reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

dziewczyny, super sie oglada zdjecia Waszych pociech, zmieniaja sie z tygodnia na tydzien, szok:D a to moja w wersji usmiechnietej:D
 
reklama
Dziewczynki ja tylko na chwilkę :)

My juz na nowym, Igusi chodzi już do szkoły i właśnie kończę sprzatanie.

Co do zaproszenia ja bardzo chętnie tylko nie jestem pewna czy przypadkiem nie pracuję, ale wydaje mi się, ze mam wolne-jesli chodzi o sobotę 11, bo tak wyczytałam.
Myslałam,ze to ta sobota, a w ten weekend pracuję więc by odpadało, ale jeśli to przyszła sobota i będę miała wolne to sie pojawię :-)

Jejku nie wiem czy to co napisałam jest jasne, ale jestem potwornie zmęczona i mój mózg chyba juz odmawia posłuszeństwa :-D

Całusy i mam nadzieję,ze do zobaczenia.
 
witam,
Aine-no sliczniutka ta Natalka I JAK wyrosla,jaka smieszka sie zrobila,oj oj oj uwazaj tam za lat kilka ,hhhahaha
olga- bardzo sie ciesze juz na wiesc ze przybedziesz i ze cie zobacze ,moze razem sie umwowimy na STILORGAN ?zobacze cie wkoncu i Igusie
wiesienka noi twoja asiunie,
noi wszystkie dzieciaczki bo tak nam porosly ze hej .
 
Witam

Amelia-revelacyjne zdjecia!!!
Olga-super, ze jestescie juz na nowym, nie ma jak to zmiana! Wyslalam Ci priva!!!

Milej soboty laski!!!!
 
Dzieki Aniu za zdjecia natalki i szkoda wielka,ze Was nie bedzie..........Olga przyszla sobota 11-stego,super,ze bedziesz z Iga.Wiesienka wysle Ci adres na priva.Gabi niestety nie bedzie,bo wraca z Polski dopiero 14stego.czyli,jak laski 14 wszystkim pasuje??
 
Halo halo witam dziewczyny.No wkońcu forum powróciło do życia i nawet widze niezła impreza sie szykuje u Gosi.No właśnie Gosiu sorki że nie dawałam znać czy bede na urodzinkach ale dopiero dziś wróciłam z Chorwacji.Było super,piękna pogoda ryj tak sparzyłam że nie moge sie nawet dotknąć;/ zachciało mi sie słońca to mam:/ No wiec tak jak juz wspomniałaś powyżej do Ire wracam dopiero 14go.Strasznie żałuje że mnie kolejne spotkanie ominie bo zapowiada sie że bedzie was dość dużo.Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć miłej zabawy i do usłyszenia:))
 
reklama
Hej,
Ale mamy pogode! Masakra, pada i pada, pewnie juz tak bedzie caly czas.:-(

gosiu-ja z Natalka raczej bedziemy, wyslij mi adres bo nie mam.
 
Do góry