reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

yeti co ty piszesz z rana za glupoty??jaki ogrodek ,jaka piosenka?
anulka ja juz wyslalam ci zaproszenia do siebie na nk
ale pogoda,do ...ja musze pojsc na zakupy bo pusta mam lodowke,a w dudnrum otworzyli nowy lidl.

dziewczyny musze zamowic bukiet do tej sukienki ,chyba najlepiej bedzie bukiet z rozyczek herbacianych nie?jak sadzicie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hejka, nie wiem czy załapie się na Wasze spotkania bo jesli macie zasade że spotykacie się wszystkie razem u każdej to ja się muszę wycofać:( Mam tak małe mieszkanie że nie wiem czy dwie naraz z wózkami by się zmieściły. Z osobna zapraszam, nawet codziennie jeśli macie ochotę. A jeśli nie to trudno. Poczytam co piszecie:)
Pozdrawiamy w ten OKROPNY dzień!!!:-)
 
Amelia Ty pierunie jakie głupoty, jakie głupoty?:-D:-D:-DTyś się nie wyspała czy cuś.Widac gołym okiem, że w ogródku z rana nie byłaś bo nie kapejszyn:-D:-D:-D
Ogladałam sukieneczkę Twoją i musze przyznać, że badzo gustowna.Buciki jak n Kopciuszka tez cudne:tak:Ogladałam również zdjecia Amelci z roczku-śliczniutka solenizantka z niej była.Co do bukieciku faktycznie cos by pasowalo pod kątem kwiatów na sukience-oczywiście nie w czarnym kolorze:-p:-D:-D:-D Przecież to niby radosny dzień.Wprawdzie ostatni w Twoim życiu, ale co tam:-DCzęściej będziesz chodziła do ogródka na ogórki:-D:-D:-D

Anulka2108 to fjnie, że sobie juz sprawdziłas to przedszkole.ja tak jak obiecałam podam Ci potem ogólna strone dotyczaca wszystkich przedszoli.

Dziewczyny czytałam, czytałam i w koncu uff.........skonczyłam zaleglosci nadrobione.jeszcze raz witam wsystkie mamusie nowo przybyłe te, które już poznałam i te z, którymi nie miam osobiscie przyjemności:tak:
Ruda szkoda, że Cie tu tak mało, ale fajnie, ze w efekcie docierasz na forum:-)
Manijka fajnie,że u dzieciaczka wszystko dobrze:-)
Wiesienka mam nadzieje że juz wydobrałaś biedaczku.Dzieciatko cudne!:-)

Blondiv-witam Cie bardzo serdecznie.Ty takich pytań nie zadawaj bo chyba będziemy musiały Ci zrobic prani mózgu:-D:-D:-DZawsze i wszędzie będziesz mile widziana.Dodatkowo tak sie składa, że nie zawsze i nie u wszystkich się spotykamy.Chyba najczęstsze spotkania maja miejsce u Aine-naszej małej gospodyni:-D:-D:-DWtedy zazwyczaj prawie wszystkie samice docierają.W każdym razie u mnie jesteś bardzo mile widziana tak jak i inee mamuśki:-)Moja córeczka ma 3,5 roku.Mysle, że dzieciaki będa miały wspólny język.:tak:
 
Ostatnia edycja:
Blondiv - jestem tu od niedawna i niezauwazylam tu takiej zasady :) dziewczyny proponuja jak chca cos zorganizowac, wiadomo zebysmy mogly sie wszystkie spotykac takie spotkania musza byc tymbardziej teraz jak zimnoooo i nasze pociechy moga sie pobawic ,nieprzejmoj sie ja tez mam male mieszkanko i tez wszystkie bysmy sie niepomiescily na raz raczej po kilka hehe :) ale jak znajdziemy z połowkiem po nowym roku nowe to zrobie mamusiowo dzidziusiową imprezke :)

Olga79- jakbys mogla mi podac ten nr tel co dzwoniliscie zebm mogla sie dowiedziec czy moj Oli sie załapuje do tego programu co od wrzesnia obowiazuje dotyczacy tych niskich kosztow za przedszkole i jak to sie nazywa ogolnie ten program z gory dziekuje:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Dziewuszki:-)
Olga-nie ma sprawy ! Cala przyjemnosc po mojej stronie:-D:-D:-Dpolecam sie na przyszlosc:-D:-D:-D
Ania-ale robisz piekne zdjecia:-):-):-)dziekuje!!!!!!!
Blondiv-niczym sie nie przejmuj tylko wpadaj na spotkanka.
Ja wczoraj bylam pierwszy raz i jestem zachwycona dziewczynami,a z reszta zawsze uwazalam,ze polskie mamusie sa najwspanialsze:-D:-D:-D!!!!
 
czesc kobietki:)

zagladam zagladam ale jakos nie mam weny by popisac:/
u nas z nowosci to tyle ze Franio od listopada chodzi do przedszkola i w sumie mamy niestety dwojakie odczucia:( po prostu mamy problem z jego nastawieniem... niby chce i jest zadowolony ze chodzi do przedszkola ale ogolnie jak tam jest okazuje sie ze jest znudzony... no i mamy duzy problem:(
poza tym Franio nie chce siedziec na krzeselku i uczyc sie piosenek, czy wierszykow czy sluchac tego o czym pani im opowiada... tlumacze mu, rozmawiam z nim i nic nie pomaga... jak tylko przychodze go odebrac to siedzi albo w pokoju obok sam (jakby w kozie) albo chodzi do okola tych krzeselek, albo spada jak on mowi z tych krzeselek na podloge i sie na niej poklada:/ ... po prostu sie nudzi... mowilam mu ze to czas dla niego zeby sie uczyl itd... a on: ale mi sie nudzi i chce do domu! i co ja mam kobietki robic? moze mi poradzicie jak mu wytlumaczyc ze inne dzieci grzecznie siedza i sluchaja i ucza sie itd....

buzkiiiiiiiiiiiii dla dzieciakow:****
 
reklama
Witam Qukie miło, ze sie pojawiłaś bo wieki Cie nie czytałam.W końcu z chłopcami musisz zawitac do mnie.KONIECZNIE!Ja jestem troszke ograniczona bo mam pod opieka dodatkowo 2-letniego chłopczyka.Więc nie jest mi tak łatwo gdzies się wybrać, ale napisz kiedy masz czas i przychodź.Dzieciaki sie pobawią.
Jak tam Twoje prawo jazdy?
Co do przedszkola to powiem Ci jedno, ja mu sie wcale nie dziwię, że mu sie nudzi.Powiedz mi jedno czy tam nie ma urozmaiconych zajęć?Bo może w tym tkwi problem.Ja bym umarła z nudów tylko słuchając pani i się uczac, więc tu trzymam stronę Twojego synka.Choć dla Was to faktycznie może być problem bo nie widomo co w takiej sytuacji zrobić.Wiesz tu może byc wiecej przyczyn tak jak wspomniałam.Jedna z nich mogą być faktycznie nudne zajecia, mało rozrywkowe.Jak sama wiesz dziecko musi dać upust swoim emocjom.Poznałam Franusia i wiem, że to fantastyczny, żywiołowy i bardzo mądry chłopiec, bardzo rozwiniety.Ciężko mi coś wiecej poiwiedzieć bo Igusia idzie do przedszkola jak wiesz od stycznia, ale program tego przedszkola do, którego bedzie uczęszczała jest bardzo urozmaicony zaczynając od jogi poprzez rysowanie jeżdzenie na rowerkach na placu zabaw, a także naukę.Więc nie wiem jak jest tam gdzie chodzi Franuś, ale piszesz tylko o nauce co w takim wieku nie jest zbyt atrakcyjne.Oczywiście nauka jest rzeczą ważną, ale musi również być zabawa.Inaczej dziecko szybko sie zniecheca.Tak mi sie wydaje.Zreszta bede mogła się na ten temat wypowiedziec w styczniu, kiedy to juz Igsuia zacznie uczęszczac do przedszkola.
W każdym razie trzymam kciuki i czekam aż mnie odwiedzisz z chłopcami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry