reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

No hej dziewzcyny!!! a nie mozna by sie tak spotkac w wiecej osob? moze w centrum tak jak robilysmy to juz z Gudrun i Nafnia? wszystkim najlatwiej tam chyba dotrzec:-)
wypilo by sie gdzies kawke, pogadalo, co Wy na to?
A propos spotkania-Nafnia,pamietam co obiecalam i dotrzymam slowa, ale ostatnio nie bardzo mam dostep do samochodu, jak tylko bede miala to sie zjawimy!:tak:

Pozdrawiamy wszystkich!!!!!!!
 
reklama
hej pewnie ze można,ja po prostu chodze do tego klubu i tam spotkania organizuje pani z pochodzenia polka(mówi po polsku)a ja z ang. :baffled: dzieci sie bawią ,a my mozemy po plotkowac:-) Mi sie osobiscie to podoba, w piątek bedą same polki,to takie spotkanie integracyjne,:happy: WIEC ZAPRASZAM :-)
 
Hej Anka 1234, to bardzo interesujace, bo ja tez poszukuje takiego klubu ale w mojej dzielnicy nie ma:-(, a moj angielski zapewne jeszcze gorszy niz Twoj, wiec to naprawde swietny pomysl:tak:
Tyle ze nawet nie wiem gdzie to Aspley, a juz konkretna ulica:szok:
ale moze warto sie dowiedziec i rzeczywiscie dolaczyc do Was:-)
Pozdrawiam!!!!!!!!
 
Witam
Ciesze sie bardzo,ze znalazlam to forum a w nim mamy z Nottingham :-)hcialybysmy sie do was dolaczyc tzn ja i moja 2 miesieczna coreczka.POzdrawiam
 
WITAM!!!!! annaoxi poszukaj na mapie w inter. ul ASPLEY LN.(po lewej stronie od BASFORD ) :happy:ty jak dobrze sprawdzilam to mieszkasz na Basford wiec z mapy wynika że to niby nie daleko ciebie:tak:Google Maps TA ULICA JEST ZAZNAZONA KOLOREM ŻÓŁTYM
 
witaj tibbles!bardzo sie cieszymy ze do nas dolaczylas, udzielaj sie czesto!!!! napisz gdzie mieszkasz? i jak dlugo jestescie w Nottingham? pozdrawiamy

Jak sie macie pozostale mamusie? czyzby dzidzie dawaly sie dzis we znaki? i nie moglyscie pisac;-)
Anka 1234 juz sprawdzilam i to rzeczywiscie niezbyt daleko, ale nie wiem czy na piesza wedrowke:crazy:, postaram sie dowiedziec czym moglabym dojechac ewentualnie i dam znac! dzieki!!!
 
witam! dziękuję serdecznie za życzenia w imieniu synusia:-) Urwis już po imprezce,zadowolenia z prezentów co nie miara,a i radość i wzruszenie w oczach rodziców tez się pojawiła, hihi.Tak to już mamy z tymi naszymi pociechami-czasem potrafią wyprowadzić z równowagi (co Nathankowi zdarza się bardzooo często)ale i serce poruszyć:happy:
 

Załączniki

  • DSC01374.JPG
    DSC01374.JPG
    313,2 KB · Wyświetleń: 34
hej
ale fajnie widze ze nasze forum zyje...:-)
moja Natalka dopiero niedawno zasnela a ile bylo marudzenia...
probuje ja przekonac ze sen to przyjaciel a nie wrog, ale polki co bezskutecznie:-(, no ale dobra, nie bede monotematyczna:zawstydzona/y::-p


tibbles - witamy goraco, pisz jak najwecej, i... no wlasnie napisz cos wiecej o sobie i swoim malenstwie;-), jak ma na imie twoja coreczka?

annaoxi - wlasnie... wlasnie... my czekamy :tak:, jak tylko bedziesz miala mozliwosc to naciskaj na gaz...:laugh2:,


anka1234 - my tez chcemy na taka imprezke :tak::rofl2:, ale od nas to daleko i nawet nie wiem jak tam dojechac, musze sie dowiedziec jakim autobusem:confused2:, jak nie tym razem to moze nastepnym, my tez chodzislysmy na spotkania sure start ale u nas nie ma polskich mam niestety:no:
a moze pomimo tego spotkac sie w centrum tak jak pisala annaoxi


deni - fajnie ze urodzinki sie udaly i maluszek zadowolony


ok uciekam zycze dobrej nocki:-)
 
hej!! dzis słoneczko zaprasza na spacer:-) ale tak ciepło to nie jest,:baffled:brrrrrrrrrrr.....
.nafnia spotkanie w tym klubie(polek) sa prawie co tydzien -jak nam pasuje,same ustalamy godziny, Ostatnio byłysmy rano, nie tylko polki. i było fajnie,ja osobiscie wybieralam sie tam od narodzin Bartka i prawie zajeło mi to 8 miesiecy:tak: hihihi
ale jak teraz nie możesz no to innym razem ;-):-) będę informowac o spotkaniach!
GORĄCO ZAPRASZAM WSZYSTKIE MAMY
dobra lece do obowiazków domowych:rofl2: ale mi sie niechce:crazy: papapapa
 
reklama
No hej mamuski!!!! masz racje Nafnia, nasze forum w koncu ozylo!!!!:tak: ale fajnie! ja caly czas oczywiscie podtrzymuje propozycje spotkania w centrum, czekamy na inne chetne!
My wlasnie wrocilysmy ze spaceru, rzeczywiscie za cieplo nie jest, ale da sie wytrzymac, dobrze ze chociaz nie pada;-). MOja corunia zasnela w wozku i teraz sobie nadal smacznie spi, a ja z kawusia odpoczywam, czego i Wam zycze:-D
POZDROWIONKA!!!!
 

Podobne tematy

Do góry