reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Piaseczna i okolic

Dzieki dziewczyny.
Ja juz w swoje ciuchy nie wchodzę, sporo mi sie tyje:( to dopiero 19 tydzień a już mam 7 kg na plusie. Całe lato przede mna wiec jakieś ciuchy muszę mieć. W sklepach z odzieżą ciążową ceny mnie dobijaja.
Musze połazić po lumpeksach. Choć w kilkunastu już byłam i nic nie znalazłam.
 
reklama
Witam:-)

Tak Olivee, my już w domku z Justką:tak: cudowne uczucie:tak:

Mamaola, ja pierwszy poród miałam na Madalińskiego i polecam:tak: drugi nie w Warszawie, ale tam nie mają patologii, więc nie napiszę;-)
Ahne, ja podobnie jak dziewczyny korzystałam z ubrań sprzed ciąży a pod koniec zaopatrywałam się w 2 pary spodni ciążowych i kilka tunik i jakoś dotrwałam... gorzej jest teraz jak karmię:tak:
 
beti1982 gratuluje córci no i trochę zazdroszcze, że masz to już za sobą:)) Ja muszę poczekać jeszcze 3 miesiące na synka, strasznie to długo trwa:))




 
Ostatnia edycja:
hej

beti-tak własnie sie zastanawiam nad Madalińskiego.....życze zdrówka Justynce i cierpliwości mamusi....:)

ja juz bym chciala miec za sobą poród,bo mały strasznie mi sie we znaki daje,wierci sie ,kopie az boli...czasami mam łzy w oczach.....no i ogólnie nie najlepiej sie czueje,skurcze mnie łapią,boje sie ze wczesnie zaczne rodzic....
 
Witajcie :) chciałam powiedzieć "dzień dobry" . Wprowadziliśmy się właśnie z mężem i naszym wspaniałym synkiem (6 mieś) do Piaseczna. Szukam przyjaznych dusz :) na spacerki i inne przyjemności ;-)

witam:), mam nadzieję, że bedzie Ci tu (i w Piasecznie i na forum) dobrze ;)


beti - serdecznie gratulacje narodzin córci:) nie miałam okazji wcześniej ... i jak się wszystko układa?

mamaola - czy Ty nie masz przypadkiem terminu na czerwiec????
 
kpi23-tak termin mam na 26 czerwiec ale mam zagrożenie porodem przedwczesnym:|...i odliczam tylko aby minoł 36 tydzien i juz bede sie cieszyc:))))))a to juz niedługo:)

cos wąteczek piaseczyński umiera
 
ja mam na 27 czerwiec ... tylko w suwaczkach mamy tydzień różnicy ... dziwne ...

a gdzie zamierzasz rodzić?

mało czasu na forum i dziewczyny na innych wątkach ...
 
kpi23-bo mój suwaczek jest z dnia ostatniej miesiączki....a ten podalam bardzo oriętacyjnie ponieważ wstyd ale nie pamietam dokladnie kiedy była.....a 26 czerwiec wychodzi z usg.....

wczoraj u gina bylam i po badaniu powiedzial ze poklepal dzidzie po główce....mojej szyjki juz nie ma i bobas siedzi w brzuszku siłą woli...:|jak to możliwe ja nie wiem....i nie mam pojęcia gdzie bede rodzic....tam gdzie szybciej dojade albo dowiezie mnie karetka....zastanawiam sie czy do teściów sie na bielany na chwile nie przeniesc bo mieszakją obok bielańskiego....
 
Dzień dobry wszystkim piaseczyńskim mamusiom :) czy to przyszłym czy obecnym!
Jestem na samym początku ciąży i mam nadzieję spotkać przyjazne duszyczki :)

Pozdrawiam wszystkich! :)
 
reklama
Do góry