reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hej

wisienka gratuluje coreczki!!!!

A ja ostatnio na nic czasu nie mam ;)
Teraz tez tylko na chwilke zeby sie przypomniec
Pozdrawiam wszystkie i lece dalej :)
 
reklama
:-D:-DAga, aż tu za mną wypatrujesz?:D zalatana jestem ostatnio, ale staram się jakoś nadrabiać forumowe zaległości;) bądź dziś na gadu mamuśka:D
 
aine-kobieto o 4 rano ,grzyby w lesie zbierasz czy jak to jest z toba spac niemorzesz?

ja wczoraj bylam w ambasadzie zlozylam dokumenty.
teraz musze sobie kreacje kupic,i bukiet gdzies zamowic i restauracje tajska zarezerwowac tu w dundrum chyba
 
czesc dziewczyny,
ja jak po ogien- niestety,
dziekujemy serdrecznie za wszystkie wiadomosci:-), Joasia jest kochana, spi i jje ladnie malo placze, dzis bylismy u pediatry i przybrala przez tydzien 250g, wiec podobno dobrze, ja od wczoraj mam maly szpital w domu, ja jeszcze caly czas dochodze do siebie, a teraz na dodatek moj Pawel mial usunieta chir. 8 -zeba i bidul cierpi, mial goraczke, dreszcze wszystko naraz- dostal antybiotyk, ale oczywiscie zanim to wszystko zacznie dzialac to troche minie, wiec u nas w domu tylko dziecko zdrowe:-(, ale nie ma sie co lamac trzeba isc dalej- glowa do gory jutro bedzie lepiej, :-D
niestety nadal nie mam internetu ale jak juz bede podlaczona to obiecuje ze bede pisala czesciej a poza tym bede miala juz sisotre w przyszlym tyg. :-)wiec bedzie lzej,pozdr. dla wszystkich przyszlych i obecnych mam:tak:
 
reklama
Do góry