reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Witam serdecznie! Na wstępie chciałam pozdrowić Kamillee:-),bowiem to jedna z nielicznych osób w Nottingham,która rusza niebo-ziemie i robi cos dla znudzonych,samotnych mamusiek( i nie tylko) w naszym miescie:tak:.Wielki szacunek i podziw dla ciebie kochana,a i podziękowania za zaproszenie do forum.Dobrze, teraz wypada się przedstawić,hehhe...juz bym zapomniała.Mam na imię Michalina i mam cudnego synusia Nathanka-który kończy wlaśnie dziś 2latka (ale ten czas leci...). Mieszkamy na Sneiton i "jesteśmy" w Nottingham od maja 2006.Cieszę się bardzo,że mogę być z wami na forum i jeszcze raz serdecznie witam:-D
 
reklama
Witam z rana z kawusią:-)
Dawno nic nie pisałam bo moje maleństwo zajmuje mi kazda wolną chwilę.No i większe maleństwo też bo trzeba go zaprowadzic i przyprowadzic ze szkoły.Potem lekcje i tak czas ucieka.Niemówiąć juz o gotowaniu,sprzataniu itp...same wiecie jak to jest.
A jeszcze czeka nas wyprowadzka do nowego mieszkanka.
 
Witaj Deni!!! cieszymy sie bardzo, ze wreszcie nasze grono sie powieksza!!!:-)
Ciebie Gabids jeszcze nie znam, wiec tez witam serdecznie!!!!:-)
moze jak nas tak coraz wiecej to zaczniemy jakies wspolne spotkanka i wymiane doswiadczen?!
Pozdrawiam serdecznie!!!!!!
 
hej

anka1234 - slodkie te twoje skarby, no tak z jednej strony troche spokojniej a z drugiej strony teskni sie za syneczkiem prawda?

deni - witamy goraco, super ze nasze grono sie powieksza:-), wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek dla twojego Nathanka,

gabids - tak:tak:, wiemy dokladnie jak to jest z tym czasem...a raczej jego brakiem, ja co prawda mam jednego skarba, ale za to takiego ktory nie lubi spac:no:, chyba szkoda jej czasu na spanie:sorry:


pozdrawiamy,
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny! moja corcia dzis ladnie poszla spac, wiec wpadlam jeszcze na chwilke zyczyc wszystkim kolorowych snow!!!!!
pozdrawiamy raz jeszcze!!!! pa pa:-)
 
annaoxi- ale masz super mój Bartus dzis ma wszystko w nosie i nie chce spac:no: codziennie zasypial okolo19 ,a dzis cos w niego wstapilo :szok: bawi sie zabawkami jak by nic.:rofl2: Ale moze dłużej pospi,bo tak to wstajemy o 6 rano:baffled: pozdrawiam
 
Anka1234-widze że na nogach jestesmy od tej samej godziny:-)moje maleństwo tez wstaje o 6 ,oczy ma jak 5 zł i tak do 11.Właśnie usypia na moich rękach:-D

Jeśli chodzi o spotkanie to ja sie pisze:tak::tak::tak:
Kozystam z wolnej chwili i idę ogarnąć domek,a potem na spacerek bo pogoda ładna.
Pozdrawiam
 
hej!:-D a wiec jak wspomniałam jest to klub na Aspley,w piatek o godz.13 spotykamy sie.Wiesz ja wiem jak tam dojsc tylko musze znalesc ulotke z dokladnym adresem i zaraz ci podam.(Ja skasowalam tę informacje,bo nie wiem gdzie mam adres ,ale go poszukam) :-)powiedz mi jak to sie stalo ze ja przeczytałas?Ale super,jak jej nie znajde to sie gdzies umówimy . :rofl2: pozdrawiam papapapa
 
reklama
:tak:znalazłam nawet mało czasu mi to zajeło:-D a wiec Aspley Sure Start Childrens Centre ul.Minver Crescent . Powiedz mi a gdzie ty mieszkasz?
jak bedziesz miala problem z znalezieniem to możemy sie umowic,
całe spotkanie trwa ok 1,5 godziny
a ile maja twoje skarby?bo mój duży to ma 6 lat ,a mały 9 miesięcy:happy:
POZDRAWIAM
 

Podobne tematy

Do góry