reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Alez te Wasze robaczki sa przecudne!! :-)
Swietna grupka :-D Napatrzec sie nie moglam :-)
Gratuluje Wam dziewczyny cudownych dzieci! :-)


Wiesienka co do Bio-Oil... Stosuje go od samego poczatku ciazy, jest naprawde bardzo fajny, bo skora super nawilzona, mieciutka, ladnie pachnie i wedlug Norberta fajnie smakuje hihi:-D
Natomiast jesli rozstepy maja byc to beda :-(. Przez cala ciaze ani jednego rozstepika a tydzien temu sie pojawily kolo pepka :szok::no: i sie powiekszaja. Wyc mi sie chce normalnie. Podejrzewamy z Norbertem, ze gdybysmy wogole nie stosowali bio-oil to bylabym cala w rozstepach, mialabym je nawet na czole :-) hehe.
Tak czy inaczej polecam. Moze Ty nie masz tego rozstępowego genu, a w moim przypadku musze sie do moich rozstepikow przyzwyczaic bo jak mawiają starzy górale "gena nie wydubiesz".
:-)
 
reklama
manija- super filmik usmialam sie
ruda- do mnie mozesz wpasc albo ze mna do ktorejs z dziewczyn wrazie co bo ja juz wiem gdzie mieszkaja
a w czwartek jedziemy do azabelki na kawke wiec moze i ty sie wybierzesz z nami jesli sie zgodzi
 
Witam Was larwy-to dopisał mój maż hahaha:-DJak zwykle dowcipniś:-D
Cześć dziewczynki widzę, że debata rozpoczęta:-D
ruda-a do mnie to nie łaska było przyjechać:-pNastepnym razem wsiadasz w autobus i koniec kropka:tak:Tyle razy pytałam kto ma ochotę przyjechac do mnie.
manija-znam ten filmik i jest boski:-D:-D:-D

Do potem Kobietki.
 
No to jeszcze jeden filmik.
Zawsze mnie strasznie bawil, ale od kiedy jestem w ciazy rozwala mnie jeszcze bardziej :-D


[video=youtube;5P6UU6m3cqk]http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk[/video]
 
Sluchajcie- jutro towarzystwo zbiera sie u mnie!Dwie larwy ze swoimi larwiatkami:)-D:-D) do mnie wreszcie przylaza!

Oby pogoda dopisala,bo mam zamiar je zabrac na super plac zabaw u mnie:-)

Jesli ktos chetny dobic do stadka -moj gg16220840 i uprzedzic-bo wiadomo- musze sie przygotowac:blink::blink:

A Wam dziewuszki wieczorem napisze na gadulcu jak dojsc (bardzo,bardzo prosto:-D)

p.s.
aine- jak jutro nie dojedziesz to sie nie obraze:blink: (a dasz rade jutro tez?),bo i tak bede WAS miec w tym tygodniu:-):-):-)
 
Tak sobie zajrzałam, co słychać:-)
iza, dzięki, pewnie, że bym chętnie jutro wpadła, ale jednak sobie daruję i spotkamy się w niedzielę-dziękujemy Wam za zaproszenie:-)
Olga z Igusią zapowiedziały się na piątek:-):-)Jeśli któraś z mamusiek i brzuchatek ma ochotę, to też zapraszam!!!:-):-)Dajcie znać na pw albo gg, żebym wiedziała, ile kawusiek przygotować;-):-)
 
reklama
Do góry