reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hejka dziewczyny
moja Amelia tez juz od paru dni ma katar,taki ze az leci jej po sam pas, a i czasami ma kaszel suchy,a mnie dzisiaj boli gardlo moze i ja sie rozloze !!!
Gosia a kiedy te kosmetyki bym wziela ?a te kulki na kiedy by byly ?
 
reklama
hejka dziewczyny
moja Amelia tez juz od paru dni ma katar,taki ze az leci jej po sam pas, a i czasami ma kaszel suchy,a mnie dzisiaj boli gardlo moze i ja sie rozloze !!!
Gosia a kiedy te kosmetyki bym wziela ?a te kulki na kiedy by byly ?
Kochana,te jedne juz mam dla Ciebie,a kulki beda w przyszly piatek,takze na slub bedziesz miala:-):-):-)Zgadamy sie na GG.:tak:
Kurujcie sie dziewczyny:-DZmykam ,bo mam farbe na wlosach:-p
 
moja Amelia ma katar i kaszle czasami ,ale jej cos tam w plucach chyba rzecholi,niema goraczki poszlabym znia moze do lekarza ,ale to musze jechac do centrum,a taka pogoda ,wiatr wieje ,ALE chyba pojade bo szkoda mi jej
 
Witam! Ależ chorobowo się zrobiło:confused2: To pewnie jakiś wirus bo u nas w domu też wszyscy szczekają;-) oprócz mnie i Adiego( całe szczęście zresztą).
Amelia2008 taka wichura, nie ma was kto zawieść:szok:
My dzisiaj ogrzewanie na ful ale przez ten wiatr to i tak zimno w chałupie.
Młody śpi więc spadam sobie kawkę zrobić. życzę zdrówka:happy:
 
moniap1982- no justyna miala nas zawiesc ,ale jednak dopiero jutro ide do lekarza bo okazalo sie ze niema miejsc na dzisiaj doktor i jutro pojedziemy ,siedzimy w domku cieplo ubrane,ogrzewamy mieszkanko
 
ANGINA ROPNA!!!:-:)-:)-(
Już wszystko jasne.Więc mamy anginę ropną.Czop na czopie.Choć najważniejsze powiedziała Pani doktor, że to nie grypa.Juz jestem spokojna tym bardziej, że Idze uało sie podać antybotyk:-):-):-)

Zyczę Wszystkim zdrówka.
 
życzymy zdrówka wszystkim chorowitym
my dziś po szczepionce na BCG-Joasia troszkę popłakała ale po powrocie do domu i butli poszła spać na 2.5godz, musiałam ja budzić na jedzenie, teraz znów śpi:-D, kolka odeszła w zapomnienie,

IWONA DZIĘKI JESZCZE RAZ ZA KROPELKI:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Czesc dziewczyny,niestety ta pogoda daje wszystkim popalic:-:)-(, oby dzieciaczki szybko wyzdrowialy.My bylismy dzisiaj na kontroli u public nurse,wspominala mi o szczepieniu na swinska grype,ze ponoc tutaj szczepia male dzieci i ja tez powinnam,ale do konca nie jestem przekonana i nie ufam tym szczepionkom:no: Trzeba byc dobrej mysli:tak:
 
Do góry