reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

My juz po kawce i pogaduchach za ktore bardzo Oldze dziekuje:)
Szkoda tylko ze tak krotko!!!! Co oczywiscie najbardziej przezyl Franek, ktory rozstanie z Iga przezywal mi jeszcze przez kolejne 15 min i w trakcie rozmowy z babcia na skypie... jak to mu zle i ze on juz nic nie chce... i ze mu smutno teraz jest...

normalnie chyba sie chlopak zakochal:))))


poza tym mamy pierwsze lozkowe zdjecie Frania i Igi:)

do uslyszenia kobietki!
 
reklama
To ja dziewoje.

Tak jak Qukie napisała spotkanie bardzo udane:tak:Te, ktore nie skorzystały z zaproszenia niech żałują:-p
Ja również dziekuje za pogaduchy i za pyszna kawkę!Mam nadzieje, że to nie nasze ostatnie spotkanie;-):-)
Co do chłopców to Igusia była zachwycona i Łukaszowi opowiadała z wielkim przejęciem o spotkaniu z nimi.Fakt dzieci bawiły sie świetnie:-)A Franuś i Julek to bardzo fajne i sympatyczne dzieciaki.Zresztą tak fajne jak ich mamusia:tak:

Manijko no szkoda, że nie doczytałaś:-(, ale może uda się nastepnym razem.

Słuchajcie babuszki kiedy do mnie w końcu wpadniecie.Jesli padnie hasło to ja się dostosuję.Wiec zapraszam:-)

Całuję Was mocno i pamietam o tym żeby Wam napisać co mi się przydażylo, ale to długa opowieść wiec może nastepnym razem.Teraz ide się relaksować przed pracą.
Miłego wieczoru:tak:
 
Witam babeczki:-) matuś, ale dawno nie pisałam:zawstydzona/y: jakaś zaganiana jestem ostatnio, ale postaram się nadrobić, bo się w końcu pogubię w forum, hehehe:)

Spotkanka spotkankami, ale musimy w końcu zrealizować od dawna planowany Bal Samic nr 2!!!! zasada-bez dzieci i mężów:-D wiem, ciężko się dograć, ale może jakoś spróbujemy, co?;)
Dziewczynki, która się bawi w cykanie fotek, to zapraszam do dublińskiej grupy FeeDom-jak coś, dam info na priwa, fajna sprawa!! na razie mam kontakt wirtualny, ale niedługo już na żywo;) pozdro!!!
 
O widzę powrót zza światów:-D:-D:-DAine ja jak najbardziej za spotkankiem:tak:.Choć widzę, że chwilowo jesteśmy same na polu walki.Jak ja juz zaczęłam pisać to inni przestali:-(No ja nie wiem, śmierdzę czy jak:szok::-D

Baby gdzie jesteście?
 
hej laseczki!
ja wlasnie wrocilam z zakupow.. dzis mnie naszlo na czerwony barszczyk wiec powedrowalam z chlopakami w poszukiwaniu burakow:)))
zupka nastawiona, kawka pachnie na stoliku a ja biore sie za codzienne przegladanie internetu:)

pozdrawiam!
 
A dzień doberek drogim Paniom! :D

Jaka piękna pogoda dzisiaj =] Szok =] Musiałam światło właczyć bo nie mogłam do czajnika trafić tak ciemno :-D

Ja sie podpisuje pod Balem Samic 2 wszystkimi czterema kończynami, tylko tutaj musze zaznaczyc, ze nie bedzie mnie w Dublinie przez 2 pierwsze tygodnie listopada :no:
To moze zaproponuję ostatnią sobotę lub niedzielę października? Co Wy na to?



Barmanka dzieki wielkie za sugestię. Zadzwonilam do kliniki i szczepienie BCG mamy w przyszlym tygodniu. Tak to bym czekala niewiadomo jak dlugo :happy:


Buziaki dla wszystkich! :happy:
 
Dziwczynki ja tak jak Manijka i Aine chętna na bal samiczek, ale chciałabym prosić o zmianę weekendu bo lecimy do Polski 31 czyli właśnie w ostatni weekend października :-(

Manijka może być jakiś inny termin?
 
witam mamuski:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D,
a ja sie nie odzywalam bo tak wpadlam do szpitala na 3 dni zeby urodzic Joasie,w nocy z niedzieli na poniedzialek odeszly mi wody, pojechalismy do szpitala o 5 a o 6.36 urodzila sie Asia, nie spodziewalismy sie ze tak szybko wszystko ,ale to moze i lepiej:-), w srode juz nas wypisali a dzis polozna sciagnela mi takie klipsy po cesarce,oczywiscie mala sie nie obrocila i stad cc, ale najwaznijesze ze szybko wracam do zdrowia :tak: a mala jest spokojna, ladnie jje i spi i dzis polozna ja pochwalila ze taka silna dziewczynka,:-D
 
witam mamuski:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D,
a ja sie nie odzywalam bo tak wpadlam do szpitala na 3 dni zeby urodzic Joasie,w nocy z niedzieli na poniedzialek odeszly mi wody, pojechalismy do szpitala o 5 a o 6.36 urodzila sie Asia, nie spodziewalismy sie ze tak szybko wszystko ,ale to moze i lepiej:-), w srode juz nas wypisali a dzis polozna sciagnela mi takie klipsy po cesarce,oczywiscie mala sie nie obrocila i stad cc, ale najwaznijesze ze szybko wracam do zdrowia :tak: a mala jest spokojna, ladnie jje i spi i dzis polozna ja pochwalila ze taka silna dziewczynka,:-D
WIELKIE GRATULACJE WIESIENKA!!!!
 
reklama
aine, hihi widzę że na dobre rozkręcasz się z aparatem :-):-) super :tak:

olga,eeee ja tam nic nie czuje byś śmierdziała :-p a kataru nie mam :no: :-):-)

quki, wow dopiero 11.30 a ty już tyle rzeczy zdążyłaś zrobić? :szok: sportsmenka jakąś czy co? :eek:

manija, nie ma za co :tak: jakbyś miała jakieś pytania to pytaj jeszcze. jak tylko będe umiała pomóc/doradzić to zawsze to zrobię :tak::tak:

wiesienka, gratulacje kochana!!!!!
ech nie mogę się doczekać jak zobaczę małą Asię :tak::-) i będę wąchać, wąchać i jeszcze raz wąchać szkrabika :-D:sorry::cool2: (tylko proszę mnie nie brać za nie wiadomo kogo :-p ale ja już wam chyba kiedyś pisałam że strasznie brakuje mi tego zapachu noworadzonoego dzieciątka :zawstydzona/y::eek:)

p.s. ja też jestem za Balem Samic. tyle tylko że u mnie to tylko niedziela pasuje :-:)-( (bo to jedyny dzień kiedy mąż ma wolne....)
 
Do góry