reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Gosiu przepraszam, ze nie wpadlam dzisiaj, ale mialam niespodziewanych gosci, a do tego rozsadzalo mi gębę z bólu po wczorajszym dentyscie. Dostalam 3 zastrzyki znieczulenia i po tym kluciu mnie napierdzielało konkretnie... :-(
Okazało sie ze mam kolejnego zeba do leczenia kanalowego! :wściekła/y: Juz u tego denstysty zostawilam 600 stowek za innego zeba, wiec chyba zapakuje synka i polecimu do Polski na kilka dni. Jeeezu, masakra... Chyba sobie zafunduje sztuczną szczękę od razu :-:)-(
Pewnie,ze lec do Polski,taniej Cie wyjdzie!!!Moj wlasnie jest w Polsce-glownie polecial,zeby odwiedzic dentyste.Ty jestes rozgrzeszona,a reszte jak napisala Amelia-Wiola jeszcze dorwiemy!!!:tak:;-)Ale dzis wieje,mialysmy isc z Wiola do parku,ale niestety:no:Wygwizdow dzis!!!:wściekła/y:
 
reklama
No to i ja przepraszam :zawstydzona/y:

Szczerze to mialam przyjechac ale od rana jakos mi zalatwianie spraw nie szlo. Obiecalam Oldze ,ze ja zabiore i to mnie trzymalo ale jak zadzwonilam ,ze podjade za 10 min a ona nie poinformowala ,ze nie da rady stwierdzilam:

Ania nie moze,
Olga nie moze,
Wiesienka sie nie odezwala wiec pewnie nie moze,
Manija napieszo w taka pogode na 100% nie poszla,
Od wieczora nie zajzalam na forum wiec pewnie dziewczyny zrezygnowalay ze spotkanka to i ja glowy nie bede zawracala tylko podokanczam swoje sprawy. I wtedy zadzwonili ,ze mamy odebrac lozeczko i wozek. No i tak...

Sorki Gosiu - mozesz mi skopac tylek jak sie spotkamy :) Nastawie sie porzadnie :).

Manija - moj syn mial leczenie kanalowe. Tu wycenili na 600 euro. Polecielismy do Polski i w prywatnej , dobrej klinice wyszlo nas 450 pln. Do tego bilet lotniczy a i tak wyszlo taniej.
 
No to i ja przepraszam :zawstydzona/y:

Szczerze to mialam przyjechac ale od rana jakos mi zalatwianie spraw nie szlo. Obiecalam Oldze ,ze ja zabiore i to mnie trzymalo ale jak zadzwonilam ,ze podjade za 10 min a ona nie poinformowala ,ze nie da rady stwierdzilam:

Ania nie moze,
Olga nie moze,
Wiesienka sie nie odezwala wiec pewnie nie moze,
Manija napieszo w taka pogode na 100% nie poszla,
Od wieczora nie zajzalam na forum wiec pewnie dziewczyny zrezygnowalay ze spotkanka to i ja glowy nie bede zawracala tylko podokanczam swoje sprawy. I wtedy zadzwonili ,ze mamy odebrac lozeczko i wozek. No i tak...

Sorki Gosiu - mozesz mi skopac tylek jak sie spotkamy :) Nastawie sie porzadnie :).

Manija - moj syn mial leczenie kanalowe. Tu wycenili na 600 euro. Polecielismy do Polski i w prywatnej , dobrej klinice wyszlo nas 450 pln. Do tego bilet lotniczy a i tak wyszlo taniej.
Ciezarnej nie bede kopac;-),ale pogadamy jak bedzie po:-):-D
 
Gosiu! masz konto na naszej-klasie? Daj mi namiary, bo jak bede w dunnestorsie to Cie w koncu namierze :-)

A ja juz sie zdecydowalam- lece do Polski z Franusiem zęby leczyć. I mam lekkiego stracha "organizacyjnego". Tyyyyle rzeczy do zalatwienia, a przede wszystkim paszport, a do tego czekamy na telefon w sprawie szczepionki na gruzlice...:baffled: Jestesmy na liscie oczekujących...:baffled:
Ech..
Ach..

Ide spac :happy2:
Dobranoc dziewczynki!
 
Gosiu! masz konto na naszej-klasie? Daj mi namiary, bo jak bede w dunnestorsie to Cie w koncu namierze :-)

A ja juz sie zdecydowalam- lece do Polski z Franusiem zęby leczyć. I mam lekkiego stracha "organizacyjnego". Tyyyyle rzeczy do zalatwienia, a przede wszystkim paszport, a do tego czekamy na telefon w sprawie szczepionki na gruzlice...:baffled: Jestesmy na liscie oczekujących...:baffled:
Ech..
Ach..

Ide spac :happy2:
Dobranoc dziewczynki!
Wyslalam Ci zaproszenie na NK:-):-):-)
 
hejka Mamusie,
ja dzis troche lepiej, a moj kregoslup tez, te bole to od tego ze siedzenie w aucie mialam rozlozone prawie na lezaco :-) i cale obciazenie szlo na kregoslup, ale od wczoraj to zmienilam i juz jest troche lepiej,
emwu76- dzieki za propozycje podwiezienia, :-D
a tak to juz naprawde ciezko a tym bardziej ze jak mala sie prezy czasami - a jej ulozenie sie nie zmienilo-to naprawde boli a brzuch to mi chyba niedlugo rozerwie, ale czego sie nie robi dla dziecka:tak:, opowiem co sie dzialo jak bede po wizycie w szpitalu, milej niedzieli zycze wszystkim:cool:
 
hejka Mamusie,
ja dzis troche lepiej, a moj kregoslup tez, te bole to od tego ze siedzenie w aucie mialam rozlozone prawie na lezaco :-) i cale obciazenie szlo na kregoslup, ale od wczoraj to zmienilam i juz jest troche lepiej,
emwu76- dzieki za propozycje podwiezienia, :-D
a tak to juz naprawde ciezko a tym bardziej ze jak mala sie prezy czasami - a jej ulozenie sie nie zmienilo-to naprawde boli a brzuch to mi chyba niedlugo rozerwie, ale czego sie nie robi dla dziecka:tak:, opowiem co sie dzialo jak bede po wizycie w szpitalu, milej niedzieli zycze wszystkim:cool:
Jasne trzmaj sie,wiem,ze koncowka jest najgorsza:no:,ale juz niedlugo bedziesz tulic swoje malenstwo:-D:-D :-D
 
reklama
Czesc kobietki,

Ja z taka propozycja: we środę mam zaplanowane spotkanko z Olga ok 11.30 Jesli byly by inne chetne mamuski by do nas dolaczyc to serdecznie zapraszam... adres podam na priv:) ew piszcie na gg 150273.

Buzki
Aneta z chlopakami...

sorki ze tak krotko ale obiecalam Frankowi placuszki z jablkiem wiec idziemy mieszac skladniki:)
 
Do góry