reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

oo ten sam. pewnie innych nie maja:-D
mnie juz lepiej, pomogl mi,takze dziekuje. a na jule nie dziala, wiec nie bede jej juz dawac..
zobaczymy co bedzie..humor jej dopisuje, tylko kaszel ja meczy okropny i chrypa jej sie zaczela..mam nadzieje ze nie zamilknie tak jak ja:-)

no nic my szykujemy sie na wielki dzien jutro. balony powiesilam w calym domu, biszkopta lukasz dzis piecze a ja jutro dokoncze torcika..chociaz tyle teraz. ale po nowym roku bedzie zabawa:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
wszystkiego najlepszego Juliettko:-D

tort_500x500.gif
 
STO LAT DLA JULIETKI!!! I BUZIAKI:-)

A wzystkim chorowitkom zdrówka życzę! i melduję, że żyję;-), ale jakos nie mam czasu się zebrac i napisać. Ale myślę o Was ciągle. Pozdrowionka
 
ooo Ania jak milo ze jestes:-D. dziekuję za zyczonka dla Julki (gabids - Tobie tez), jak przygotowania do swiat?w wiekszym gronie?szykujesz sie do robienia pierozkow itp;-)?


my spedzamy juz trzecie w anglii, ale pierwsze tylko w trojke:tak:, tym razem nie udalo sie nikogo z rodzinki sprowadzic. ale i tak powinno byc sympatycznie..:-). mam zamiar sie porzadnie wziasc w przygotowania, i zrobic kilka potraw sama..

a teraz wlasnie choinkę ubieramy..bylismy tez dzisiaj w arboretum na chwilke, kolędy spiewali i byl mikolaj..no i snieg:-D. przecudownie dzis jest!
jula mimo ze z giluskiem do pasa to szalala i rzucala w nas sniezkami:-)
zapowiadaja sie biale swięta..


pozdrowionka!!:happy:
 
No pieknie jest na dworzu i tez licze na biale swieta.
Ania czesc.pokazuj sie czesciej.A co u Was?Zdrowe jestescie?
gudrun no to kiedy zaczynasz lepic pierozki:-pi jeszcze jakie potrawy zaplanowalas?
My oczywiscie tez wigilie spedzimy tutaj i tez 3 raz i drugi tylko my.
Dzisiaj ostatecznie zrobie liste potraw jakie bym chciala miec na talerzu.Pierozki i uszka mam juz kupione.Barszczyk czeka w torebce.Za bigos biore sie dzisiaj i polowe zrobie bez miesa do krokietow.Sledzie kupione.Grzyby suszone mam z polski na zupe i bigos.Marchew na rybe grecka mam i rybe mrozona tez.
Lazanek nie robie,karpia tez nie bedzie bo tylko ja lubie.
A drugi dzien swiat robi mezus po swojemu.:-)
 
Zmienilam zdanie.Narobilam sporo farszu do krokietow wiec beda jeszcze pierogi swojskiej roboty:-)
A my dzisiaj przewietrzylismy porzadnie kuperki na spacerku przy okazji zakupy zrobilam a zaraz lepienie pierazkow.
 
gabids - niezla masz liste, moge troche od Ciebie zerznac:-p:-p
my bedziemy robic pierozki z grzybami i kapusta (ale jeszcze nic nie mamy kupione), i z serem tez i ze sliwkami, barszczyk czerwony, postaramy sie tez o karpia, ja na pewno zrobie kapuche z grochem bo uwielbiam:-). kompot..ale tez jeszcze nic nie mam do niego..hmm jeszcze sernik chyba, bo do makowca nie mam maszynki do mielenia maku. no i jak na razie tyle mi do glowy przychodzi..:eek:

ja tez dzis troszke poszlam na zakupy, ale tylko julce prezenty pokupowac. bo my sobie sami na ebayu juz kupilismy:rofl2:. teraz tylko czekac az dojda..:sorry:

to Ty gabids juz dzis sie bierzesz za gotowanie?ja chyba do wigilii czekam ew. do srody..nie chce mi sie jeszcze za nic brac:-D

trzymajcie sie!
 
Ostatnia edycja:
A zrzynaj co mi tam:-pNo ja wcale tak wczesnie nie robie tych potraw.To tak sie schodzi ze wszystkim ze w jeden dzien sie nie da:no:A pozatym mam w wigilie fizjoterapie na 15
Dzisiaj pierozki zrobilam i farsz na krokiety ktore w srode zrobie.
Jutro makowiec i pierniczki upieke.Przygotuje marchewke do ryby po grecku.Na wigilie zostawiam tylko to co musi byc swiezo przygotowane.
 
reklama
gabids - a to rzeczywiscie mozesz nie miec czasu w czwartek.
my za to cale jutro i wigilie bedziemy kucharzyc:-). lukasz do pracy nie idzie wiec go do pierogow zagonie:-D.
zrobilismy liste wyszlo nam 12 potraw, ale bez bigosu, ryby po grecku. beda za to jakies slaskie wynalazki..zobaczymy co wyjdzie:-)

a ja pewnie juz jutro nie znajde czasu, wiec dzis skladam Wam najserdeczniejsze zyczenia swiateczne:

wigilia.gif


W te piękne święta
niech każdy pamięta
z serca płynące życzenia:
marzeń spełnienia,
iskierek radości
i dużo dużo miłości.
 

Podobne tematy

Do góry