reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
hej dziewczyny!
dziekuje sliczniutko za przybycie i mila atmosfere, ktora stworzylyscie. wielkie podziekowania dla martag za znalezienie cudownego Mikolaja!:-D
moze bylo pare niedociagniec ale ogolnie mysle ze jestescie zadowolone:-D czekamy na Wasze opinie, co sie podobalo a co nie, pomoze to w przyszlosci jeszcze lepiej taka impreze zorganizowac!:tak:

mikolajki2.jpg
 
Hej dziewczyny! Mikolajkowe buziaki dla Was wszystkich!:-) ciesze sie , ze w koncu moge Was sobie poczytac:tak::-), no i ze mialyscie fajne spotkanko.
My tez bylysmy na spotkaniu z Mikolajem, byl u nas festyn na rynku, ale moje dziecko w ogole nie wykazalo zainteresowania "Swietym", no bo przyjechal bryczka zaprzegnieta w konie, byly tez kuce, na ktorych mogla jezdzic i glaskac do woli, a ze jest "koniara", to zupelnie zlekcewazyla Mikolaja... ach, te dzieci...
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny zajrzalam wczoraj ale juz nie odpisalam bo widzialam ze sobie poradzilyscie z moimi miejscami.
Po zdjeciach widze ze bylo fajnie i mikolaj niczego sobie cale nie dziadzius:-p;-)
No nic lece do wyrka bo maz juz krzyczy ze wstalam:wściekła/y:
 
:-)Gudrun to nie mnie naleza sie podziekowania, ale Mikolajowi:tak::-) Ktory rzeczywiscie spisal sie znakowmicie:tak::-)

Nam sie podobalo. Prawde mowiac to nie wiem co moznaby poprawic, bo ciezko jest zorganizowac czas jednoczesnie rocznemu dzieciaczkowi i 5-latkowi np. Tym mlodszym, w tym i mojemu ktory ma 2,5 roku, w zupelnosci wystarcza ze wokol sa dzieci i zabawki. A jak on jest zadowolony to i ja:tak::-)

Dziekujemy za mile spotkanie i do milego:-)
 
hej dziewczyny
Nam tez bardzo sie podobalo:tak:, Mikolaj byl super :tak::-)

zgadzam sie z martag - mojemu dziecku tez wystarczylo, ze wokol byly dzieci i byla w swoim zywiole:-) , a Mikolaja sie bala:dry::rofl2:

gabids a jak zdrowko? , lepiej juz?

annaoxi zagladaj do nas czesciej i wiecej pisz to i my bedziemy miec wiecej do czytania;-):-p:tak:, no a wasz Mikolaj najwyrazniej byl mniej ciekawy niz koniki:-), buziaki dla Kini

dziekujemy za spotkanie
 
Cześć dziewczyny cieszę się, że impreza wam się podobała. Jak już zapewne wiecie w następną sobotę odbędzie się spotkanie gwiazdkowe :tak:
Zapisy jeszcze oficjalnie sie nie rozpoczęły a Kamila i ja mamy już po 5 mam na liście:)
Jak już wiecie tym razem wynajmujemy salę, więc musimy pobrac oplatę za wejście i prezent od gwiazdora dla każdego dziecka ,którego wizytę przewidujemy:) oczywiście będą kolejne fotki:)
Zapraszamy wszystkie mamy z dziećmi do 11 lat.

Myślę jednak, że zmieścimy się w 3 funtach od dziecka. (Jeżeli, któraś z Was posiada bardziej profesjonalny strój gwiazdorowo-mikołajowy prosze o kontakt:-))

Planujemy malowanie twarzy dzieci , pląsy naszych pociech przy polskiej muzyce dziecięcej itp
Myslalam, też o tym aby mamy przebraly dzieciaki, bo to dodatkowa frajda ale to juz chyba za pozno:) i poczekamy na karnawalowe szaleństwo:), a może jednak? napiszcie co o tym myślicie:-)

Czekamy na Wasze Propozycje, zgłoszenia(można do mnie na gg), mam nadzieję,że kiedy zorganizujemy to razem, będzie to niezapomniana impreza dla każdego malucha:-D
Justyna

.
 
Justyna my oczywoscie jestesmy chetni, wiec mozesz nas wciagnac na liste. Niestety nie mam Twojego GG, wiec zglaszam sie na forum:)
 
na impreze zglaszajcie sie tu, ja juz zaczelam robic liste. pozostale mamy prosze jak zwykle zglaszac przez nasza klase.
martag - mikolaj dostal wielkie podziekowania i byl na tyle dobry ze powtorzy swoj "wystep" za tydzien:-D
annaoxi - jak milo wiedziec co u Ciebie!:tak:ja zauwazylam ze mikolaja to bardziej lubia mamy niz dzieci:-p. bo w sobote praktycznie wszystkie sie rozplakiwaly:-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry