reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

renatko ja mam też taki jak rachel no i to super sprawa, Antoś bardzo zawsze lubiał i lub na nim leżeć, teraz się już nawet na nim obraca na brzuszek, trzeba go mocno pilnować hehe
 
reklama
czesc no przewijak dobry na wszystko,moja mała jak płacze to na przewijaku szybko jej przechodzi.na poczatku na łózku ja przebierałam ale jeden niekontrolowany ruch i mogło byc wszystko w kupie, a na przewijaku tylko pielucha tetrowa. Kurde ruchliwa sie zrobiła strasznie ta moja mała, urwanie głowy mam z nia, wystarzy chwila i hop juz na boku lezy,i tylko nogą sie odpycha zeby na brzuch upasc. dopiero 10 tydzien minał a tak wariuje,denerwuje sie przy tym strasznie. mama mi mówi ze to rodzinne bo ja w 9 miesiacu juz chodziłam elegancko,ale boje sie zeby jaka nadpobudliwa sie nie zrobiła.

w biedronce byly pieluchy tanie kupowałyscie? objezdziłam całe miasto wczoraj i 10 paczek tylko dostałam.

a własnie dziewczyny w ciązy-wejdzcie na strone herbapolu-tam jest ankieta dla mam na temat herbatek laktacyjnych,po wypelnieniu dostaniecie 3 paczki herbatek,ja wypełniałam jeszcze w marcu i dzs przysłali-choc troche za pózno bo juz niepotrzebne,ale wam napewno sie przydadzą i grosza w kieszeni zostanie.
 
Ostatnia edycja:
małalinka niezła jesteś 10 paczek!:-Dtylko... to po ile te pampersy? Tak pytam, bo my na szczęście już odpieluchowani, ale moja szwagierka urodziła miesiąc temu w W-wie i tam pampersy kupuje po 68zł. Wydaje mi się, że ja jakoś taniej kupowałam, co prawda ze 3miesiące temu
 
ale ja te biedronkowe Dada kupuje, była promocja po 40 zł dwupaki-a jedna paczka normalnie 27 kosztuje,to 14 zł taniej jak w dwupaku.
ale 68 za Pampersy to tez sporo,te zwykłe zielone 43 chyba u nas kosztują , a newborny te najnowsze 48.
 
Witam!
Dziewczynki jakoś tak mało mnie tu ostatnio było, ale nie mam czasu na nic. Teraz będziemy dach robić i szukamy balchodachówki już mam upatrzoną- tylko porównujemy ceny!
A tak to cały dzionek na dworku z Wencią i jej narzeczonym Kacprem jesteśmy!
Ostatnio u mojej córy kury na topie i tak na spacerkach mamy przystanki koło kurek tak śmiesznie woła tju tju.
Piszcie co tam w Radomiu słychać?Pozdrawiam!
 
kobity gdzie wy sie podziewacie??? nikt sie nie odzywa:no:

u mnie byla masakra przez tamten tydzien,dziecko sie darlo, nie chciało jesc,o wodzie jechalismy, w nocy pobudki co godzine i nadrabiała jedzeniem. Utyrana byłam strasznie i sponiewierana,z dzieckiem na ręku prałam i sprzatałam bo nie dała sie położyc. A od wczoraj je i spi , je i spi i tak caly czas. Na dworzu wystawiam wozek,ide na ogrodek chwasty wyrywac a Agata spi caly czas. Cuda na kiju normalnie:happy2:

gosiula23rex chyle czoła jak juz dach kładziecie,pare lat temu rodzice kladli i wiem jakie cięzkie to pieniądze.Zanim my bedziemy na tym etapie to emerytury doczekam:-D
 
Hej dziewczynki!
Rzeczywiście pusto tu ostatnio, pewnie wszystkie mamuśki i dzieciaczki na dworku siedzą, my z resztą też:tak:
Moja Majeczka dziś po południowej drzemce, wstała z gorączką - 39.5! Wystraszyła nas bardzo, bo nie wiadomo skąd się przyplątała taka temp.:wściekła/y: Od razu podałam jej leki i biegiem do lekarza, bo spanikowałam, ale po godzinie temp. spadła. lekarz stwierdził, że to od zębów, być może, bo cztery trójki jej wychodzą! z dziećmi, to ciągle coś się dzieje!
małalinka taki mały rozbójnik z tej Twojej córy:-D, ale ja jeszcze pamiętam, że Maja też mi czasem dawała popalić jak była taka maluńka, nie ma rady trzeba przetrwać.
My mamy dach już za sobą, teraz bierzemy się za wykańczanie domu w środku- to dopiero są ciężkie pieniądze!:szok:
Pozdrowienia dla dzieciaczków - zdrówka przede wszystkim życzę!:-):-)
 
reklama
goniasobol nastraszyła Cie córeczka nie ma co,ale też wirus jakiś lata bo u mnie w domu większośc familii nosem pociąga.
My narazie mamy tydzien śpiący , nic jej nie rusza nawet jak samoloty startuja i ryczą:-) ja na ta okolicznośc korzystam i szykuje sie do do chrzcin. Nie wiem czy na drugie danie gorace podac rybę po grecku czy strogonnowa? bo obu dan nie chce mi sie robic a i tak nie zejdzie. i Najlepsze jest to ze sukienka którą kupiłam miesiąc temu na chrzciny teraz na mnie wisi,gdzie sie to sadlo podziało nie zauwazyłam
 
Do góry