reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

annaoxi - no to fajnie masz, bo moja jak zasnie na spacerze to spi, ale jak tylko wjedziemy wozkiem do domu to od razu pobudka:wściekła/y:, a ja juz czasami nie mam sily tyle godzin spacerowac:-p:baffled:,
my wreszcie kupilismy bilety do Polski mam nadzieje ze spotkamy sie przed moim wyjazdem, no ale to jeszcze kilka tygodni...
brr coraz zimniej

anka1234 - no wlasnie jakbys mogla nas informowac byloby super, bo my prawdopodobnie w ten piatek nie damy rady:no:, mam nadzieje ze nam wybieranie zajmie krocej niz 8 miesiecy:-p...hehe

pozdrawiamy
 
reklama
Nafnia, wszystko przed Toba! u mnie bylo podobnie, wspominalam Wam nawet, a teraz spi juz rzadko w ciagu dnia, ale jak juz to juz:tak:. Tak wiec cierpliwosci kochana, na pewno to sie kiedys zmieni, ale wspolczuje Ci, bo jak sobie przypomne.....:crazy:.
A spotkac sie musimy koniecznie, dostosujemy sie, bo nam latwiej:-). Napisz wiec kiedy Ci bedzie pasowalo i juz! pozdrawiamy serdecznie
 
:angry: hej! jest już pużno wiec tylko wpadlam na chilke,Obiecalam że będę informować
o spotkaniach pol. mam (i nie tylko) w Sure Start-wiec jest przeniesione na godz 10 am. to by było na tyle.:eek:
cos dzisiaj mało mam odwiedzalo forum?:baffled: lece spac DOBRANOC
 
anka1234 - dzieki za informacje, nam prawdopodobnie latwiej bedzie sie wybrac jak spotkanie bedzie popoludniu:sorry:, bo zanim my tam dojedziemy... no wlasnie cos malo mam bylo wczoraj i dzisiaj


annaoxi - no mam nadzieje ze jej sie to spanie unormuje, dzisiaj co prawda zasnela sama ze swoja zyrafka i pieluszka, ale wieczorem to walka na calego i pilnowanie cycucha zeby jej czasami za wczesnie nie odlozyc:eek:, a spotkanko w centrum to moze jakos w nastepnym tygodniu, trzymamy kciuki za bezdeszczowy dzionek, a tak wogole to caly czas czekamy w Beeston, jak tylko bedziesz miala samochodzik:tak:
ide zrobic sobie kawke zanim mala sie obudzi:cool2:
pozdrawiamy
 
Anka1234, szkoda ze przeniesione, bo nam tez latwiej dotrzec pozniej, bo z tego co sie rozeznalam wynika, ze trzeba jechac gdzies w okolice centrum i tam sie przesiasc, bo od nas nic nie jezdzi:-(, wiec to troche moze potrwac. No ale nic straconego, tez sie piszemy nastepnym razem!:tak:

Nafnia, moze byc w przyszlym tygodniu, nie ma sprawy.
A jesli chodzi o samochod, to ostatnio niestety zimno i M nie bardzo moze jezdzic do pracy motorem i na tym polega problem, musialabym go odwozic rano, ale zaczyna bardzo wczesnie i nie chce budzic Kini, a samej spiacej tez nie zostawie:sorry:. Ale na pewno cos sie wymysli, prosze tylko o cierpliwosc, obiecalam to dotrzymam!:-)

A pozostale dziewczyny zapraszam do naszego wspolnego spotkania w przyszlym tygodniu, w Broadmarschu jest taka fajna play area, gdzie starsze dzieciaczki moga sobie pohasac, a mamy wypic kawke, moze tam bysmy poszly?pomyslcie!!!!

Pozdrawiamy i zyczymy milego popoludnia!!!!
 
czesc mieszkam w polsce ale moj maz obecnie pracuje w nottingham -mansfield Myslimy aby zamieszkac razem.Mamy 2 letniego synka Filipka juz raz byłam w nottingham na
 
hej hej
witam z kawka:tak:, gdzie sa wszyscy?, spicie jeszcze? :confused2:
moja mala dzisiaj pieknie spala od 20 do 8 obudzila sie tylko raz ok 4 na karmienie, a teraz znowu spi:-):-):-):rofl2::happy:, oby tak dalej, mysle ze to przez ta pogode, bo pogoda jest w sam raz do spania;-), ja juz pije trzecia kawke:szok:

pozdrawiamy i caluski dla dzieciaczkow
 
hej hej ja jestem i nie spię juz od 6 bo moje maleństwo sie tak wcześnie budzi:-)
nafnia-superowo masz twoja mała tak ślicznie przesypia nocki.Powiedz czy wprowadziłas jakąś wieczorna rutynę?
 
reklama
No hej!!!! my juz tez wstalysmy, ale u nas dla odmiany byla dosc ciezka noc, Kinia budzila sie, wedrowala z lozka do lozka, na dodatek zsiusiala sie i trzeba bylo przebierac, tak wiec jakos dziwnie:szok:sama nie wiem o co chodzi?!
A TY kolezanko ogranicz troche te kawy, bo Ci serducho wysiadzie;-), jak tak dalej pojdzie to do wieczora wypijesz z 10.
Pozdrowionka i buziaki!!!!

eweli witamy Cie serdecznie, odzywaj sie!!!:-)
 

Podobne tematy

Do góry