reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Czesc :-) obiecuje pisac czesto, jak narazie bylam caly czas na glownym forum BB mamy z uk. No ale na szczescie trafilam tez na te:-D
Gabids- prosze opowiedz wszystko co pamietasz, 8 kwietnia mam pierwsza wizyte w szpitalu na usg. Ogolnie to chcialam rodzic w city, bo slyszalam ze polki ktrore tam rodzily bardzo polecaja, no ale niestety nie ma miejsc jak narazie wiec przeniesiono mnie do QMC a o tym szpitalu nic nie slyszalam, po za tym ze jest tam duzo studentow;-). Napisz prosze jak wygladalo USG i czy trzeba placic za fotki, bo na innym forum mamy sie wypowiadaly ze jedne placily a inne dostawaly za darmo wiec to pewnie od szpitala zalezy.
Ale sie rozpisalam:-) Powiedzcie czy sa tu jakies mamy z Eastwood lub okolic? chetnie poznam. Mieszkam tu wraz z moim partnerem (niedlugo mezem):-D od listopada i znam tu wylacznie moja przyszla szwagierke i jedna jeszcze dziewczyne. Nie pracuje i jak wiadomo samej w domu sie nudze:-D chetnie poznam przyszle mamy i te ze stazem :-)
pozdrawiam buziaczki
 
reklama
hejka
matisek - witaj na naszym watku, moge Ci powiedziec conieco o queens. kiedys juz pisalam, ale pewnie byloby Ci ciezko znalexc.
ja nic nie placilam za usg ani za zdjecia ale trzeba powiedziec ze chcesz, moga tez nagrac na plyte. co do porodu..to ogolnie bylo milo:-p, fakt studentow jest duzo ale mozesz sie nie zgodzic na ich obecnosc. u mnie przy porodzie byla tylko jedna osoba - polozna. na sali poporodowej za to sporo mam, przez co glosno i jak jedno dziekco sie rozplakalo, zaraz dolaczaly inne..
na poczatku tez mialam problem bo nikt nie przyszedl mi pomoc przy dziecku, dopiero jak moj facet zrobil mala "awanture", przyszly, pomogly i poradzily jak sie karmi itd (nie kazda swieza mama musi od razu wszystko wiedziec..:baffled:)ale mysle ze u Ciebie tak nie bedzie:tak:
jesli troche postarszylam to przepraszam, ja rodzilam ponad 2 lata temu wiec na pewno sie sporo zmienilo...
annaoxi - super ze bedziesz!!:laugh2:na pewno sie spotkamy!
gabids - odpisalam Ci pod zdjeciem na naszej ale jesli nie patrzylas to ta miejscowosc nazywa sie weston-super mare. okolo 2 i pol godziny drogi od notti zaraz za bristolem. zreszta tam to juz wszedzie jest pewnie tak pieknie..:tak:
a do attenborough z wielka checia sie wybiore bo nigdy nie bylam. to kiedy??:-D
 
Gudrun mi wlasciwie obojetne bedzie w jaki dzien bo sa ferie.Aby bylo w miare cieplo i bez deszczu.

Matisek przepraszam ale narazie nie znajde chwili zeby wszystko opisac bo corcia zaraz wstanie..Jesli masz czas to mozesz przewertowac nasz watek.Wiele razy opisywalam swoje wrazenia i inne dziewczyny tez.Za zdjecie z usg placisz chyba 1lub 2 funciaka do czerwonej skrzynki przy drzwiach do gabinetu,ale jesli nie zaplacisz nic sie nie stania.Zdjecia i tak dadza.

Jak tam dziewczyny po spotkaniu?
Ja siedze w domu obolala i dzioba nie moge otworzyc.Wczoraj mialam leczony zab i nie obylo sie bez naciecia dziasla bo dziursko bylo pod :szok:No ale w koncu sie wyjasnilo dlaczego mnie bolalo i mam luz przez nastepne 6 miesiecy do kontroli.
No to pozdrawiam i milego weekendu a my moze skoczymy w te okolice Bristolu:-)
 
gabids do Attenborough to ja bardzo, bardzo, bardzo chetnie, kiedy tylko wam pasuje, byle przed moim wyjazdem do Polszy, bo to juz za 2 tyg:-D

annaoxi ciezko mi na sercu z ta mysla, ze sie rozminiemy:-(

matisek ja tez rodzilam w QMC ale prawie 2 lata temu, ogolnie jak na to spojrze z perspektywy czasu to nie bylo zle,
jezeli moge ci cos doradzic, to jesli czegos chcesz np jesli zdecydujesz sie na epidural to musisz zdecydowanie od samego poczatku im powiedziec, bo ja na przyklad chcialam sprobowac bez znieczulenia , a potem jak juz bylam pewna ze chce to juz nie dostalam, bo nie bylo anestezjologa a potem bylo za pozno itp itd
a za zdjecia oplata chyba dobrowolna tak jak ktoras dziewczyna pisala
musze konczyc bo mala sie obudzila papa
 
Dziekuje dziewczyny za informacje :-D teraz w srode mam usg wiec przekonam sie na wlasnej skorze jak tam jest, no ale jestem juz spokojniejsza troche. W koncu kazda z nas to przejdzie lub przeszla i zyje wiec ja tez przezyje :-)
 
Nafnia tylko jak dojechac.Musisz mnie nakierowac gdzie i jak:eek:bo autobusem na Attenbro jeszczenie bylm.
 
gabids z miasta mozna dojechac autobusem 5 (wyjezdza z Brodmarsh) i musisz wysiasc przy West Point Shopping Centre
tylko zeby nam sie pogoda nie zepsula...
a co z reszta dziewczyn? nikt wiecej nie jedzie tylko my?
 
reklama
ja niestety odpadam. we wtorek rano goscie goscie;-)moze innym razem. ale bawcie sie dobrze, dziewczynki:-)i miejmy nadzieje ze pogoda dopisze:-)
 

Podobne tematy

Do góry