reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Piaseczna i okolic

Drogie Mamy z Piaseczna!
Zapraszam do nowego żłobka, ruszamy od września
www.przedszkolezuczki.pl

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6m-cy- 3 lata. Gwarantujemy całodzienną opiekę w małych grupach(max. 10 dzieci).
Zapisz swoje dziecko teraz, a pierwszy miesiąc pobytu GRATIS!!!

Ilość miejsc ograniczona!
Zadzwoń i dowiedz się więcej 694-822-833
 
reklama
KPI&MAMAOLA, serdeczne gratulacje z narodzin Waszych pociech...
Zobacz załącznik 262175
co tam u was po świeżych zmianach:confused:

Anecik&Meyham, witam:-) i życzę spokojnych następnych miesięcy:tak:


Ale pogoda... dobrze, że nie mieszkam w mieście, bo bym chyba się już sparzyła;-) poza tym dziewczynki nie dają za dużo czasu wolnego dla siebie, a brak własnego samochodu uziemia... ostatnią naszą atrakcją był pierwszy, wspólny wypad do Auchan na zakupy... troszkę się wymęczyłam i dziękuję za pokój dla matki z dzieckiem:tak::-D
 
Dzień dobry wszystkim piaseczyńskim mamusiom :) czy to przyszłym czy obecnym!
Jestem na samym początku ciąży i mam nadzieję spotkać przyjazne duszyczki :)

Pozdrawiam wszystkich! :)

Czesc. Ja tez na poczatku. Jestem wlasciwie z mysiadla, ale to prawie jak Piaseczno:)

witajcie dziewczyny!
życzę miłych kolejnych miesięcy ciąży - odzywajcie się ;)

KPI&MAMAOLA, serdeczne gratulacje z narodzin Waszych pociech...
Zobacz załącznik 262175
co tam u was po świeżych zmianach:confused:

Anecik&Meyham, witam:-) i życzę spokojnych następnych miesięcy:tak:


Ale pogoda... dobrze, że nie mieszkam w mieście, bo bym chyba się już sparzyła;-) poza tym dziewczynki nie dają za dużo czasu wolnego dla siebie, a brak własnego samochodu uziemia... ostatnią naszą atrakcją był pierwszy, wspólny wypad do Auchan na zakupy... troszkę się wymęczyłam i dziękuję za pokój dla matki z dzieckiem:tak::-D

beti - dziękuję ;)
z córeczką jest cudownie ... nie mogę sie na nią napatrzeć i strasznie się cieszę, że już jest z nami!
bywa ciężko ale cóż - takie uroki macierzyństwa ...
a jak u Ciebie?

oj, jak ja lubię teraz takie atrakcje jak choćby wypad do Auchan ...
 
Witam się i ja z Mamusiami i dzieciaczkami :-).
Jestem na BB już od 02.2009 a tu jeszcze nie zaglądałam :) mój błąd :tak:
Wpadlam przypadkiem szukając w necie informacji na temat okolicznych żłobków :happy:
Jestem mamuśką 9 miesięcznej Olgi :-)

Pozdrawiamy serdecznie :-D
 
Witaj :-)

Ja w Piasecznie od 6 lat, wcześniej Wawa a pochodzę z kuj-pom :happy:.
No powiem szczerze, że odzewu tu i na innych portalach dot. mojego zapytania niestety nie ma. Pytałam o Centrum Rozwoju Malucha Przytulanka. Może nikt nie zna tej placówki. A szkoda bo w necie mało opinii o niej i niestety mieszane :baffled:. Zwiedziłam kilka żłobków/klubów w przedziale cenowym 900-1300 i nie znalazłam tak naprawdę miejsca, które w 100% by mi odpowiadało. Może ktoś coś jeszcze mi poleci, może są fajne, sprawdzone miejsca nie ogłaszające w się w internecie.
 
Wielkie dzięki, ten z monitoringiem odwiedziłyśmy z Olgą, bardzo sympatycznie i w sumie nie drogo ale niestety miejsc brak na ten sezon :no:, no chyba, że coś w połowie września po okresie adaptacyjnym się zwolni. Ja jednak czasu nie miałam i musiałam już mieć coś zaklepane bo od 01.10 wracam do pracy. Decyzja zapadła ale jednak nie Przytulanka,.
 
kms-u mnie na osiedlu jest Panda...przedszkole żlobek....rechabilitacyjno integracyjne...zdaje sie ze mają monitoring,jak z miejscami to nie wiem trzeba by sie zoriętowac...pytalam sie wczesniej jednej mamy która tam córe poslala to mówi ze raczej z miejscami tam nie ma problemu wystarczy zapłacic:)...z tego co mi wiadomo wpisowe 600 plus 620 pół dnia a 820 na cały....godz chyba od 7.30 do 19...ale jak mówie o konkretniejsze widomosci juz trzeba by dzwonic.....ja sie nad tym przedszkolem zastanawiam ale u mnie to jeszcze z miesiac za nim młody gdzies sie wybierze.....

Dziekuje dziekuje dziewczyny:*......
 
reklama
Dzięki mamola ale Panda to przedszkole a ja żłobka szukałam. Tam obok Pandy jest Brzdąc dla maluszków ale to już koszt 1250/m-c i nie wiem czy mają monitoring.
 
Do góry