reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

Hej Dziewczyny.
Jestem tu nową przyszłą mamusią :) Jestem w 6 tc wg moich obliczen, bo u ginekologa jeszcze nie byłam, bo sie nie moge zdecydowac do kogo :/ Ale chyba wybiore dr Łozińskiego. Pracuje w Pro-familii i w szpitalu na Szopena, a tam własnie chciałabym rodzić. Słyszalyscie moze o nim jakies opinie? W sumie to moze za szybko sie ciesze, bo przeciez lekarz mi ciąży nie potwierdził, ale test pokazał 2 kreski jak byk a @ jak nie było tak nie ma :) Wogóle mam tyle obaw, ze sobie nie poradze, bo wogole nic nie wiem na temat dzieciaczkow i opieki nad nimi. Mam nadzieje ze forum rozwieje mi wiele wątpliwosci :)
Pozdrawiam Was mamusie i mam nadzieje ze będziemy tu często korespondować.
 
reklama
Witaski,dzisiaj spokojny dzień, tylko troszke przeziebiony. Cosik mnie zbiera katar. Wole nie....Znasz ajkies fajne sklepy dla dzieciaczków? Typu ubranka, wózki, łózeczka? Jak tylko pozwola mi wstac musze troszke obskoczyc i poogladac te pieknosci. Jeszcze kupa czasu ale musze wiedziec co i jak. Moi na narty jezdza doGogołowia k/ Frysztaka. Podobno fajnie bo jest stok i niski i wysoki- jak to woli. Czy ty robiłas to USG 3D? Drogie cholernie a różne sa opinie co do jego koniecznosci. Jeszcze pomysle.Dobranocki,hej....
 
Witaj, Gabis! Fajnie ze jestes bo pusto na Rzeszówku. Mysle,ze kreski prawde powiedziały i będziemy się spotykac. Czy jestes z Rzeszowa? Ja słyszałam b. dobre opinie o Łozińskim, ma chyba najlepsze USG w naszym miescie. Napisz znowu....dobrej nocki życze
 
Czesc jaza2005. Dzięki za przywitanie :) Tak, jestem z Rzeszowa.
Wczoraj zrobiłam jeszcze jeden test (bo taki ze mnie niedowiarek) i nic sie nie zmieniło, 2 kreseczki pojawiły sie szybciutko, więc dziś umawiam się do dr Łozińskiego.
Napewno będe tu zaglądać często i przynosić nowe wieści co u nas.
pozdrowionka.
 
Gabis i ja witam :tak:;-) i chyba mozna juz Ci pogratulowac ;-):-)
co do Lozinskiego to nie wiem jaki jest faktycznie ale tez slyszalam o nim wiele dobrego ;-)


No i Rzeszowkowo odzywa :-):rofl2:
 
Witaj polna_N :) Narazie nie dziękuję za gratulacje, co by nie zapeszać...
Ale po wizycie u gina napewno się pochwalę ;)
 
nie wywiało , własnie otworzyłam stronke a tu pusto i cicho. Nie wiem dlaczego Gabi sie nie odwzwała, moze jeszcze sie nie zarejestrowała?
 
reklama
Czesc dziewczyny. Mielismy dzis w pracy awarie serwera i dopiero mam dostep do neta :)
Zarejestrowałam sie na piątek do gina i z jednej strony juz sie nie moge doczekac a z drugiej strasznie sie boje czy wszystko bedzie w porzadku...ale chcialabym juz "zobaczyc" nasze malenstwo :) Napewno dam znac po wizycie. Pozdrowionka!
 
Do góry