reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hej hej Oluś:)
powiem Ci ze on ma problem tylko w ost pol h... bo to wlasnie wtedy przechodza do innej sali gdzie siadaja w kolo na krzeselkach badz po turecku i sluchaja opowiadania pani, albo ucza sie wierszyka (dzis bylo o ptaszkach) wiesz nauczycielka poazuje .. na prawde moim zdaniem calkiem fajnie ... skoro inne dzieci sa zainteresowane, machaja rekami powtarzaja za pania to nie jest to tak do konca nudne:/ ...
oni maja takie tematy tygodniowe... w danym tyg o czyms opowiadaja itd... w tym tyg sa ptaki...

te pozostale 3 h to bez problemu podobno uplywa ... bawia sie, maluja, ukladaja klocki, puzzle , ukladanki itd... niedawno przyniosl takiego fajnego misia przez siebie pomalowanego na brazowo.. moim zdaniem jest ok pod wzgl zabawy:)
poza tym on nie jest jedynym dzieckiem obcokrajowca bo jest jeszcze maly austryjak...ogolnie w przedszkolu dzieci jest malo... moze 10? i 3 panie wychowawczynie...
dzisiaj jak rozmawialam z nauczycielka to powiedziala mi ze on wszystko rozumie tylko nie chce tego np zrobic... (usiasc grzecznie na krzesle itd)
tlumacze mu, rozmawiam ... mowi mi ze bedzie juz ok a na drugi dzien powtorka z rozrywki...
ja na razie podchodze do tego na spokojnie i z luzem bo to dopiero 2 tydz z czego 3 dni siedzial w domu bo byl przeziebiony... zreszta cala rodzinka zachorowalismy:/ i sie poki co kurujemy:)
ale powiem Ci Ola ze warto poslac dziecko wczesniej do przedszkola zanim trafi do szkoly wlasnie po to by sie oswajalo z takim siedzeniem na tylku i sluchaniem ...
eh musze konczyc wysle bo mi szkoda bo duzo juz napisalam..potem dopisze
...
 
reklama
dziewczyny, pozdrowionka macie od mojej teściówki!;)
Fajnie było poznać nowe mamy, bez podlizywania-jesteście super!
 
Witajcie;-)
Jak minął Wam dzionek? Mi nawet nawet bo na zakupach byłam a to chyba poprawia humorek każdej z nas :-)
A mam pytanko- ile mają Wasze dzieciaczki? Mój pewnie najmłodszy :-) I jak wogóle, przewaga kobiet czy mężczyzn?:-D
Pozdrawiam, i dobrej nocki!
 
dobra wracam do pisania:)))

Blondi odnosnie wieku to Franek ma 3,8 a Julek ma 2,3

Aine dziekuje za pozdrowienia!!!!

Monia! Mam dla Ciebie ksiazkiiiii kiedy wpadniesz na kawke?

Jesli chodzi o jazdy samochodem to mam za soba 8 h jazdy i sie caly czas ucze:)))
w sobote zaczynam kolejna porcje po 2 tyg przerwy bo Bartek nie mial wczesniej terminu:)
Odnosnie spotkanka to pewnie! Jak pamietasz mi pasuje prawie kazdy termin teraz od 13.00:))))

Buzkiiii
 
Hej lasencje:-):-):-)Ale zescie dzisiaj napisaly :tak::-Dto chyba po tym spotkanku u Ani;-)no i Olga wrocila:-)Moj biedny Andrzej robi teraz 10nocek pod rzad,a w dzien z Olem mam nadzieje,ze da rade:tak:W sobote odwiedzi mnie Manija z Franusiem:-)Wiola mysle,ze rozyczki beda spoko:tak:Aniu pozdrow tesciowa,super babeczka:-)
Spadam sprzatac i kanapki szykowac dla mojego do pracy odezwe sie jeszcze-BUZIOLE:sorry:
 
blondiv :
]a oto nasze dzieciaczki ::

1 NATALIA(2,2latka),
2 NATALIA(1roczek),
3 AMELIA(1roczek),
4 IGUSIA(3latka),
5 ALEX(1,2l),
6 OLUS(1,2l),
7 MAX(w brzuszku u mamy),
8 Bartek(1,3l),
9 Kacperek(1rok),

10 OLIVIER,
11 FRANEK(2,5miesiaca),
12 ASIA(1miesiac)
13.MICHALEK (5l)
14 KAMILEK (4,5m)
15 Franek(3,8 l)
16 Julek(2,3)

aine-ucaluj i pozdrow tesciowke niezla ,mila ,babeczka ,zazdroszcze ci chociaz mojej jeszcze za bardzo nieznam moze bedzie takze sympatyczna
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny:-)i mi w koncu udalo sie zagladnac na forum:tak:Blondiv-z Toba sie jeszcze chyba nie witalam:-),milo mi,moja Natalcia ma roczek.
Aine-pozdrawiam rowniez Twoja tesciowa,tylko pozazdroscic takiej pomocy,tez chcialam zeby moja przyjechala ale nie udalo sie:no: A i jesli chcesz dalej ten przepis to moge Ci zostawic na gg:-)
Gosiu-dobrze Cie rozumiem,moj maz to tylko na nocki robi, a ja niedlugo tez wracam do pracy na part-time I nie wiem jak on sobie poradzi sam z Natalcia:szok:
Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek:-)I takie male pytanko;Od kiedy waszym zdaniem mozna zabrac sie z dzieckiem w podroz do Polski autem?
 
mloda ja Ci nie odpowiem bo nigdy nie jechalismy... nie mam doswiadczenia... pewnie zalezy od ilosci przystankow w trasie, i dziecka... moje łobuzy dlugo by nie wytrzymaly no chyba ze puszczalabym im jakies fajne bajki na cd:)
 
reklama
Do góry