reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

dziekuje dziewczyny za wypad dzisiejszy. bylo super:-D
ja dopiero co przyjechalam do domku..z Jula wrocialm sie jeszcze do tego parku bo miala tyle energii ze i tak by jeszcze nie zasnela.
i tak jej sie tam spodobalo ze wcale isc nie chciala dopiero jak zobaczylam te mega czarne chmury na horyzoncie udalo mi sie ja namowic do powrotu..
na szczescie minelysmy sie z deszczem i wrocilysmy suche:-)

gabids - ja placilam w tym indigo tylko 1,30 wiec wyszlo mi jeszcze taniej niz bym miala isc do 36:-D. nie wiem czemu Ciebie skasowali na 2 funty:eek:

Dziewczyny a co powiecie na wypad na farmę?ta w nottingham?bo z gabids i nafnia wymyslilysmy ze mozna by sie tam wybrac w czwartek?tak okolo poludnia?ktoras mama chetna, oczywiscie zalezne od pogody..ale ja juz na prognozy nie patrze bo jak zwykle sie nie sprawdzily..
 
reklama
my tez dziekujemy, tez nam sie bardzo podobalo, musimy powtorzyc impreze:tak:...
gudrun to chyba Tobie sie udalo, bo ten bilet zawsze jest drozszy;-),

no i trzymamy kciuki zeby w czwartek byla pogoda

dobranoc
 
Wszoraj bylo bardzo fajnie:-)
Nafnia tak mnie wczoraj popedzilas po tym jeziorku ze dzisiaj mam zakwasy:-Dserio:-D A jak brodka Nastki?
Gudrun mysle ze kierowca policzyl bilet studencki dla Ciebie:tak::rofl2: My tez bylismy w domu okolo 9 bo pojechalismy do Long Eaton na zakupy.
Czarna to nastepna wycieczke robimy do Ciebie.Oprowadzisz nas po lasach Roobin Hooda:happy:

A na farme oczywiscie ze jedziemy jak pogoda pozwoli.Jeszcze jutro bedziemy sie kontaktowac.
 
czarna 3 witamy na forum

gabids wybacz mi:sorry:, ja tak jakos czasami jak sie rozpedze to nie moge zwolnic, ale trzeba bylo mnie ostrzej stopowac i czesto przypominac, bo juz sie zapominam :-D
a dzisiaj wybralysmy sie na jeszcze dluzszy spacer - do Beeston:tak:
brodka Nastulinki troszke fioletowa, ale mam nadzieje ze za kilka dni siniaczek zniknie

a jutro liczymy na to ze bedzie pogoda, bo dziecku juz naopowiadalam ze beda zwierzatka
 
reklama
no wlasnie dziewczyny i jak?
pogoda taka sobie ale chyba da sie wytrzymac, tylko ze znowu bedzie mokro i bloto bo w nocy padalo..
no ale moze jakies porzadne obuwie i w droge?jak myslicie?
 

Podobne tematy

Do góry