reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Amelia2008- ja wracam 25/10 wiec to zoo chyba odpada, a bylismy ostatnio i jakos srednio nam sie podobalo
gosia - ja nie moge w tygodniu bo pracuje:-(, ale sobota czemu nie;-),
aine- TE TWOJE ZDJECIA NAPRAWDE WSZYSTKIM SIE PODOBAJA, KAZDY SIE MNIE PYTA KTO TAKIE PIEKNE ZDJECIA NAM ROBIL:tak::happy::happy::happy::happy::happy2::happy2::happy2::happy2:
sandrulinska- a widzisz niepotrzebne te nerwy;-)
JA ostatnio przepisalam tel mi szwankuje i dlatego przymierzam sie do kupna nowego, klawiatura mi siadla i nie moge dzwonic albo sie rozlaczyc jak ktos do mnie dzwoni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Ja z Julą też się piszę na tą urodzinową imprezkę bardziej pasuje mi środa,ale jeszcze bardziej chciałabym zobaczyć długowłosą Asię i Wiesienke więc jak najbardziej może byś sobota.
Renni a Tobie sobota pasuje? bo Ciebie z Natalką też bym chciała zobaczyć.
 
Reni!A sobota moze byc,bo Wiesienka moze tylko w sobote?A chcialabym zebysmy sie w koncu w wiekszym gronie spotkaly...O i Monia sie odezwala,super...
 
no wiec ja moge w sobote ale zdecydowanie wolalabym srode. :)
wiedze jednak ,ze wszystko przemawia za sobota wiec sie dostosuje.

Numer odzyskalam ale kontaktow oczywscie sie nie da wiec slijcie mi dziewczynki smski albo napiszcie numerki na forum bo nie mam kontaktu ze swiatem :) Moj oczywiscie ten sam: 0879575559

I zaraz sobie zrobie back up
 
Super Monia,ze tez bedziecie i dziewczyny sobota 11-go wrzesnia,ustalcie tylko godzine na ktora wam pasuje....Jeszcze brakuje nam Ani,Olgi i Gabi-hop,hop laski!!!!
 
reklama
gosia-super ze wszystkie dziewczyny prawie beda,ja sobie wezme serek granulowany i slodzik haha bo nic innego niemoge jesc hahahaha
emwu- moj nr 0879427909 .
MI PASUJE KAZDA GODZINA
 
Ostatnia edycja:
Do góry