reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

gurdun tak wiem że bym miała dofinansowanie do przedszkola.
Ale jak na razie nie chcę dziecku mącić w głowie i niech na razie chodzi do nursery na te 3h dziennie.A jeśli chodzi o szkołę to od 15 zacznę chodzić 3 dni w tygodniu na 13 do 15.Tu niedaleko mnie..
 
reklama
Rybcia - no wiesz pisalam o tym, bo chwalilas sie ze Dominice tak bardzo sie podoba i ze chce zostawac na dluzej..:-). u mnie nie wiem jak bedzie, ale jesli juli sie spodoba i bedzie dawala sobie rade od razu dam ja na dluzej..

gabids
- wpadniesz na spotkanie dzisiaj?

kurcze jak fajnie ze pogoda taka sliczna co?normalnie szok:szok:
zrobila sie akurat jak plaze juz poskladali w centrum:-)
 
Gudrun oj zapomnialam o tych czwartkowych spotkaniach.:sorry:No nic postaram sie byc za tydzien.
A jeszcze mam pytanko o ten konkurs baby of the year.Ze robia zdjecia i potem zamieszczaja w prasie to wiem ale co dalej na czym to polega????Czy to jest jakies glosowanie ?I czy dlugo czekalas w kolejce na sesje?
 
gabids - nie ladnie ze zapomnialas o spotkanaich, nu nu nu!!:-)

a co do konkursu..to przeciez sesje juz byly..skonczyly sie:-(. ja bylam z jula pytalam sie kiedys czy ktos pojdzie ze mna. teraz sa kupony w gazecie evening post i sie je wysyla. ale to i tak nie ma sensu bo zeby wygrac to trzeba ich miec z pare tysiecy:szok:..my za pierwszym razem jak jula miala pol roczku wycinalismy..taka zabawa tylko..
kolejek w tym roku nie bylo, poszlo szybciutko, mysle ze juz ludziom sie znudzil ten konkurs troszke..moja oczywiscie nie chciala sie usmiechnac, zrobila naburmuszona mine i po raz drugi ze zdjec nici..w gazecie jej nie bedzie..:-(
mam za to pamiatkowe wydanie z tej pierwszej sesji..sprobuje jeszcze za rok, po raz ostatni..moze wtedy sie uda..:tak:

(im mlodsze dziecko tym lepiej bo byle czym mozna je rozsmieszyc, a taki 2,3 latek ma juz swoje fochy i czesc..:crazy:)


a w ogole to musze sie pochwalic ze i u mnie pieluchy poszly w kat:tak:. mala spi bez, WRESZCIE..jak to sie mowi lepiej pozno niz wcale..:cool2:sucho jest rano takze wiem ze wszystko w odpowiednim czasie..a najlepszejest jak zrobi kupke do nocnika...cieszy sie przeogromnie i stawia mi pod nosem zebym zobaczyla..yummy:-D.
na spacerach tez jakos sobie radzimy..pare razy tylko obsikala mamie buty ale co tam..;-)

i tez zrobilismy tak jak Ty..jula dostala prezent za te 10 funtow za ktore kupowalismy pieluchy. wybrala sobie..kolejke:laugh2:. moja mala chlopczyca uwielbia bawic sie pociagami:-D

to tyle..aha a gabids - basen moglby byc we wtorek?robi Ci to roznice?bo ja..hmm..no wiesz ..sprawy kobiece:sorry: i nie wiem czy do poniedzialku mi "przejdzie";-)


pozdrowionka dla wszystkich!!
 
Gudrun no to gratulacje dla Julci za odpieluszkowanie.A z tym konkursem to myslalam ze bedzie w ten poniedzialek a to pewnie rozstrzygniecie konkursu.A sesje kiedy byly?Pewnie jak ja bylam na wakacjach:-(
A basen moze byc we wtorek czemu nie.Tylko zajecia z dziecmi sa w poniedzialki ale mozemy poplywac na zwyklych zajeciach.

Dzisiaj jedziemy po powazne zakupy AGD.Kuchnia z wyposarzeniem,odkurzacz,pralka,zelazko i inne.Wszystko na urodziny Angelki:-D
A co niech sie uczy i za rok przejmie po mnie paleczke:sorry2:
 
gabids - sesje byly jakos w polowie sierpnia, ja bylam ok. 22ego..szkoda ze nie moglysmy pojsc razem..moze moja by lepiej zareagowala..:-(

na basenie sa zajecia dla dzieci powiadasz..hmm..ale zawsze mozemy pojsc na nie za tydzien :-) a teraz tylko sie pochlupac:tak:.
oo jej..a moze byc sroda?bo we wtorek jest spotkanie na SNEINTON. 3 miesiace temu bylo ostatnie..wiec raczej musze tam byc.

ciao!
 
Ostatnia edycja:
Gudrun no to umowmy sie juz na nastepny poniedzialek:tak:W srody nie ma plywania bo sa kursy i nauka.Moj Fabek wlasnie w srody sie uczy.
A co do sesji no to mnie jeszcze nie bylo w UK.Za rok moze sie uda.

Dziewczyny a co u Was piszcie,piszcie.
 
to sie umowmy w poniedzialek, a ja pojde w srode z tymi chetnymi na inny basen:-D
kapieli nigdy za malo..:tak:

no wlasnie co inne mamy wcielo?ja powoli zaczynam zagladac w inne watki, bo forum dla 2 osob to jakos tak nie bardzo, to my gabids - mozemy sobie na gg pogadac..:rofl2:
jak nie ma chetnych to zamkijmy ten temat i juz?
 
reklama
no jak tylko wy sie udzielacie a ja :-) zapomnialyscie juz o mnie
no i rybcia tez sie udziela
my juz na nowym domku ja zaczelam prace dzieciaki chodza do szkoly takze braknie mi czasu ale czytam o czym piszecie a tak to u nas wszystko po staremu trzymajta sie kobitki
 

Podobne tematy

Do góry