reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Witajcie mamusie! juz od dzis dzieki Kamili jest nas wiecej, ja jestem anna i mam 2,5letnia Kingusie. Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na rozliczne kontakty!!! mieszkamy na Basford, mamy nadzieje ze znajdzie sie ktos w poblizu!!!:-)
 
reklama
gudrun - no to super ze wybieracie sie do Polski, a kiedy lecicie? ja tez nie moge doczekac sie wyjazdu do Polski, ostatnio kontaktowalismy sie z konsulatem, udalo nam sie przesunac date spotkania na troszke wczesniejsze:tak::-), ale napisali nam ze potrzebny jest polski akt urodzenia, a to troche zalatwiania:wściekła/y:, to zupelnie bez sensu przeciez mala sie tutaj urodzila, ale jutro M ma do nich dzwonic to moze cos sie wyjasni
nasze forum troszke uspione:-( ale moze sie ozywi:-)

annaoxi - witamy na forum:tak::rofl2::-D, ja tez jestem anna , mieszkamy w Beeston, jak dotad to twoja coreczka jest najstarsza, a gdzie rodzilas, w UK czy w Polsce?
pozdrawiamy :-)
 
Witam Was mamy z Nottingham:-)
Widze że nie ma tu nas zadużo.
Ja mieszkam w Nottingham od ponad roku.Obecnie na Radford.mam 5 letniego synka i jestem 1 dzien po terminie porodu z córeczką.Tak ze lada dzień społeczność polska w Nottingham się powiekszy.
Jesli chodzi o jakieś spotkania mamusiowe to ja jestem na tak.:tak:
Bardzo chętnie poznam inne mamy i ich pociechy.
 
dzieki za powitanie Anno, vel Nafnia, ja jestem w Anglii dopiero od lutego br, rodzilam wiec w Polsce. teraz tez jestesmy w Polsce u dziadkow, nie mam zbytnio dostepu do kompa, wiec jak wrocimy to nawiazemy staly kontakt. pozdrawiam serdecznie!!!!! pa pa:-)
 
hejka!
troche pomarudzilam i juz nas wiecej:-). annaoxi i gabids witajcie!!
niedlugo powinny odezwac sie jeszcze dwie zwerbowane przez mnie mamusie:-D.

nafnia - do polski jade rowno za miesiac!juz dni odliczam..hehe to takie zabawne jak czlowiek cieszy sie ze pojedzie do Ojczyzny;-).

z tymi papierami tez mielismy ciezko. babcie w Polsce pomogly, faktycznie trzeba miec polski akt urodzenia ale to na 5 letni paszport. jesli chcialabys tylko na rok - wystarczy angielski. my mamy roczny. jak bedziesz w Polsce nie zapomnij pesel wyrobic..bo to tez sie przyda..
ahh ta biurokracja!
 
hej
no super - coraz nas tu wiecej:-):-):-)

gabids - witaj, jak samopoczucie?, a moze twoja kruszynka juz sie urodzila? daj znac;-),

annaoxi - wypoczywaj, a jak wrocisz to prosimy sie udzielac:tak:

gudrun - my chyba wszyscy tak samo przed wyjazdem do Ojczyzny odliczamy dni:-D, sprawa z paszportem juz sie wyjasnila. A bylo tak: tak samo caly czas myslalam ze do tymczasowego wystarczy angielski akt urodzenia, ale M wyslal im maila z pytaniem aby sie upewnic, no i odpowiedz byla - ze polski akt urodzenia jest potrzebny do wyrobienia paszportu nawet tymczasowego:shocked2:, wiec na nastepny dzien M tam zadzwonil i okazalo sie ze to byla pomylka:angry: - powiedziano mu ze do wyrobienia paszportu tymczasowego nie potrzeba polskiego aktu urodzenia:no:............echhhhhhh te polskie urzedy
 
Cześc, Witam ponownie wszystkie Mamusie i Dzidziusie:-):-), pisałam wczesniej na tym forum, ale jakoś tak wyszło, że niezbyt regularnie tu zaglądałam:zawstydzona/y: poprawię się:-)
My mamy wizytę w konsulacie 3/10, już się nie mogę doczekac i jak tylko dostaniemy paszport to też lecimy do Polski!!! Nie byłam już w domu1,5roku!!! stęskniłam się za rodzicami.

Może zaglądają tu Mamy z Mansfield lub bliskich okolic? Jak tak, to może jakaś kawka, albo spacerek? Fajnie byłoby kogoś poznac:-)

pozdrowionka
Aga i Oliverek
 
ja jestem:-)
ale niestety nie z mansfield..
pracuje nad powiekszeniem naszego milego grona, ale dziewczyny czasu nie maja..
poza tym pogoda taka sliczna za oknem ze az nie chce sie nosa wystawic..takze ze spotkaniami tez moze byc krucho:-(
ahh idzie zima zla!:wściekła/y:

ale mimo wszystko goraco pozdrawiam!!
 
reklama
hej
ja tez nie jestem z mansfield:no:...,
a jesli chodzi o spotkania to my bardzo chetnie, ale ta pogoda:wściekła/y::-(,
ja nie chce zimy:no::dry:...,
ale byle do wiosny;-)

gudrun - coraz blizej do wyjazdu do Polski, mam nadzieje ze nam sie uda jeszcze krociutkie spotkanko przed waszym wyjazdem :confused:,


pozdrawiamy
 

Podobne tematy

Do góry