reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
hej
ale beznadziejna pogoda:-p:wściekła/y:, trzymamy kciuki za jutro, oby bylo lepiej,
dla pocieszenia dodam, ze ogladalam prognoze pogody i jutro ma byc poprawa;-):tak::happy:
gudrun - jak zdrowko?
 
No i co z ta pogoda dziewczyny?!:-(wiecie jakie sa dalsze prognozy? mam nadzieje, ze to nie na dlugo, co?! mimo wszystko trzymamy kciuki i pozdrawiamy goraco!!!!;-)
 
dobra dziewczyny!
my juz zdrowe i chetne na spotkanko!:-)
za oknem dzis nawet calekiem ladnie (przynajmniej teraz..bo rano lepiej nie wspominac), takze mysle ze ten tydzien obowiazkowo..zerkam na prognoze: jutro jest ok!wiec??:-)

chcialam tez o jednej rzeczy napisac. wlasnie wrocilam z party:-D w bibliotece..organizuja tzw tots time - czyli gry i zabawy dla dzieci do 5 roku zycia. jesli zadna z Was nie byla to szczerze polecam!!jak patrzylam na moja Jule zasluchana w pania ktora czytala ksiazeczke, a pozniej jej usmiech podczas spiewania piosenek az mi bylo milo na serduchu:-).
przyszlo nawet sporo dzieci wiec nasza pociecha ma szanse poznac inne maluchy (chociazby wizualnie;-)), poza tym oswaja sie z angielskim..
jesli chcecie moge Wam napisac gdzie i kiedy w Waszej okolicy sa takie zajecia. dla Was to tez bedzie mala odskocznia od siedzenia w domu, a noz kogos fajnego poznacie..;-)moj ang narazie nie nadaje sie do przyjazni z anglojezycznymi osobami...no chyba ze bylaby to bardzo wyrozumiala osoba:-D.

ale tak czy inaczej, takie miejsca wplywaja doskonale na rozwoj dzieciaszkow. a do tego mozecie wypozyczyc ksiazki i zabawki dla maluchow (ja dzis dostalam dwie ksiazeczki w prezencie:-)).
moja Jula po tej "imprezie" zasnela w domu od razu..i spala 3 godziny co jej sie juz od dawna nie zdarzylo..

pozdrawiam!!
 
No i jak dziewczyny?! gotowe do startu? pogoda nam dopisuje, odpukac, wiec ruszamy! mam nadzieje, ze Wasze plany sie nie zmienily? do zobaczenia!:happy:
 
my sie wybieramy, teraz Natalka marudzi ale moze jeszcze strzeli drzemke przed wyjsciem:dull:, mam nadzieje ze nie zrobi mi awantury w miescie, jak cos to bedziemy sie szybko ewakuowac;-):-p

gudrun - my bardzo chetnie wybralybysmy sie na taka imprezke ,ale moja jeszcze chyba troche za mala na cos takiego, ale dobrze wiedziec ze cos takiego istnieje - na przyszlosc

do zobaczenia
 
dzieki za spotkanko dziewczyny!!:-D

Annaoxi
- na basford zajecia w bibliotekach sa w kazdy wtorek od 10.15 do 10.45.
nie wiem czemu, ale krotko jakos.
polecam Ci takze SureStart. tam sa zajecia dla mam z dziecmi, tutaj masz adresy i blizsze informacje. Sure Start - Sure Start local programmes
ja mam rozpiske zajec ale tylko dla swojego osrodka na sneinton. zwinelam go u lekarza..wiec moze jak przejdziesz sie do GP to tez takie cos znajdziesz..

patrze i chyba na basford surestartu nie ma..najblizszy moze na sherwood?:confused:
oj cos nie trafilas z ta dzielnica;-) nie dosc ze polek zadnych nie ma, to jeszcze nic ciekawego sie w okolicy nie dzieje..:errr:
 
Gudrun-wiesz jak jest, biednemu zawsze wiatr w oczy! nawet lokalizacja nie ta;-) ale nic to, jakos sobie damy rade, dzieki wielkie za informacje! sprobujemy z ta biblioteka.

A obu Wam dziewczyny dziekuje bardzo za spotkanie, bardzo mi milo, ze moglysmy sie poznac:happy:
do nastepnego razu! pa
 
reklama

Podobne tematy

Do góry