reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Wiesienka zapomniałam dodać wczesniej-nie pij nic ciepłego jesli masz wymioty.Przy grypie zołądkowej ciepłe wzmaga wymioty.Co do 7-upa to Gosia ma racje przede wszystkim wygazowany choć ja słyszam, ze lepsza jest wygazowana pepsi.Choć z grypą żołądkowa ciężko wygrać.Organizm musi ja zwalczyć samemu.Ty jedynie możeszmu troszke pomóc, a sobie odrobine ulzyć.Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.
 
reklama
ja tak naprawdę to najgorzej czułam sie wczoraj w pracy( 1 dzien- niezly powrot:-D) i jak wrocilam do domu:-:)no::dry::rofl2:, dzis o wiele lepiej:tak:,
Olga Tobie tez Kochana życzę szybkiego powrotu do zdrowia jakby cos służę lekami;-)
 
hej dziołszki;-) pogoda kiespka i rekordu bić nie bedziemy raczej niestety:-(
wiesienka123 jak tam zdrówko?
Olga79jak dziś sie czujesz?
miłego dnia dziewczyny:-)
 
witam dziewczynki,ale sie ciesze ze juz znowu jestem z wami ,moze w nastepnym tygodniu jakos po srodzie bysmy sie spotkali bo mam tescia do srody!!!!

sandurlinska
- zaglosowalam na ciebie,gratuluje i powodzenia wygrasz napewno!!

aine-zapraszam na paznokcie !!!

olga-jak tam w pracy na dzien ,zdrowka ci zycze!!

wiesienka - tobie tez zycze zdrowka noi musimy sie spotkac koniecznie i asiunie musze zobaczyc

emwu- jak tam twoje meloniki ?juz zeszly siniaki?

musze Amelii kupic jakies abawki na ogrod moze plastikowe !!1

dzisiaj mamy grillka i gosci
 
juz myslalam ze jest lepiej, ale ta biegunka sie utrzymuje, juz nie wiem co mozna dac Asi oprocz dicofloru, pije i nawet zjada mleko ale nic oprocz, teraz do tego wszystkiego rozlozylo P- rece mi opadaja
 
Wiesienka!!A kupilas jej prebiotyk??Kup prabiotyk,ktory zawiera szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus z firmy Protexin,lub innej.Ja kupilam Olkowi jak mial rota ,zreszta wyczytalam na stronach medycznych,ze wlasnie ten konkretny szczep zwalcza biegunke.Ty tez go bierz,oczywiscie w wiekszej dawce i ogranicz Asi mleko do minimum.
Wiola malpo,a o mnie to zapomnialas!!!Napisz do mnie na GG,bo zmienialam system w laptopie i mi wcielo...
Sandrulinska pogoda do d...,bo mialam dzis wolne...A mam takiego pecha,ze wtedy brzydko,juz dziewczyny sie ze mnie smieja i pytaja-Kiedy masz wolne???Ech...A jutro do pracy,wiec pewnie bedzie ladnie.
Co z wtorkowym spotkaniem??
 
WTOREK jak najbardziej aktualny, nic sie nie zmienilo:) tylko powiedzcie, ktore sie wybieraja:)
laski, ja juz mowilam Wiesience i Oldze, ze mnie tez troszke ta grypa pozamiatala, ale juz jest calkiem ok, wiec mam nadzieje, ze sie nie wystraszycie i we wtorek Was zobaczę:)
 
Ostatnia edycja:
Wiesienka ja zupełnie zapomniała o tym probiotyku.Na szczęście Gosia o nim napisała.Koniecznie go kup i zazywajcie go razem.Najgorsze jest to, że dopóki ta grypa nie wyjdzie sama z organizmu, że tak powiem to będzie ta biegunka albo wymioty:-(Faktycznie ten probiotyk jest bardzo wazny.
Życzę Wam zdrówka bo my na całe szczęscie mamy juz to za soba:-):-):-)

Dziewczynki życze miłego spotkanka.

No Wiola nareszcie jestes juz tutaj.Całusy pipko:-)

Zreszta wszystkie pipki całuje:szok::-D
 
Ostatnia edycja:
kurde Olga, ja ciagle zapominam, ze Ty we wtorek pracujesz:(:( hmmm to moze by jakos na inny dzien, bo wiem, ze sandrze tez nie pasi....
dziewczyny, ustalcie, ja w kazdym razie jestem elastyczna:)
 
reklama
Do góry