reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

no hej!!!! zyczymy szczesliwej drogi i milego pobytu:happy: do zobaczenia po powrocie, koniecznie!!!!!:-) buziaczki!!! pa pa
ps. jakby jeszcze kiedys skonczylo Ci sie mleko, to na Hyson Green jest przynajmniej 10 polskich sklepow i w przynajmniej 3 z nich zawsze jest pelen zestaw Bebiko:tak:, sama korzystalam!
 
reklama
hej
no wlasnie - udanych wakacji:-)
a jesli chodzi o specjalistow to anglicy rzeczywiscie maja z tym problem:tak:, trzeba czekac tygodniami albo miesiacami, no ale dobrze ze z Julka jest ok

pozdrawiamy wszystkich;-)
 
No hej Nafnia! no i zostalysmy same, dziewczyny juz wygrzewaja sie w babcinym ciepelku! chcialam Ci napisac o naszym wczorajszym doswiadczeniu,pojechalam z Kinia na spotkanie informacyjne dla Polakow, bylo tam zorganizowane takie mini przedszkole, zaprowadzilam Kinie, no i przez ok. 20 min swietnie sie bawila, az nagle ni stad ni zowad tak sie rozkrzyczala ze biedne panie nie wiedzialy co robic:-D. Moje biedne niezsocjalizowane dziecko stesknilo sie za mama!:-(martwie sie troche bo nie wiem jak to bedzie kiedy trzeba bedzie ja oddac na dluzej do normalnego przedszkola.
Jak tam Twoj skarbek? zdrowa?
Pozdrawiamy serdzecznie!!!:-)
 
hej
no tak z tymi przedszkolami i zlobkami to tak czesto jest, dzieci przezywaja ogromnie rozstanie z mama... ja staram sie jeszcze o tym nie myslec:szok:
my dzisiaj jak zwykle bylysmy na spacerku, pogoda byla super, wedrowalysmy ponad trzy godziny, bo to najlepszy sposob, zeby moje dziecko troche pospalo
teraz juz wykapana, nakarmiona spi, mam nadzieje, ze nie bedzie pobudek:baffled::sorry2:, ja jeszcze biletu do Polski ne kupilam, przeraza mnie sama mysl o tym:shocked2::zawstydzona/y:

zyczymy dobrej nocki i caluski dla Kingusi
 
Ostatnia edycja:
:happy2: hej! Jestem mamą 9 miesięcznego skarba,:tak:Troche mi zajeło zarejstrowanie sie na tej stronce-nie wiem czemu ,ale już jestem.Wiec bardzo chetnie włącze się do pogawędek.Postaram sie często tu zaglądać.POZDRAWIAM
 
hej

anka1234 - witaj na forum, fajnie ze sie zarejestrowalas:tak:, zagladaj do nas czesto - jak najczesciej i pisz duuuuzo:-)
a tak w ogole to napisz cos wiecej o swoim skarbie - masz coreczke czy synka? jak ma na imie?

pozdrowienia
 
hej..nafnia.....!!
mój skarbek ma na imie Bartus.;-)Mam też starszego urwisa Jakuba ma 6 lat.Bartek jest na etepie raczkowania(szybkiego hihihihi)więc potrafi wymeczyc ,no i umie wspnac sie po schodach:szok:oczy musze mieć już nawet styłu głowy.A tak to chodzimu na spacerki ,do klubu dla maluchów star...... Aaaaa mieszkam na Aspley. Pozdrawiam Anka:-)
 
czesc dziewczyny
wlasnie popijam sobie kawke, super sie dzisiaj wyspalam, mala spala bardzo ladnie, teraz zadowolona popiskuje:-D,

anka1234 no to szybko twoj synek nauczyl sie wdrapywania po schodkach, ja jak narazie swojego skarba zostawiam i znajduje w tym samym miejscu;-), jeszcze nie potrafi sie przemieszczac,

annaoxi a co u was?

pozdrawiamy
 
Ostatnia edycja:
No czesc dziewczyny!!!!! Anka 1234witamy Cie serdecznie!! koniecznie zagladaj czesto i pisz nam o swoich urwisach. a tak abstra****ac, to same Anki w tym Nottingham;-)
U nas w porzadku, Kinia wlasnie zasnela:szok: nie wiem czemu, jakas niedospana widocznie! wczoraj bylysmy w szpitalu u kolezanki, ktora wlasnie urodzila coreczke i moje dziecko bylo pod wrazeniem takiej malutkiej dzidzi, przytulala do niej buzke ,glaskala i caly czas gadala jaka ona sliczna, az dostala wypiekow:-) a w nocy przezywala, tez gadala:-D. no mowie WAm, ubaw na calego! ona wczesniej nie widziala nigdy takiego malenstwa i chyba nie mogla uwierzyc ze to nie lalka.
pozdrawiamy serdecznie!!!!!
No i chyba jakos trzeeba by sie znowu spotkac nie za dlugo, bo coraz zimniej!!! brrrrrr....
 
reklama
hej! a tak wyglądają moje urwisy:-)teraz starszy pojechał z babcia do polski,wiec jest cicho i spokojnie w domku;-)ale troszke smutno:-(.No i moge już dodac że wlasnie Bartus nauczył sie odrywac tapetę ze sciany. wiec zmykam papapa:rofl:
 

Podobne tematy

Do góry