reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

hmm..czyzbysmy szly w mocno powiekszonym gronie na basen w poniedzialek?:-D
veeery nice!juz sie nie moge doczekac:-)
a jak z pogoda?wie ktos?bo dzis to juz prawie grudzien poczulam..nic tylko choinkę ubierac:-p
a wlasnie jakie macie plany na swieta?bo my zostajemy tu na miejscu..za drogie wyprawy do polski niestety:sorry:.
a robimy jakas klasowa - mamonottinghamowa wigilie?:-D:laugh2:
 
reklama
przesadzilam z tym grudniem, bo dzis juz calkiem sympatycznie sie zrobilo.
jutro mamy zamiar poczukac grzybkow w lesie sherwood, ale cos mi sie wydaje ze juz jest za pozno:-(..no ale to chociaz pospacerujemy sobie.

a nie wiem czy zauwazylylyscie doszlysmy do magicznej liczby 200 stron naszego watku. jak to uczcimy?:-D
 
Ostatnia edycja:
to polewaaaaj!!:-D:cool2:
kieliszek_koktajlowy.JPG



hehe.
no w big woku na pewno daja sledziki, toz to typowe danie kuchni chinskiej:-D:-D. ale co tam..wystarczy ze zjemy krewetki:-p

hemlock stone..mmm..fajnie tam, bylismy, ale dawno..o tej porze roku jest tam przeslicznie:tak:. daj znac czy znalezliscie jakiegos muchomora!:happy:
 
grzybkow nie bylo ale bylo warto pospacerowac po parku.A hemlock stone uwielbiamy i juz 2 weekend tam spedzamy na pickniku:tak:

No to moze cos mocniejszego teraz
whisky_bottle_and_glass.jpg
podac lodu?
 
mmm pycha..ja tam bez lodu i popity:-p.
a my dzis pojechalismy kolo clumber park..i znalzlam 5 maslaczkow:-D.
takze bedzie uczta ze hoho:-). moj lukasz choc bardzo chcial nie znalazl nic:-p.
to jak z jutrem>
 
hej hej
Alez tu imprezki byly;-), nawet kieliszki z Krosna widze;-).

A my jeszcze w Polsce, przedluzylysmy pobyt, bo obydwie sie rozchorowalysmy:-(. Szczerze mowiac, to nie spodziewalam sie tu zimy, a byla na calego:szok:, duzo sniegu, zimno itd... a ja przyjechalam w cienkiej sztruksowej marynarce:wściekła/y:, fajnie:-D, teraz juz lepiej bo bardziej jesiennie niz zimowo,
No i jeszcze kilka dni i wracamy do UK
pozdrawiam Was
 
reklama
hej nafnia - milo ze wpadlas. wypilysmy tez Twoje zdrowko..ale chyba za malo skoro sie pochorowalas;-). no wlasnie widzialam w tvn ze niezly atak zimy w polsce..a sluzby oczywiscie jak zawsze zaskoczone:szok:.
a u nas jesiennie, bywalo juz zimno ale teraz nawet calkiem przyjemnie, mamy złota pol..tfu..angielska jesien:-).
ale my tez pochorowane bylysmy caly tydzien, teraz juz lepiej. niestety o basenie narazie moge zapomniec, bo u mnie nawet jak przeziebienie mija, to lekki kaszel i katar ciagna sie miesiac..
a ja powoli szykuje sie do wizyty mojej mamy. jula juz doczekac sie nie moze..ale nawet nie tyle babci co.. rogalikow ktore robi:-D.

gabids - a co u Ciebie?jak zakonczyla sie sprawa z kluczami?

pozdrowionka!!
 

Podobne tematy

Do góry