reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Witam wszystkie mamy z Nottingham. Jestem na tej stronce pierwszy raz, dzieki Aniu.Jestem mama 3 miesiecznego Kacperka. Mieszkam na Old Basford moze sa tu blisko jakies mamusie,jakies soptkanie albo spacerek z naszymi pociechami!!!:-) Pozdrowionka
 
reklama
witaj madziak1307!!
ja mieszkam na sherwood do old basford nie jest daleko..pare przystankow autobusowych.:-D

a jak masz ochote to wpadaj w srode na "poranek przy kawie" na netherfield..pisalysmy o tym pare postow wczesniej.
tam poznasz wiele mam.:tak:
na naszej klasie calkiem sporo sie ich odezwalo ze postaraja sie przybyc. powinno byc milusio:-)
 
Czesc dziewczyny!!!!
madziak 1307-ja mieszkam na Basford, wiec pewnie bliziutko, i chetnie sie spotkam :tak::-)

A u nas pomalutku, powoli przyzwyczajamy sie do szarej rzeczywistosci, na szczescie pogoda ok, wiec i nastroje nienajgorsze!:-)
Kinia walczy dzielnie sama ze soba, a konkretnie z tesknota za mama w przedszkolu;-), tak mi jej zal, bo widze jak sama sie probuje przekonac, ze da rade i nie bedzie plakac:tak:. na razie nic z tego, placze praktycznie codziennie, ale juz nie rozpacza tak bardzo jak na poczatku, wiec mam nadzieje, ze w koncu sie przyzwyczai.

Czytalam o Waszym spotkaniu we srode, my odpadamy, bo przedszkole, ale zyczymy dobraj zabawy!:-) I proponujemy jakies spotkanko w plenerze, jak za starych, dobrych czasow....:-D co Wy na to?

Pozdrawiamy serdecznie!!!!
 
Nafnia, serdeczne zyczenia i gorace buziaki dla Natalki!!!!!!!!!!!!:-):-DNiech Wam rosnie zdrowo Wasze slonko!
lekko spoznione, ale nie zagladalam wczesniej, wybacz:zawstydzona/y:
 
DLA NATALKI
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
Sto uśmiechów i radości:-):-D
greetingbdaypg0.gif
 
jejku az nie moge uwierzyc ze Natalka ma juz roczek..jak sie widzialysmy pierwszy raz byla taka malenka!!

wszystkiego co najlepsze dla niej!:-)mnostwa pogodnych dni i mile spedzonych chwil z mamusia:-D

0036.gif
 
dziewczyny moge powiedziec tylko jedno - bylo super.
nasze spotkanie na netherfield o ktorym trabilysmy z Marzena udalo sie po prostu swietnie!przyszlo sporo mam, same nowe twarze;-)
i do tego jeszcze swietna pogodka!:-)

0257481800.jpg


dzieciaki wybawily sie na placu zabaw, a w osrodku sure start tez bylo fajnie tylko panie jeakies zastresowane:-)
dziekuje za mile spedzony czas!:laugh2:
 
szkoda ze nie udalo nam sie byc na spotkaniu... mam nadzieje ze nastepne bedzie szybko i wtedy juz na pewno postaramy sie byc,
u nas bylo troche zamieszania w zwiazku z urodzinami Natalki, mielismy gosci, Natalka jeszcze troche podziebiona, i ja tez, ale bylo super:tak::-D
no to kiedy nastepne spotkanie?:confused:
pozdrawiamy wszystkich
 
reklama

Podobne tematy

Do góry