reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.


Dziewczyny, szukam dobrego, sprawdzonego ginekologa...
Kogo byście mogły mi polecić?
Wiem że Antepowicz z Medicusa ma dobre "notowania", ale czy jest jeszcze ktoś poza nią?

pozdrawiam
 
reklama
dzien dobry, moje dzieci male i duze spia, ja dopiero dzis jestem w stanie cos pisac. Jestem nadal chora, ale w czwartek w nocy mialam taka biegunke i wymioty ze juz chyba gorzej byc nie moglo. Nie wiedzialam co sie ze mna dzieje. Zjadlam fasolke taka szparagowa i nie wiem czy po niej czy co. Poczytam co u was pozniej i mam nadzieje ze znajde czas zeby cos skrobnac.
barmanka79- wyslalam Ci priva
 
witam witam ale tu cicho ostatnio.jakie plany dziewczyny na Halloween?wyruszacie z maluchami po cukierki?ja jak nie bedzie padać to owszem:)zabieramy ze sobą jeszcze Gosie i Olka i sru na podbój osiedla:)
Barmanka ja byłam kika razy u Antepowicz ze 3 lata temu i szału nie było.niby dobra lekarka ale lekko zawieszona kilka razy na jednej wizycie pyta o to samo co kilka minut.jakby do niej odpowiedzi nie docierały albo nie słuchała tego co mówisz.mam mieszane uczucia..ale jesli inni są na tak to moze to tylko moje zdanie takie nie do końca pozytywne
 
Gosiu, fo fasolce szparagowej takie jazdy?? biedna, mam nadzieję, ze juz lepiej.
Bryska, mysmy olali to cale Halloween, a co:D
 
aine- wlasnie sie dziwie, jadlam juz wczesniej i nigdy mi nic nie bylo. Mysle ze to jakis wirus albo inne g....juz lepiej dzis bylam w pracy, ale piatek byl spedzony prawie caly w lozku
 
Witam kochane Panie i kochane dzieciaczki!

Wstyd sie przyznac ale od kilku miesiecy nie zagladalam na forum :zawstydzona/y:
W pracy ciagly sajgon, w domu tez sie zawsze wiele działo i za mało czasu na siedzenie przy kompie...

Pewnie juz dawno o mnie zapomniałyście :-D:-) hihi

W miedzy czasie jak mnie nie było Franek skończył rok. Ma juz 15 miesięcy! Wyrósł z niego kawał chłopa :-)
A do tego w końcu wzieliśmy ślub i miedzy innymi przygotwania mnie tak pochłonęły :-p


Jakies nowości u Was? Jakieś nowe mamusie z dziećmi sie pojawiły? Jakieś kolejne ciąże? ;-)

Pozdrawiam i całuje!

p.s. kiedy sie skończy pora deszczowa? :-(
 
Manija, Ty foremko marnotrawna, masz kopa w dupe normalnie:D
ps.ślicznie wyglądałaś na tym weselichu; )

A z nowości to nic takiego, nuda-ja jestem w 3. miesiącu ciąży, Wiola spodziewa się trojaczków, emwu podpisała swietny kontakt z agencją reklamową i będzie twwarzą Diora, Bryska została dyrektorem generalnym sieci Dunne Stores, Wiesienka całkowicie się przefarbowała na czerwono i ma tatuaż na lewym posladku, Gosia od Ola postarala sie o siostrzyczka dla niego...tyle, jak widzisz-po staremu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aine- usmialam sie z Twojego posta, ale jak zaczelam czytac to pomyslalam ze nic nie pisalas ze jestes w ciazy ale czytajac dalej zorientowalam sie co jest grane, a z tymi czerwonymi wlosami to faktycznie kiedys o tym myslalam:-D:-D:-D
 
Do góry