reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Ja rowniez dolaczam sie do zyczen:tak:Olga,z okazji urodzin wszystkiego co najlepsze, zdrowia, spelnienia marzen, duzo milosci i usmiechu na kazdy dzien:-):-):-) Pozdrawiamy z Natalka;-)
 
STO LAT,STO LAT NIECH ZYJE<ZYJE NAM!!!!A KTO???
OLGA!!!!:-):-):-)
Kochana solenizantko z okazji oczywiscie 18-stych urodzin:-D:-D:-D wszystkiego naj,naj od Gosi i Olusia:tak:
Do zobaczenia w czwartek:tak:
 
olga79- ty pi..kooooooooooooooo!!nieominie cie imprezka ,
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO ,DUZO ZDROWIA SZCZESCIA POMYSLNOSCI I PRZY STOLE DUZO GOSCI ,UCALOWANIA OD AMELKI DLA CIOCI !!

chce wam powiedziec nowinke moja mamusia poprosila pania dyrektor w przedszkoolu by jej dala urlop bezplatny noi sie zgodzila i przylatuje do mnie na miesiac w grudniu i na swieta i na sylwestra
i bedziemy sprzedawac pierogi mama bedzie lepila a ja ogloszenie bede dawala na gazeta ie.
ale super co wy na to@!'#!!!
 
olga79- ty pi..kooooooooooooooo!!nieominie cie imprezka ,
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO ,DUZO ZDROWIA SZCZESCIA POMYSLNOSCI I PRZY STOLE DUZO GOSCI ,UCALOWANIA OD AMELKI DLA CIOCI !!

chce wam powiedziec nowinke moja mamusia poprosila pania dyrektor w przedszkoolu by jej dala urlop bezplatny noi sie zgodzila i przylatuje do mnie na miesiac w grudniu i na swieta i na sylwestra
i bedziemy sprzedawac pierogi mama bedzie lepila a ja ogloszenie bede dawala na gazeta ie.
ale super co wy na to@!'#!!!
To ja chce ruskie i z kapusta i grzybami:-):-):-)
 
Moje Kochane jeszcze raz wielkie dzięki za zyczenia:-):-):-)Imprezka oczywiście, że będzie.Może w koncu przy tej okazji uda się zorganizowac bal samic:-)

Amelia2008-no to macie nastepna klientke na pierogi.Ja bede się pisała na ruskie, no i oczywiście z kapusta i grzybami.Świetny pomysł:tak:
 
oki kobitki niezapomne o was tylko obawiam sie ze zamiast grzybow to beda pieczarki ,ale mama pyszne robi ,Zamowienia bede skladala po 7grudnia i ogloszenie dam na gazecie ie.niezapomne o was kochane
 
reklama
OLGA!!!
W dniu urodzin Twych kochana
Życzę szczęścia pod dostatkiem.
Aby troski i kłopoty
Odpłynęły gdzieś ukradkiem.

Słońce niech Ci zawsze świeci,
A na twarzy uśmiech gości.
I by nigdy Ci nie brakło
Marzeń, wiary i miłości.:-)
 
Do góry