reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

ok gudrun jeszcze tylko jutro dokupie papier zeby zapakowac, Natalka bedzie mi pomagac ;-):-D, bo ostatnio musi robic wszystko to co ja, nawet jak pisze kartki swiateczne to ona "podpisuje" sie na nich:-D (czyli bazgrze jak tylko dorwie;-))
rybcia a ty nie bedziesz na imprezie pojutrze?
 
reklama
ok, bede na pewno:tak:
Rybcia witamy, zacheceamy do pisania i do spotkan "mamowych":-)

Kwiateczek do Nottingham nie tak daleko przeciez.;-):-)
 
my wlasnie wrocilysmy z christmas party w city council i co moge powiedziec...nasze mikolajki sa lepsze!!:-):-)
a poza tym tam byl..czarny mikolaj:-D

nafnia - jak nie dasz rady zapakowac to sie nie przejmuj zrobimy to na miejscu,
i jednak 15 bedzie potrzebnych bo nastyepne mamy sie zglaszaja...takiej frekwencji to nikt by sie nie spodziewal. toz to ok 60 dzieci wzielo lub wezmie udzial w naszych mikolajkach!łoł:szok:

martag - pytalam juz justyny czy jej pasuje byc tam na 14 ale pasuje czy nie byc tam musi:happy:. takze umawiamy sie na 14 tylko gdzie? moze podam jej Twoj numer i sie skontaktuje jutro?
 
mnie nie bedzie, tomek przyjedzie sam. moze na adres po prostu, tylko jaki? gdzie jest ten sprzet, tam w tym community centre moze co? Wysle na NK numer tel do Tomasza, wiec moze umowicie sie juz bezposrednio co?
 
Dziękuje za miłe powitanie na waszym wątku.
Hmm czy przyjdę za imprezke.Chętnie bym przyszła ale ja biedny żuczek jeszcze nie znam miasta.Ale dziękuje za zaproszenie.
Któraś mamusia się pytała z jakiej części jestem Nottingham więc ja jestem z Forest Fields.
 
Witam
Wpadlam sie tylko przywitac:-)
Mamy wciaz zajete ale final pewnie bedzie superowy:tak::tak: zycze Wam udanej imprezy,szczegolnie dzieciom:-);-)pozdrawiam.napisze po weekendzie,zobaczymy jakie beda wrazenia:-D:-D
my dzis bylismy zwazyc Konradka i ma juz 8.64:-)za mies go zmierza bo teraz nie chcieli bo w osmym mies i tak beda:dry:
Jutro chyba tez ubiore choinke bo juz nie moge sie doczekac:-D:-D akurat tatus ma wolna sobote i niedziele:-);-)pozdrawiam wszystkich
 
gabids - tak, platne jest tylko wejscie dzieci. myslimy ze wiekszosc mam przyjdzie razem z tatusiami dlatego tyle nas bedzie na sali!:-)
damy rade! bedzie fajnie choc stresik mam nie powiem ze nie...:tak:
do zobaczonka dziewuszki!!:-D
punkt 11 zbiorka, a mamy-pomocnicy Śniezynek o 10.15.:-)

papa!!
 
mikolajki2.jpg



fajnie bylo??:-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry