reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
gosia- ja robie tort serowy z galaertka ale ten biszkopt to mi wyszedl taki malenki ze niewiem nawet jak go przekroje ,trudno bede musiala go zjesc hahahaha
a jak tam u ciebie przygotowania?
mlody sie juz cieszy na wiadomosc ze beda dzieci i prezenty ?
 
gosia - ja przyjade tylko napisz mi jak tam do Ciebie dojechac, Pawel mial mnie przywiezc ale zadzwonili z pracy czy moze jutro przyjsc na nadgodziny wiec idzie. Ja nie znam tamtych waszych okolic wiec prosze o wskazowki
 
Najlepiej jedz luasem do Stilorgan i umow sie z Olga i Wiola,bo one wiedza jak dojechac.Jesli bys sie z nimi nie skontaktowala to ze Stilorgan zaraz kolo luasa jest przystanek autobusowy wsiadasz w bus 47 i wysiadasz na ostatnim przystanku na Belarmine.Tylko wsiac w dobrym kierunku.
 
gosiu dziękujemy za super gościne!:-)
olga wiola fajnie , że się poznałyśmy:-)
dzięki dziewczyny za przemiłe popołudnie:-)
 
reklama
Do góry