reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
udalo nam sie dotrzec na basenik, co prawda nie wiedzialysmy dokladnie gdzie jest, ale pani w szkole nam podpowiedziala i trafilysmy (byly ze mna jeszcze dwie mamy).
super bylo:-), tylko sie spoznilysmy pol godziny wiec zanim sie przebralysmy, plywania bylo nie za wiele:sorry:..ale i tak fajnie. powiem tylko szczerze ze basen na bulwell i ten co bylam ostatnio southglade sa duzo lepsze - mam na mysli nowoczesnosc.
tu np suszarki ukryte w drugiej szatni, gdyby nie nasza spostrzegawczosc ze jedna laska wychodzi z szatni z mokrymi a wraca z suchymi wlosami - nie wiedzialybysmy ze w ogole sa:-D.
po baseniku skoczylysmy na male conieco do chinskiej..kto sie pisze za tydzien na taki wypadzik?:laugh2:
 
tak tak w john carroll bylysmy.
ja zawsze chodze do big woka w centrum. maja przepyszne mleczko kokosowe i ciaaaasta:-D. a i zawsze julka dostanie cos ekstra, fajna tam atmosfera jest..
jak sie wykurujecie idziemy na wielkie zarcie:-p
moze ktos jeszcze do nas dolaczy?:-)

pozdrowionka!
 
Gudrun ale mi smaka narobilas i to od samego rana:-p
hmmm mleczko kokosowe i ciastaaa to cos dla mnie a w big woku jeszcze nie bylam.
A ja juz wrucilam mam nadzieje :-)
 
hej
wyzerka i to chinska:tak:, ja tez jestem chetna:-), w sumie na basen tez, ale jakos ciezko dupsko ruszyc:zawstydzona/y::-p
a kiedy? bo ja za tydzien jade do Polski:-):-):-), moze sie uda przed moim wyjazdem...
A dzisiaj jestesmy z Natalka uwezione w domu:wściekła/y:, moj madry malzonek poszedl do pracy z moimi kluczami, zakrecony:cool2::sorry:

pozdrawiam Was
 
Nafnia hehe mnie malz tez kiedys tak urzadzil z kluczami i Fabek nie poszedl do szkoly.
A ktorego lecisz? Bo 10.10 przylatuje Annaoxi z Kinia:tak:(mam nadziejje ze nie bedzie zla ze to napisalam:zawstydzona/y:)
 
Nafnia nie wiem na ile Ania przyjedzie.Moze sama wpadnie i nam wszystko napisze.

Pewnie juz slyszalyscie z w Anglii rozpoczely sie probne,doswiadczalne szczepienia dwoma roznymi preparatami na swinska grype.Szczepia OCHOTNIKOW w wielu od 6 miesiecy do 12 lat.Dla mnie to jest jakies chore normalnie.Widzialyscie kiedys 6 miesiecznego ochotnika???????????I co na znak zgody pusci baka albo uleje na sliniaczek musem jablkowym????????? To chyba beda dzieci z sierocincow bo nie wierze ze rodzice beda robic ze swoich dzieci swinki doswiadczalne:shocked2::szok:Boze widzisz a nie grzmisz.
 
reklama
nafnia - ale Ty masz fajnie z tymi wyjazdami do polski..mnie w tym roku niestety w ogole sie nie uda:-( no ale znowu nie masz szczescia do spotkan z Ania..

kurcze super ze annaoxi przyjezdza!jak bedzie miala ochote to ja sie pisze na wspolne spotkanko!:tak:

gabids - nic nie slyszalam o szczepionkach, to rzeczywiscie jakas paranoja! teraz tylko zrobia ludziom pranie mozgu i sami beda sie zglaszac:wściekła/y:..ehh

a co do spotkanka - poniedzialek, 5 pazdziernika bedzie ok? najpierw basenik a pozniej chinska?i pyszne mleeeeeeeczko:-D

a jutro wybiera sie ktos do mary potter? zaczelo sie goosefair wiec my z jula po spotkaniu na pewno pojdziemy sie troszke rozerwac:-D

see you!
 

Podobne tematy

Do góry