reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

o nawet nie wiedzialam ze sie ruszylo:-)
Nafnia no to ktorego wracacie? no i mozesz w tej sztruksowej marynarce wracac;-)dzisiaj bylo 18 stopni.serio serio.
Gudrun no z kluczami skonczylo sie dobrze.Pojechalam do meza do pracy i wzielam jeggo pare.Mialysmy z niunka wycieczke autobusowa do Ilkeston.
Ale zato dzisiaj mala gdzies mi zawieruszyla klucze i musze przetrzepac mieszkanie.Cos mnie te klucze przesladuja ostatnio
 
Ostatnia edycja:
reklama
to co, kto jutro przyjdzie na małe strrrraszonko:-D


halloween.jpg



czarownica Kamila juz jest gotowa:cool2:
 
Oh Gudrun Fabian odwalil taki numer ze szkoda slow.Wszystko mialam przyszykowane i przescieradla dla nas wszystkich i dynie wycielam .Kijowo.Jak sie spotkamy to Ci opowiem.
 
W wilkinsonie(broadmarsh) sa fajne kuchnie,sklepy,wielkie kopary i nne fajne zabawki dla dzieci za pol ceny oryginalnej.Ja chybe zakupie sklep z wyposarzeniem.
Gudrun cos mowilas ze Julka ma bardzo mala kuchnie.Sprawdz ta w wilkinsonie.wee wrzesniu w toysrus kosztowala 70£ a teraz w wilkinson 29:tak:
 
Hej
My juz na miejscu i nawet zdazylysmy sie zadomowic na nowo... tylko mala od czasu do czasu marudzi "ja nie chce do notingamu chce do babci":-(
Ale pozytywne jest to, ze tu troche cieplej:-)
Szkoda ze na impreze Halloween nie zdazylysmy, no ale mam nadzieje, ze na Mikolajki sie zalapiemy:-p. Robimy cos w tym roku? Jesli bedzie potrzebna pomoc w zorganizowaniu, to ja w miare mozliwosci chetna:tak:

Okropnie sie rozczarowalam, bo przedwczoraj widzialam w Lidlu fajna tablice do rysowania i zamiast kupic od razu to nie wiem na co czekalam, a dzisiaj juz nie bylo:wściekła/y:. A chcialam kupic Natce na gwiazdke:-(.

Pozdrawiam wszystkich i wyłazic z ukrycia:-);-)
 
hejka.
juz wylaze..:-D.
gabids - narazie kuchni nie kupowalam, chyba jednak jula pozostanie przy swojej. babcia jej ostatnio kupila super zabawke takie gry planszowe dla maluszkow z fajnymi duzymi figurkami - takze ma sie czym bawic, wystarczy jej;-) -
na urodziny mam dla niej pare innych pomyslow. wiem ze najbardziej ucieszylaby sie z trampoliny..:cool2:szkoda tylko ze jest zima bo latem mialaby frajde z prezentu ktory od razu mozna "wykorzystac".
w ogole troche glupio ze ma urodziny na 5 dni przed swietami, ale coz mialam zrobic:sorry:..zawsze bedzie cierpiala z powodu jednego prezentu na dwie okazje:-)

nafnia- witaj w nottinghamie:-D!moze tu i cieplej jesli chodzi o pogode, ale smetnie, smutno i ponuro..jakos nam sie nie uklada ostatnio..

ot chociazby wczoraj..wiem ze byl piatek 13ego ale to nie powod by swiezowyremontowany sufit spadal na podloge! :szok:i to doslownie sekunde po tym jak jula siedziala na klatce schodowej (pamietacie kiedys pisalam o takim "fachowcu", ktory robil nam sufit na klatce wlasnie. zrobil to tak ze wczoraj mielismy skutki po pomalowaniu go farba:crazy:. nawet nie chce myslec co by bylo jak jula by zostala na schodach..i dwie warsty plastra spadly by jej na glowe:wściekła/y:szok ze tacy ludzie maja czelnosc sie oglaszac ze znaja sie na budownictwie..

no i mialysmy tez bardzo nieprzyjemna sprawe z sure startem na hyson green.ehh dlugo by gadac..jak cos to na priva napisze.:confused2:

co do mikolajek..czekam na odpowiedz justyny. dzieki Nafnia za ofiarowanie pomocy:tak:

ciao!
 
hej
gudrun no to niezle z tym sufitem:szok:, dobrze ze na Julke nie spadlo, tak to jest z tymi fachowcami. Czasami trudno trafic na dobrego. A co sie stalo w sure starcie? napisz na priva no chyba ze za duzo pisania, to przy okazji opowiesz...
Trampolina to fajny pomysl, mozesz kupic taka mala i postawic na razie w domu, a nam udalo sie kupic ta tablice, tzn tata kupil w innym Lidlu:tak: Zostala na razie w garazu, bo jakby byla w domu to pewnie zaraz bym jej otworzyla i dala do zabawy:zawstydzona/y::-p
papa
 
reklama
Gudrun oj joj ja to bym zawalu dostala.Na szczescie Julitce nic sie nie stalo.uf
Nafnia a jaka ta tablica jest.Taka stojaca?My mamy taka dwustronna na mazaki i krede ale ja dzieciaczki tak doprawily flamastrami zwyklymi ze juz nie da sie pisac po niej.
A na gwiazdke dla malej chcialam kupic keyboard z mikrofonem. Bedzie mogla spiewac i nagrywac swoje utwory

http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/...ruin-Preschool-Pink-Light-Up-Keyboard(0067611)
.I jeszcze chcialam kupic biurko-stolik.Fabus mial taki w polsce i nawet sporo korzystal z niego.
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/...-Draw-Creativity-Desk-Pink-and-Purple(0033315)
No i jeszcze dostanie nowy fotelik samochodowy bo juz jej w starym nie wygodnie.W halfordsie fajne widzialam.

Dla Fabka chcialam kupic stol do bilarda albo tenisa stoloweg tylko sa kosmicznie drogieAle z drugiej strony to juz inwestycja na cale zycie.My tez bysmy ze starym sobie popykali:cool2:
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry