reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Hej.

Nie wiem czemu na samo słowo " spotkanie" nowo przybyłe mamuśki znikają. :baffled::baffled::baffled:

aga29 Ja też chcę wiosnę.:tak::crazy: Podobnie jak donkat myślę , że chyba grypa cię chwyta.:tak::baffled: Trzymaj się i walcz z wirusem.:tak:

donkat chyba dzieci protestują na to, że zima jeszcze za oknem.:tak:;-). I u nas bunt po podaniu 4 łyżeczek papu.:dry::dry::dry:.
 
reklama
Donkat, wspolczuje niejadka.
Justa, mam nadzieje, ze mnie na dobre nie rozlozy...
Dziewczyny, czy Wy wszystkie jestescie teraz na wychowawczym, czy pracujecie lub zamierzacie wrocic do pracy?
Ja wracam za trzy miesiace na pol etatu. Olek tak jak kiedys Eryk pojdzie do zlobka. Mam nadzieje, ze sie szybko zaklimatyzuje i nie bedzie bardzo przezywal rozstania.
 
Aga my różnie. :tak:;-)
Od mam pracujących, szukających pracy, po bezrobotne lub z przymusu siedzące w domu.:tak:
Co radomska mama to inna sytuacja. :sorry2:

Ja przed ciążą pracowałam i w pierwszych miesiącach ciąży.:tak: Jak skończyła mi się umowa przestałam zabiegać o przedłużenie, bo tak akurat życie się potoczyło. Julka szła do zerówki, Kacper do I klasy. Musiał ktoś prowadzać je do szkoły i przedszkola...Przeszłam na zasiłek dla bezrobotnych.:tak::baffled: Potem na macierzyński 140 dni.
Dobre się skończylo i siedzę sobie w domku.:dry:

Niestety sytuacja zmusza mnie do pozostania w domu dopóki Amelia 4 lat nie skończy.:dry:
 
dziendobrywieczor :-D

a ja w pracy...:wściekła/y: jeszcze 1,5 godz ale jutro wolne i przyjade sobie do rodzicow z urwisem....bo juz mam troche dosc siedzenia z teścmi...:-D ale weekend zapracowany. Ja do 3 m-ca ciazy pracowalam w panstwowce a potem zwolnienie potem macierzynski a teraz wychowawczy do 2012:szok:
ale siedze i pomagam mezowi sklep prowadzic.....a tescie z urwisem:-D

filwinka
no mieszkam zaraz za wsola nie bede pisac miejscowosci....ale niedaleko lotniska;-);-):-D

gosiula23rex
a jaka masz ta diete??bo tez chce zrzucic ale cos nie moge....łakomstwo jest wieksze niz chec schudniecie:baffled:
przepraszam a gdzie jest wasza miejscowosc ta Sobków??? gdzies niedaleko radomia?? gratuluje pozwolenia bo ta biurokracja jest okropna, przerabialam to rok temu, ale potem oprocz pieniedzy same przyjemnosci ze stawiania wlasnego domku:-)
 
witam!
Justa_82 - dziękuje za propozycję spotkania, ale niestety od piatku do niedzieli jestem poza Radomiem! Może innym razem się uda, oczywiscie jestem chętna.
Agacjone23- moja dieta polega na jedzeniu co 2 godziny( rano sałatka z warzyw- pomidor ogórek sałatka papryka bez soli wszystko, potem pokrojone powoce, żeby się dużo wydawało, o 14 też coś lekkiego i obiad po 16 godz i na tym koniec. Ja wogóle mam trochę skomplikowaną sytuację z tym odchudzaniem. Było by wporządku z moim wyglądem tylko został mi brzuch po ciąży ( mam 5 miesięczną córeczkę) bo nie karmię piersią od samego początku. Przez to, że w szpitalu małą dużo nosiłam zotał mi brzuch jak balon- zresztą dużo by pisać. Nie chcę juz do porodu wracać, szpitala itp. Teraz dzięki mężowi bo to on mi pomógł poszedł do apteki i pani mu dała tabltki o nazwie Therm line II - są super nie chce mi sie po nich jeść!
Sobków to miejscowość niedaleko Kielc. Już odliczam dni do początku budowy, jeszcze nie zaczelismy a się tak cieszymy!
 
witam!!!

donkat chyba dzieci protestują na to, że zima jeszcze za oknem.:tak:;-). I u nas bunt po podaniu 4 łyżeczek papu.:dry::dry::dry:.

cooooooo? Amelka-zarloczek tez nie chce jesc???????????

Ja wracam za trzy miesiace na pol etatu. Olek tak jak kiedys Eryk pojdzie do zlobka. Mam nadzieje, ze sie szybko zaklimatyzuje i nie bedzie bardzo przezywal rozstania.


a jakim jest dzieckiem? otwartym na towarzystwo?

Już odliczam dni do początku budowy, jeszcze nie zaczelismy a się tak cieszymy!

nic dziwnego, ze sie cieszycie! powodzenia!
 
gosiula calym sercem popieram sewę.Sama kiedys dałam sie nabrac na to dziadostwo.I nie chciało mi sie jeśc ani nie ćwiczyłam bo stwierdziłam ze i tak chudne. A potem odstawiłam to i wróciły mi kg szybciej i to w promocji bo jeszcze więcej.Od tego czasu nie stosuje ŻADNYCH suplementów bo to kasa wyrzucona w błoto a zdowie ci zrujnuje jak mało co... polecma diete Dukana.jesten na niej aktualnie i nei mo mozliwosći zebys nei schudła o ile tylko bedziesz sie trzymac jej zasad!:)pozdrawiam
 
reklama
hej

niekat
ja sobie nawet kupilam ta ksiazke z ta diete..i zaczelam nawet czytac:-Di zaczelam stosowac....do momentu az za 3 godziny zrobilam kotlety na obiad i dalam mezowi....niewytrzymalam i koniec z dieta...ale sprobuje do niej moze wrocic...moja kolezanka tak na niej schudla ze szok...i zeszly jej oponki na brzuchu po ciazy...i teraz wyglada jak "osiemnastka":-)

a ty ile juz jestes na tej diecie???
 
Do góry