reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

gabids - aha no to niezle..nie wiedzialam ze az tyle sie czeka:szok:. dzieki za podpowiedzi.
u mnie niestety rano pielucha mokra, pare razy tez podczas drzemki bez, sie posiusiala takze na spaniu jeszcze nie kontroluje:sorry:. kit poczekam..jak i tak nie ma miejsc w przedszkolach to mi sie nie spieszy:-p.

kasprzykowna - u mnie od poczatku krolowaly polskie kosmetyki, bambino: mydelko, oliwka, krem (babcia nam kupowala wyprawke), ale tu tez w polskich sklepach mozna dostac. wiadomo ze polskie najlepsze:-p;-). zreszta my sie na tym wychowalysmy wiec musi byc dobre:-D.
a gdzies od roku, poltora uzywam johnsona chusteczek, oliwki itd i nigdy nie bylo zadnego uczulenia..sa bezpieczne mysle, i bardzo delikatne
 
reklama
gurdun ja moją Dominikę zapisałam w Lutym do przedszkola Katolickiego i w maju jak ukończyła 3 r.ż dostaliśmy odpowiedź z przedszkola ze Dominika jest przyjęta.Teraz w Piątek ide ją zaprowadzić pierszy raz na 12:45 do 15:45.Zobaczymy jaka będzie Dominiki reakcja na dzieci i całe przedszkole.
 
Rybcia- myslalam ze Dominika juz chodzi do przedszkola..ale jesli dopiero teraz zaczyna to bede trzymac kciuki:-).
kurcze to z tego wynika ze sie troche zagapilam..w tym miesiacu postaram sie to zalatwic.:tak:

a narazie jula jutro idzie na 3 godzinki do justynyrodzic na zajecia edukacyjne:-). zobaczymy jak jej sie spodoba.
pozdrowionka!
 
hejka no a ja znowu musze szukac miejsca dla dzieci w szkole katolickiej nie ma miejsc w poniedzilek udam sie do concilu zrobic jazde no juz mnie szlak trafia normalnie szkoda slow ze nie ma miejsc w szkolach dla dzieci
ale o dziwo w Polskiej sobotniej szkole sa miejsca i moje dzieci jutro zaczynaja rok szkolny hie hie a co do angielskiej szkoly to zobaczymy w poniedzialek
sorki ze rzadko teraz pisze ale rano z dziecmi a wieczorkeim chodze do pracy i koncze o 23 wiec tylko amu amu i spac trzymta sie kobitki a jakie macie plany na weekend
gudrun nie martw sie napewno malej sie spodoba to tylko kwestia czasu trzymam kciuki
 
Witam i ja
Shila no to kijowo strasznie bo sobie ktos w kulki polecial przeciez mialas juz miejsce dla starszego.I co nagle ktos zmienil zdanie i miejsca jednak nie ma?Trzeba zlozyc skarge do kuratorium jak nic.Dobrze ze chlopaki poszli do tej weekendowej.Milej pracusi.
Gudrun to ta Justyna prowadzi to polskie przedszkole? a w ktorym miejscu?I trzymam kciuki za jutrzejsze zajecia.
Rybcia i jak Dominika przezyla pierwszy dzien w przedszkolu?
 
Hwj dziewczyny...
gabids musze powiedzieć że moja córka urodziłą się chyba przedszkolaczkiem.
Dziś ja pierwszy dzień zaprowadziłam i po 5 minutach moje dziecię stwierdziło że mam już iść z jej szkoła do domu bo ona tu będzie się bawić.A jak poszłam ja odebrać po 15 to nie chciała iść do domu bo chciała się jeszcze bawić.
 
shilla - to Cie niezle zrobili..przesada!:wściekła/y:.nic tylko porzadnie zrobic awanture:crazy:
a nie chwalilas sie ze znalazlas prace?fajna jakas?
Rybcia - to nic tylko zostawiaj malą na dluzej jesli tak sie jej podoba:tak:bedziesz miala wiecej czasu dla siebie..no albo na prace:-)
gabids - polskie przedszkole prowadzi marta wisniewska, nieraz bywala na spotkaniach, ale teraz jest w polsce wiec nie wiem czy jeszcze sie tym zajmuje.

a justyna uczy w polskiej szkole i prowadzi indywidualne zajecia (ale akurat z jula byla jakas dziewczynka). no i wlasnie..podobalo sie jej bardzo, miala pozniej super humor i wcale do domu pojsc nie chciala..a to jeszcze do parku, na hustawki..:rofl2:takze poszlo wszystko bezproblemowo. a do tego dostala pochwale ze bardzo grzeczne, ulozone i inteligentne dziecko:cool2: (podobno ma to w genach:-D).

a nam udalo sie w tym czasie skoczyc na maly "going out" pierwszy raz od baardzo dawna, tylko we dwoje:laugh2:.
nie ma co zaczynamy tak robic co sobota:-D


pozdrowionka!
 
z zupelnie innej beczki - orientujecie sie gdzie mozna kupic rzeczy do chrztu? jedna mama pyta, a ja nie mam pojecia (doswiadczenia:-p)
dzieki.
 
gurdun z miłą chęcią bym pomogła ale moja córa w Polandii była chrzczona.
A co do Dominiki przedszkola to nie mogę jej dłużej zostawić.Bo młoda jest w grupie pm. i jest tylko od 12:50 do 15:45.
 
reklama
Rybcia - no ale przeciez w przedszkolach mozna dziecko zostawic od 8 rano do 17 z tego co wiem..niektore matki juz paromiesieczne dzieciaczki tak zostawiaja..
tylko ze Dominika wtedy bylaby na innych zasadach, ale Ty pracujac i tak dostawalabys dofinansowanie na przedszkole.
 

Podobne tematy

Do góry