reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Monika, to przykra sprawa:( gdybyś doszla, to już by bylo 7 babeczek razem z Tobą.
dziewczyny, to ja podam moj nr publicznie na forum, a po kilku dniach skasuję, tak dla ostroznosci. zapiszcie, jesli chcecie i ktora jeszcze nie ma:) 0870617985
 
reklama
Spoko!Jak wracałam to śmiałam się sama do siebie bo kilka razy pytałam tego kelnera czy jest pewien co do tej rezerwacji,a on patrzył na mnie jak na wariatkę:dry:...wymyślałam co mógł sobie pomyśleć...chyba że jestem zacofana i nie mam telefonu.My się jeszcze nie znamy ale na przyszłość zapisałam sobie Twój numer.




 
Ostatnia edycja:
z tej zazdrości aż słów mi bark:D no zazdroszcze cholernie , że sie spotykacie i , że sie macie nawzajem no:D
 
Oooo, Monika, dopiero zobaczylam Twoj post! spoko;)
Sandrulińska, a gdzie Ty mieszkasz? gdzie to jest? co. Dublin widzę, więc chyba niedaleko! dobijaj do nas!!!

Dziewczyny, ale mi się ciśnienie podniosło przed chwilą! Puka do nas sąsiad z dolu, Irol, i się pyta, czy możemy ciszej chodzić, bo strasznie słychać!!! laski, my mamy w pokojach grube dywany, na nich 2 grube puchate chodniki!!!! łazimy zazwyczaj w skarpetach albo lekkich kapciach! o co kolesiowi chodzi?!?! wymiękam, jak widzę takich ludzi, aby się tylko czepić, ręce opadają....
 
Ostatnia edycja:
Hej Laseczki,dawno mnie tu nie bylo,ale obiecuje poprawe!!!Dzieki Aniu za wiadomosc o spotkanku,ale...Zaczne od poczatku.Po pierwsze mielismy urlop i chcielismy pobyc troche ze soba.po drugie Olek -jak nie urok to sraczka i to w doslownym znaczeniu...Najpierw ta angina,potem cholerka wie co z ta wysypka-rozyczka,szkarlatyna,albo alergia??!!A w sobote sranko i rzyganko -chyba jakis paskudny rotawirus...Taki biedny byl,tak go meczylo..Ale dzis juz lepiej.
Emwu-mam dla Ciebie ten zalegly avon.
Olga dla Ciebie tez krem do rak.
Wiola kiedy wracasz?Potrzebuje namiar na tego kuriera co wysylasz paczki.
Ania nie przejmuj sie glupim sasiadem.
Manija bramka czeka,daj znac,kiedy masz czas,bo nawet Cie e Dunnsie nie widac,pracusiu...Nianka z tego co wiem to jakies 5E na godzine...
Dziewczyny jak ktores maja niepotrzebne ubranka dla maluchow chlopak,to chetnie wezme,bo bratu urodzil sie syn,a ja swoje powydawalam...Nie mogl gamon dac znac wczesniej??
Buziole dla Was wszystkich i dzieciaczkow...
 
Gosia, żyjesz!!!!!:-D

Sandrulińska, Ty nie marudź, blisko masz!!!! Następnym razem Cię nie ominie!!! autem jeździsz?
 
reklama
Dziewczyny po swietach znowu musimy cos zorganizowac.:tak:
Mam nadzieje, ze bedzie nas wiecej niz ostatnio:-).
 
Do góry