reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Czesc kobietki,

Ja z taka propozycja: we środę mam zaplanowane spotkanko z Olga ok 11.30 Jesli byly by inne chetne mamuski by do nas dolaczyc to serdecznie zapraszam... adres podam na priv:) ew piszcie na gg 150273.

Buzki
Aneta z chlopakami...

sorki ze tak krotko ale obiecalam Frankowi placuszki z jablkiem wiec idziemy mieszac skladniki:)

a gdzie mieszkasz quki????
 
Cześć moje kochane kobiałki :-D:-D:-D

Dziewczyny przepraszam, ze nie piszę, ale cały czas cos mam na głowie.Teraz też na chwilkę choc musze się z Wami podzielić kilkoma rzeczami.Niektóre sa szokujące:-DW każdyn razie dziś nie mogę się rozpisywać bo zaraz idę pluchu pluchu z małą, potem czytanie do poduchy:tak:Dzis Łukasz ma wychodne więc ja musze się wszystkim zająć, a czeka mnie jeszcze zadanie z angielskiego:szok::-DNa szczeście nie idę do pracy.Jutro tez cały dzień już zaplanowany od rana:eek:

Bardzo się cieszę, że poznam Qukie:tak:Może jeszcze któraś z Was też przybędzie bo widziałam zaproszenie od Niej:-)

Dziewczynki stesniłam się za Wami.Ciekawe czy uda nam się spotkac w wiekszym składzie.U Gosiaczka nie wyszło.No cóż bywa nawet w najlepszej rodzinie;-)Ja tez nawaliłam:zawstydzona/y:

Teraz już muszę lecieć.Postarm się jak najszybciej znów napisać i tym razem obiecuję napisać o tym co ostatnio mi się przytrafiło:szok::-D
 
Jak już tu przylazłam to nikt nie pisze:crazy:..........JĘDZE:-D:-D:-D

Amelia2008 pierunie gdzie jesteś?:-DInne widzę też zanimogły, nie wsponając o Aine, kóra się ostatnio ociąga:szok::-D

Karaluchy pod poduchy;-)
 
Hej kobietki)

Zostawiam przypominajke dla chetnych na spotkanko dzis u mnie ok 11.30.
Dla przypomnienia Beechwood Court przy Stillorgan Rd- Farmleigh Ave
Jak ktos ma ochote na pogaduchy to smialo!

Pozdrowionka
Aneta z chlopakami
 
reklama
Do góry