reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Wiola!!Ale Amelcia nie jest na diecie??I tak cos w Ciebie wepchniemy,hi,hi!!!!Ustalcie godzinke ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szkoda Aniu,ze nie mozesz,juz wieki Ciebie i Natalki nie widzialam.To dziewczyny sobota miedzy 13 a 14.Jak ktoras nie ma adresu to na priva napisze.To jeszcze czekam na odzew Olgi i Gabi.Byle do niedzieli i tydzien urlopu....
 
Aine-sliczne fotki!!!!:tak:

A to u nas na wsi.;-)

DSC03835_800x532.jpgDSC03839_399x600.jpgDSC03836_399x600.jpg
pencil.png
 
gosia - mnie pasi tak bardziej nawet po 2, Asia kolo 1 wcina obiad, mam nadzieje ze utnie drzemke jak bedziemy jechac do was, poprosze adres na priva,
ja wczoraj nic juz nie pisalam mialam potworny bol glowy i poszlam spac po 9:szok:,
dziewczyny jakie te wasze panny duze:tak::-D
 
reklama
no to i ja wstawie zdjecia AMELI ,dzisiaj kupilam sobie wage elektroniczna i postawilam na nia amelie noi niezgadniecie ile wazy??17,9kg prawie 18 kg
 

Załączniki

  • Zdjęcie1889.jpg
    Zdjęcie1889.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 21
  • Zdjęcie1893.jpg
    Zdjęcie1893.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 21
  • Zdjęcie1858.jpg
    Zdjęcie1858.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 18
  • Zdjęcie1885.jpg
    Zdjęcie1885.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 18
Do góry