reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Czesc dziewczyny!
My dopiero co wrocilismy z Polski. Z dwoch tygodni zrobili sie 3. Pojechalismy do Polski autem a Norbert rozwalil samochod we Wroclawiu:-(. Na szczescie jechal akurat sam i nic mu sie nie stalo.
A nastepnego dnia po wypadku dostalismy telefon ze nasz slub odwolany!!!:-D:-D Widzialam ze Gosia juz o tym pisala. Cyrk na kiju..
Do tego doszlo nam ząbkowanie Frankowskiego, ktory bardzo zle to znosi, wiec jestesmy wyczerpani jak cholera :baffled:

Oby ten nowy rok byl lepszy!:tak:
 
reklama
witam was dziewczynki spowrotem
manija-to faktycznie masz poczatek roku kiepski ,no ja mialam szczescie z tym slubem bo 2 tyg juz po nas zakonczyli udzielac sluby do odwolania pisza ze od 1 stycznia ale ludzie ktorzy 22 grudnia mieli miec slub to odwolali
emwu-super kruszynka tzn.kuleczka,i sliczny chlopczyk ,podobny do mamusi ,a mamusia to niczego sobie blada ale jaka osa!!!
dzisiaj moj kubus pojechal na spotkanie menagerow gdzies do kilkenny chyba i tam po spotkaniu maja czas na bankiet wraca jutro !1!1
 
hejka babeczki, my tez po wizycie u położnej - Asia tydzień temu skończyła 3m-ce ale dopiero dziś mogli nas przyjac
Asia jest zważona 7120g, 64cm wzrost i główka 40.5. Idealne wymiary i waga tak orzekła położna. Sprawdziła czy siada,a Asia coraz chętniej i jak już siedzi to uśmiech od ucha do ucha. Potem na brzuszek a tu niespodzianka oparła sie na wyprostowanych raczkach:tak:. Ciemiączko tez w normie, potem zaczęła tłumaczyć ze powinnam po 17 tyg zacząć dawać jej stale pokarmy, ale z tym akurat to sie powstrzymam. Najlepsze jak sprawdziła czy Asia łapie w raczki przedmioty i trzyma, dala jej długopis a mała tak złapała w rączce ze nie chciała oddać. To tyle o wizycie.
Amelia2008 ja lece 10/03 i wracam 6/04 podobnie jak Ty:-D
emwu76- to tez masz kluseczkę :-)
manija - współczuje przebojów, najważniejsze ze juz wróciliście a Nowy Rok będzie lepszy zobaczysz:-D
 
wiesienka -a czy ty z w-wy bedziesz leciala?6stego ?bo wiesz o co mi chodzi ze ja sama bede to bysmy razem usiadly i wogole ble ble ble.....
a powiedzcie mi dziewczyny ja musze sie zapisac do tej poloznej tutaj?bo raz mnie wezwala pielegniarka jak amelia chyba miala 6miesiecy na badanie sluchu ,i to wszystko ,i nigdzie z nia niechodze jak jest chora czy szczepionke to mam polke prywatnie lekarz baranowska
 
Ja po urodzeniu miałam wizyty położnej z HSE takiego lokalnego. Powiedziała mi wtedy żebym przyszła na wizytę kontrolna po 3,7,18 m-cach potem po 2 i pomiedzy 3-4 rokiem życia. Jesli wiesz gdzie masz takie lokalne HSE to zapytaj czy możesz przyjść na taka wizytę kontrolna. U nas w zeszłym roku było można przyjść w każdy wtorek, ale teraz sie to zmieniło i trzeba sie najpierw umówić tel. na wizytę, przyjmują położne co dwa tyg.we wtorki:tak:.Myślę ze jeśli chodzi o chore dziecko to tak czy inaczej musisz iść do lekarza:-(
 
ok wiesienka mam HSE na Balinteer,musze tam sie przejsc i zapytac
ok napisalam ci na gg fajnie ,ze razem bedziemy wracaly
dziewczyny kto chetny na jakies SPA albo masaze ,chodzcie sie zbierzemy i pojedziemy gdzies ,moj kuba dzis pojechal w delegacje i kapia sie w basenie i dalej ida do restauracjii i jutro wraca aja sam w domu pije sobie drinka bo nikt niechcia;l
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry