tyg juz sie ciesze na ten wyjazd troche sie niewidzialysmy ona ma coreczke o 3 miesiace mlodsza od mojego Olivera mam nadzieje ze pogoda niezepsuje mi wyjazdu
 
A moze waga nie pokazywala kg tylko te ich durne dziwne pomiary a pielegniarka poprostu spojrzala zle na tabele przeliczeniowa i stad ta roznica. Widzialas na wlsane oczy te 7100 na wadze ??? :-).

Jesli chodzi o wizyty w HSE to u mnie zaraz po porodzie byla pielegniarka. Do nich moge isc w kazdy wtoek jesli mam ochote pogadac , zwazyc i zrobic "przeglad" dzidziusia :-). Pielegniarka ponownie mnie odwiedzi w 6 i chyba 12 tygodniu.
 
wiesienka no to ja mam smecte pisalam ci niech ta kolezanka przyjezdza i jej da m .
anulka-no ciezko bedzie z tymi lotami do Anglii ,odwoluja niektore loty
gosia-ja bede u ciebie tak na 12 oki ,a pierogi wyszly dobre tylko ze rozne rozmiary hahaha
 
wiesienka no to ja mam smecte pisalam ci niech ta kolezanka przyjezdza i jej da m .
anulka-no ciezko bedzie z tymi lotami do Anglii ,odwoluja niektore loty
gosia-ja bede u ciebie tak na 12 oki ,a pierogi wyszly dobre tylko ze rozne rozmiary hahaha
No laski ,ktora ma ochote to zapraszam na sobote:-):-):-)ale mi sie zrymowalo;-)
 
dziewczyny smecta poszukiwana
też posiadam :tak:
Dziewczyny nie wiecie czasami jak to jest tutaj ze szczepionką na pnełmokoki? Dodam że latamy na szczepienia do Polski i tam jest strasznie droga:-( może tutaj jest taniej:confused:
gosiu napisz mi wcześniej na kiedy mam złożyć zamówienie na Avon bo ja czasami nie mam kiedy zajrzeć na forum i znowu przegapię :sorry2:
 
reklama
też posiadam :tak:
Dziewczyny nie wiecie czasami jak to jest tutaj ze szczepionką na pnełmokoki? Dodam że latamy na szczepienia do Polski i tam jest strasznie droga:-( może tutaj jest taniej:confused:
gosiu napisz mi wcześniej na kiedy mam złożyć zamówienie na Avon bo ja czasami nie mam kiedy zajrzeć na forum i znowu przegapię :sorry2:
Monia przeciez pneumokoki i mingokoki sa tu za darmo w programie szczepien:-DDziecko dostaje po 3 dawki na kazda z tych paskud:tak:A zamowionko mozesz mi juz przeslac,bo w przyszlym tygodniu skladam:-)
 
Do góry