reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

amolendowska - chyba jutro na aspley nie dojade, bo musze isc z jula tu na sherwood do biblioteki na zajecia..a dlaczego musze?bo wisze z ksiazkami juz pare dni i nie chce kary placic (moze kar nie ma ale po co maja mnie ochrzaniac:-)).
a zajecia sa wlasnie od 10 do 12..a tak isc i oddac tylko ksiazki to mi sie nie chce..;-)
Ty masz daleko do sherwood co?
kurcze myslalysmy nad spotkaniem jutro ale oczywiscie pogoda juz musiala sie popsuc..:angry:
hmm wiec nie wiem jak przekazac Ci te gazetki..a gdzie dokladnie mieszkasz?
 
reklama
ja mieszkam na aspley i nie bardzo moge sie potem ruszyc z domu. a moze macie ochote z Jula wpasc do mnie na herbatke?? bo tak to nie mam innego pomyslu
 
Czesc dziewczyny witam po przerwie.
Cos nie moge ostatnio sie zebrac zeby do Was napiac.Mala mega marudna od czasu kiedy mieszkamy na nowym miejscu,caly czas tylko jeczy.
Z niecierpliwoscia czekam na wakacje i wyjazd do polski.

nafnia buziaki dla rocznej Natalki.

Dziewczyny pozdrawiam i mykam ogarnac domek i obiadek gotowac puki mala maruda spi.
 
amolendowska - a nasze spotkanie we wtorek dalabys rade przyjsc?
spotykamy sie na sneinton w sure start? nie wiem czy jestes zapisana naszej klasie bo tam rozsylalysmy zaproszenia ze szczegolami spotkania//
a jesli nie da rady to moze mnie uda sie w piatek tam do Aspley dojechac..zobaczymy.
u mnie sie sporo dzieje ostatnio, a jula jak zwykle spac mi nie daje wiec rano jestem nieprzytomna..
w ogole to dzieki za zaproszonko na herbatke:-). postaramy sie skorzystac:tak:


pozdrawiam wszystkie mamuski!!
 
Czesc dziewczyny

Ale mielismy fajowy weekend.W niedziele bylismy razem z Anaoxxi w oceanarium w Hull.Polecam to miejsce naprawde niesamowite widoki.Olbrzymie plaszczki,ryby pily,rekin i tysiace innych.Angelka patrzyla z zainteresowaniem i byla bardzo grzeczna.
A od soboty mamy malutkiego kotka.Jest bardzo grzeczny i slodki.

Widze ze spotykacie sie w sure star.Szkoda ze to daleko dla mnie.Moze umowimy sie np. w centrum?I zrobimy sobie same surestart pod fontanna?Oczywiscie jak pogoda sie ustabilizuje.
 
hej
pomocy, jak dojechac do tego sure start. ja naprawde jestem nowa i nie mam zielonego pojecia skad odjezdzaja autobusy, czytalam gdzies ze 21 i22 z centrum, ale tzn skad, tam spod brodmarshu??
a moze ktoras z was bedzie jechala to moglabym sie przykleic:-)

gabids ja na spotkanko pod fontanna bardzo chetnie:tak:
 
Rzeczywiscie super bylo!!! Moja Kinia juz przy kapieli umawiala sie ze mna, ze dzis znowu pojedziemy zobaczyc rybki!:-D A wczesniej przez skypa zdazyla opowiedziec wrazenia kazdemu kto chcial sluchac:tak::-D Polecamy, naprawde warto!
Poza tym chcialysmy wpasc jutro na Sneinton, bo spotkanie jest po poludniu, ale nie wiem co z tego wyniknie, bo Kinia jakas podziebiona, nieciekawie dzis wygladala. Mam nadzieje, ze to nic wielkiego i szybko przejdzie:tak:
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie! pa
 
reklama
hej
no tak ja tez chcialabym na to spotkanie sure start, ale jeszcze nie wiem sama co z tego bedzie, Natalka jest nadal przeziebiona (chyba bede musiala przesunac jej szczepionke o kolejny tydzien) a poza tym rano ma przyjsc facet od wody zmieniac licznik i nie nie wiadomo czy zdazylabym, a dodatkowo nie mam pojecia jak tam dojechac, dlatego pewno latwiej by nam bylo tak jak dziewczyny wczesniej pisaly spotkac sie w centrum - pod fontanna:tak:
Gabids dzieki w imieniu Natalki:tak:
 

Podobne tematy

Do góry