reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Moje dziecie sie nie balo, ale to moze dlatego ze poznalo Mikolaja i teraz mowi ze dostal ksiazke od Macina;-):-D Ale faktycznie mamy, a przynajmniej co druga deklarowaly ze i one by usiadly na kolanko do Mikolaja:-D
 
reklama
plakacik.jpg




:-D
 
Witam:-)
Mamy co sie tak pochowalyscie,taka tu cisza...:-)
My dzis pospalismy do 9.15:szok::-)teraz koncze kawusie,zupka sie gotuje a maly na podlodze wariuje:-D:-D wstal pozno wiec dzis chyba po drzemce dopiero po obiadku bedzie:tak: uciekam narazie:-)
 
dziewczyny czy znacie kogos kto zna sie na sprzecie naglasniajacym? moze ktorys z Waszych mezow:-)??potrzebujemy chetnego na nasze spotkanko w sobote.
i w ogole jesli ktoras z Was - tych ktore do nas dolacza w sobote - moglaby pomoc przy organizacji to bylybysmy baaardzo wdzieczne.
w tej sali nie bedzie niczego i o wszystko same musimy zadbac: rozlozenie stolu, krzesel, ulozenie materacow, zabawek (beda wypozyczone) udekorowanie sali..itd.


z gory dziekujemy!!:-)
 
hej
gudrun ja niestety nie znam nikogo ze sprzetem naglasniajacym, ale chetnie wam pomoge napisz mi tylko co moglabym zrobic. Jak chcesz to moge zajac sie pakowaniem prezentow albo cokolwiek innego, daj znac co, moze byc tutaj albo na nk, jak potrzeba to mozemy jutro umowic sie w miescie.
pozdrawiam
 
Witam wszystkie mamy z Nottingham.
Jestem na tym wątku pierwszy raz.Niedawno co przyjechałam z córeczką do Nottingham.
jesteśmy tu od 31.10.2008r
Mam na imię Justyna a córeczka Dominika.
Mam nadzieje że przyjmiecie nas do swojego grona mam mieszkających w Nottingham.
Pozdrawiam was serdecznie......
 
rybcia witamy cie serdecznie, my wszystkie tylko czekamy zeby nas tu bylo coraz wiecej:tak:, w jakiej czesci Nottingham mieszkasz?

gudrun - kupilam 15, ale nie wiem czy pakowac czy zapakujemy w sobote rano? wlasnie wrocilam i uciekam dawac mlodej obiadek

kwiateczek fajny masz awatorek

papa
 
Rybcia 21 - witaj w naszym gronie!!
mam nadzieje ze wkrotce sie poznamy osobiscie na jakims spotkanku:-D

nafnia - jesli znalazlabys czas to prosze zapakuj ale narazie 10 a reszte na miejscu bo sie moze okaze ze wystrczy ta dyszka. ja przyugotuje i wydrukuje karteczki z imionami dzieci i w sobote sie ponakleja na prezenty.
i jak bys mogla Ty i martag tez, przyjdzcie tak pare minut po 10 a nie o wpol do, to bedzie latwiej ogarnac wszystko.
dzieki jeszcze raz dziewczyny!!:-D
:*
 
reklama
WITAM
Widze ze mamy wciaz zapracowane:-)szkoda ze mieszkam tak daleko chetnie bym sie pisala na ta imprezke:-)
Rybcia witaj,ja tez na tym watku jestem Nowa:-)
Nafnia dzieki,teraz probuje z literkami ale coa ciezko,nie mge dolaczyc tych co chce:no:
 

Podobne tematy

Do góry