reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

czemu nie?:-)

jak wroce pogoda bedzie jeszcze gorsza, wiec rzeczywiscie to ostatni dzwonek..
chociaz w sumie weekend nie byl zly, my pojechalismy sobie do lasu sherwood. na grzyby..ktorych nie bylo:-D
ale spacerek byl fajniusi. julci sie podobalo, a to najwazniejsze..:tak:

takze jak beda jakies znaki na niebie i ziemi ze sie rozpogadza to smsa sle i sie spotykamy na maly shopping:-).
pa!
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!! my juz wrocilysmy z Polski i fajnie bylo! wcale nie jestesmy szczesliwe ze trzeba bylo wracac, ale nie jest zle! pogoda chyba lepsza niz podczas naszej nieobecnosci, wiec moze by tak zorganizowac jakies wspolne ploteczki? co Wy na to? pozdrawiam serdecznie!
 
my jak zawsze zwarte i gotowe:-D:-D
podaj tylko czas i godzine:-)

moze tak spotkamy sie w kilka?nafnia?
upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu:-)
 
jasne ze w kilka! poznalybysmy sie nawzajem! fajnie by bylo! moze w przyszlym tygodniu, tak zeby wszystkie sobie zaplanowaly, co? a konkretnie to mi obojetnie, dostosuje sie. zapraszamy do nas jesli to nie problem (Basford, mozna dojechac tramwajem, albo 80, taknajblizej):-), jak nie to podajcie miejsce. pozdrowionka!!!!!!!!!!!
 
my bardzo chetnie:tak:
nastepny tydzien nam pasuje, a dzien obojetnie, moze w zaleznosci od pogody, bo my nie lubimy deszczu:no:

a moze tam gdzie ostatnio z gudrun? pod lwami?:confused:

my dzisiaj bylysymy do szczepienia:-(, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok
 
Super! :-)tak wiec zdajemy sie na pogode, dogadamy jszcze konkretnie po niedzieli. bardzo sie ciesze ze Was poznamy!!! :happy:pozdrowionka!!!
A po szczepieniu na pewno bedzie ok! nic sie nie martw.:tak:
 
no i wlasnie...chyba lepszej pogody jak dzis wymarzyc sobie nie bylo mozna..
a ja co? a ja nie moge sie spotkac:-:)-:)-(
mala przeziebiona i dzis idziemy do lekarza..a poza tym mnie tez zaczyna brac:wściekła/y:

jeju jeju..mam nadzieje ze do poniedzialku bedzie o' right. i z nami i z pogoda;-)
 
gudrun- jak Tam Wasze zdrowko? mam nadzieje ze juz wydobrzalyscie i bedziemy mogly sie spotkac jakos:-)
Nafnia- czy u Was w porzadku? nadal gotowe do spotkania?:-)
Wszystkie inne mamy! moze dolaczycie do nas? ZAPRASZAMY!:happy:
 
reklama
annaoxi my gotowe, co sadzicie o srodzie?, bo my pewno jutro pojdziemy do wazenia , a gudrun i Julietka moze sie wykuruje do srody?:confused:

dajcie znac czy wam pasuje

pozdrawiamy
 

Podobne tematy

Do góry