reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Justi w takim razie przekaż proszę Michałkowi życzenia:

Idzie misio... Idzie słonik...
Idzie lalka... No i konik...
Wszyscy razem z balonami...
Z najlepszymi życzonkami...
Bo to dzień radosny wielce...
Masz już jeden roczek więcej...


100 lat Miśku!
 
Cześć Mamuski:-)

Justirose-MICHAŁEK STO LAT !!!!!Ucałuj tego małego przystojniaka.
Aine-tak, tak teściówka cudna babka.Gorąco ją pozdrów również!
Qukie-a no widzisz, czyli teraz mam pełny obraz.Więc przedszkole jak najbardziej spełniąe oczekiwana.Może Frus potrzebuje czasu i tyle.
Nie ma sprawy może być od 13 daj tylko znać kiedy i przychodź.
Gosia-znam to z własnego doświadczeinia.Choć 10 nocek to nie łatwa sprawa.Przed świętami to faktycznie szaleństwo.Trzymam kciuki.
Blondv-gdzies mi umkneło,a ile Twoja pociecha liczy wiosen.
Amelia-udanych zakupów.
Mloda-ja duzo podróżuję, ale samolotem.Mimo, że to kwesti kilku godzin to muse zpewnić idze wiele rozrywek, pnieważ z nudów potraf wejśc na głowę.Tylo,że Iga ma już pond 3 latka więc podczas podrózy nie chce spać.Autem pokonywaliśmy zawsze krótkie dystanse.Z kolei moi znajomi wraz z synkiem jechali z Irlandii do Polski jak miał zaledwie kilka miesięcy.Fakt musieli częściej robić przystanki.Choć było z tego co wiem duzo prościej niż ze starszym dzieckiem, które mało śpi.Zazwyczaj te maluszki, które znam i podróżuja z rodzicami saochodem zazwyczaj przesypiają cała drogę.Tylko, że jedno jest pewne każde dziecko jest inne i tak do końca to nie wiadomo jak będzie się zachowywało.Choć tak jak wspomniałam wcześniej zazwyczaj te maluszki, które znam przesypiały większość czasu.

Ucałowania
 
Ostatnia edycja:
Mloda24 , moja znajoma wybrała się z dzieckiem 2 lub 3 miesiecznym (nie pamiętam) nie do Polski tylko w podróż po europie!!!! Było ok!!
Jusirose , Wszystkiego naj dla Twojego Michasia!:)
Olga79 , mój szkrab nie liczy jeszcze żadnej:) Ma 4,5miesiąca:)
Pisałam w pierwszym poście.Czyli mój Kamiś nie jest najmłodszy:) Jeśli któraś z Was ma ochote lub się nudzi to zapraszam do mnie.

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Witam mamuski
Przede wszystkim 100 lat dla Michalka.
Qukie - no musze sie wybrac do Ciebie bo ty do mnie to chyba sie nie zbierzesz ;-). No chyba ,ze szybciej sie spotkamy u Olgi.
Blondv - chyba nie napisalas w jakim wieku jest Twoje dziecie :). Z pewnoscia nie jest najmlodsze. W tej chwili Franus i Asia to "nasze" maluszki.

Chcialam dodac (bo nie mialam okazji wczesniej) , ze bardzo podobalo mi sie spotkanie u Ani . Ania , ty masz jakas moc przyciagania ,ze wszystkie sie zjawiaja na zawolanie. No, chyba ,ze to te Twoje salatki :)

Musze Wam powiedziec ,ze mi juz brzuszek ciazy. Od kilku dni jest mi juz niemilo . Chcialabym urodzic bo ani sie ulozyc nie moge , ani wyspac, ani posprzatac ani sie normalnie ubrac. brrr - jaka ja niecierpliwa. Maly mi ciagle nogi pod zebra wciska - o jak to boli. A w nocy to sie kladzie nie wiem czy na mojej watrobie czy na pluco bo tak boli po prawej stronie tuz pod zebrami i az prmieniuje na plecy . Juz mam dosc.
 
Dzien dobry wszystkim,my jeszcze w pidzamach:-)Dzieki dziewczyny,bo tak sie zastanawiamy czy nie wybrac sie autem do Polski w te swieta i zrobic rodzince niespodzianke:-D
Justyna, najlepsze zyczenia urodzinowe dla Michalka:-):-):-)
 
reklama
Do góry