reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Kwiateczek, czasami tu sie tak malo dzieje, ze kazda forumowiczka jest na wage zlota. Super ze do Nas dolaczasz i pisz jak najczesciej:tak::-)

Gudrun, Marcin jest bardzo chetny, on lubi takie okcje, super chlopak ze Niego. Powiem mu co i jak i dam Twoj nr telefonu, jesli sie zgodzisz, to jak by mial jeszcze jakies pytania to juz bezposrenio do zrodla bedzie mogl sie zwracac. A tylko mialam zapytac czy stroj macie??

A z Sylwkiem to rzezcywiscie nie za ciekawie, no bo to nie Polska, ze babcia zostanie z wnusiem(chociaz niektore babcie wola sie jeszcze same pobawic, np moja tesciowa:eek::rofl2:) My pewnie wyladujemy na jakiejs domowce i jak dzieci pojda spac to sie imprezka rozkreci. Tyle tylko, ze w zeszlym roku moj syn do 3 nad ranem "balowal" wiec nie wiem jak to bedzie z ta zabawa:-p

Ja jeszcze w polu ze swietami, nic nie mamy przygotowane ani prezenty nie kupione, nawet zadnych ozdob nie mamy, bo wszytko w Polsce zostalo, hmmm, nie wiem jak to bedzie:baffled:
 
reklama
Ja mam praktycznie wszystko na swieta...nawet karpika:-))ale mam problem, bo nie mam pomysłu na prezenty...nie wiem co kupic męzusiowi i córci....moze wy macie jakies pomysły.
Pozdrawiam
 
Witam sie.kurcze od rana probuje pisac i nic nie wychodzi.komputer mi pada:angry:oby chociaz teraz wyslalo.sorki jesli mnie nie bedzie ale juz nie wiem co zrobic:angry::angry:moge wejsc na forum,czytac ale jak wezme odp to nic:angry: czy ktos wie co jest zgrane help juz nie mam sily:no:wywale go za okno:no: bede czytac pozdrawiam
 
Marta - to super!pewnie daj numer. mamy juz stroj a jakby co to tez Carolyn z Sure Startu ma takze wiec luz..
dzis pakowalysmy prezenty..i powiem jedno: bycie Sniezka nie jest latwe:-D.
dobrze ponad 3 godziny nam to zajelo a przy krzykach i zabawach dzieci szybciej mozna schizy dostac niz cokolwiek zrobic..ehh
no nic tak czy siak w sobote bedziemy sie dobrze bawic:-)
 
Wziaz dzialam czyli to dobry znak:-)
kurcze obejrzalam kawalek tego filmu(a jednak:no:) nie usne tego az boje sie co bylo dalej.powinni poszukac tego goscia i zamknac za narazenie dziecka na niebezpieczenstwo:baffled::nerd:skad biora sie tacy debile:no:
Widze ze u was imprezka sie szykuje dla dzieciaczkow:tak:fajowo :tak:zycze dibrej zabawy.pewnie bedziecie teraz zajete:-)milych snow zycze:-);-)
 
och Gudrun Sniezko ty nasza kochana, wyobrazam sobie jak to musialo wygladac przy akompaniamencie krzykow i zabaw dzieci, a one pewnie chcialy "pomagac"

jesli chodzi o swieta to ja jeszcze calkiem wyluzowana jestem, nie mam jeszcze praktycznie nic:szok:
 
Dziewczyny jest problem,
Znowu pojawila sie u mnie jakas zaraza.Fabian dostal w nocy wysokiej goraczki,mnie pali w klatce piersiowej i nie moge oddychac swobodnie.Nie wiem co sie dzieje choroba u mnie w domu przechiodzi z jednegdrugiego i tak w kolko.
Do jutra lepiej nie bedzie a nie chce zarazic dzieci.Wiec moje dwa miejsca musze oddac.Jesli do wieczora nie znajda sie chetni to mimo wszystko przyjade chociaz z mala.A i dodam ze mialam przyniesc chruki,czipsy.
Zajrze pozniej sprawdzic czy jest ktos chtny a narazie ide spac.
 
oj gabids - kurcze szkoda no. coz wiecej moge napisac..a szkoda najwieksza ze Twe dzieciaszki tak ciagle choruja..:-(
co do miejsca..jesli mozesz nie szukaj nikogo. nas i tak tam bedzie za duzo o 5 glow. a o chrupki sie nie martw ktos inny przyniesie..kurujcie sie szybciutko!!:-)

ps. 13 grudnia bedzie najprawdopodobniej nastepne mikolajkowe spotkanie wiec zapraszamy tam! tez sobota i na hyson green. szczegoly wkrotce

nafnia - tak dokl;adnie tak to wygladalo..:-D


pozdrowka i caluski!!
 
Haha, Kamila to fakt, ze Sniezka nie jest latwo byc, dobrze ze to tylko raz do roku:-D
Ja juz sie nie moge doczekac jutra, ale bedzie szalenstwo:tak::-):rofl2:
 
reklama
witam
Dziewczyny jeszcze raz bawcie sie dobrze:tak::tak:najlepsza zabawa bedzie dla dzieciaczkow:tak:
Gabdids odpoczywaj duzo,moze poczujesz sie lepiej do jutra:tak:;-)pozdrawiam cieplutko
Uciekam tymczasem dac synkowi zupke i na spacer myamy.Wczoraj lalo wiec dzis nadrobic musimy:tak::-);-)
 

Podobne tematy

Do góry